טלה
21.3-20.4

פעמי הסתיו עושים לכם טוב. החום מפריע לכם לנשום ודומה שהוציא לכם את מירב האנרגיות. שאלות פתוחות בנושאים לא מעטים רובצים לכם על גלי המחשבה. רגעים בהם אתם כאילו קורסים לצד רגעים שהכול נדחה למחרת או שפשוט קיבלתם תמיכה. משמעות זווית ההסתכלות שלכם על החיים אינה כל כך ברורה לאחרים. השנה אתם לא ממש הופכים עולמות לקראת החגים. חשיבות היחסים האישיים המתעכבים תופסת לעיתים מקום שני אחרי הילדים.

שור
21.4-20.5

דאגה למשפחה. ימי זיכרון בחום הגדול. שמש הקיץ קופחת ולא משאירה ברירות רבות אלא לשבת יותר בבית. חשבונות אישיים טרם החג דוחים צלצולים אליכם או מכם החוצה. הרצון לתעד דברים - אם זה בסלולרי או אם זה בכתיבה - מתגבר. הגעגוע לחברים ישנים ולדמות הקרובה ביותר עולים שוב על לוח לבכם. אתם משתדלים להגן על הילדים ודואגים כאשר הם לא איתכם. סימני שאלה ביחס לבן/ת זוג שעצר/ה כמו באדום.

תאומים
21.5-21.6

בשורה משמחת: החל מאמצע השבוע הבא אתם עשויים ליהנות משבוע קליל ומיטיב בנוגע לתחומי הרגש, אם כי הנושא עדיין מעורפל ומעיק. תוך זמן קצר תתברר לכם בעיה שהייתה באפלה המון זמן כבקבוק בעמקי האוקיינוס. הרבה זמן חיכיתם ליחס מכיוון מסוים והשבוע זה יקרה. השותפויות הרומנטיות יאירו פניהן. תקווה ושמחה יאפיינו את הימים הקרובים. כמו כן, תחומי הלימוד ויחסי המשפחה יזוזו לטובה.

סרטן
22.6-22.7

השבוע היזהרו קצת מה'רגשי' המאפיין אתכם בדרך כלל. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים נעלמים מדרככם בימים אלה בגלל בן/ת הזוג התומך/ת בכם, אחד ההורים או חבר ומורה דרך. החלטות חשובות בתחומים אלה נלקחות באופן החיובי. קידום של קנייה, מכירה, השכרה של נכס חשוב באמצע השבוע. אתם מחפשים שינוי בתחום הקריירה. מישהו קרוב יבוא לעזרה בתחום הפרוצדוראלי. בקרוב תגלו שיש אמת בכוכבים ובמזל.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם מעוניינים בחברה. פשוט תחושו במלנכוליה זמנית מבלי לדעת שאתם עוברים של תקופה קצרה וקשה. בקרוב מאוד תחושו טוב יותר נוכח הסתיו. היו עקביים בהבטחות שלכם כלפי חברים. מישורי התקשורת והחברה גורמים לכם להישמע הכי טוב שאפשר. רגעים יפים בחברת המשפחה יובילו לחזרה אל המרכז. ההתמודדות הקשה במישור הכלכלי תבעה את מחירה מתחום הזוגיות. רגעים מרגשים במשחקי מסרים כמעט אסורים.

בתולה
23.8-22.9

בסוף השבוע הקרוב יתפשט על פניכם חיוך לאחר הרבה זמן של מצב כוכבי מגביל. הקורונה עצרה אתכם אך הנחישות עדיין שרירה וקיימת. תקומו ממועקה זמנית בהרגשה שאתם חייבים לעשות סדר בדברים. אתם עמוסים במחשבות ודאגות בו זמנית, אבל יש את כל הסיכויים שתוכלו ליהנות מזוגיות פורייה. המחפש תחילת הצלחה במישור הבין זוגי ימצא אותה בקרוב. מייל או טלפון יגלו לכם את מקומכם במפת התעסוקה.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם מתעוררים לחפש דרכים לצאת מהעצירה במקום במישורים עסקיים וכלכליים. הכוכבים משפיעים והופכים אתכם לרומנטיים מן הרגיל. חסכו מעצמכם ייאוש ופסימיות, שכן בשבוע הבא ילך לכם עוד יותר טוב. תקבלו את הרמז בדבר הבעיה הכלכלית. יתברר כי הגעתם לסופה של תקופת חרדות חסרת ביסוס. תיהנו מאהבה יתרה מכיוון הגיל הרך, עובדה שתפצה על התחום הרומנטי המעורפל. פנו לייעוץ אישי, זה בדיוק הזמן.

עקרב
24.10-21.11

נצלו את היחלשות השפעת הכוכבים המגבילה.  זה הזמן שלא להשאיר בבטן דברים שאתם נוצרים בקביעות. מישהו יבוא לבקר וינסה לעזור בקשריו הרבים. יתברר כי מאמציכם הקודמים להגיע לפשרות בתחום הבין זוגי הצליחו להגיע אל אוזניים כרויות ומבינות. קחו את היד המושטת לשלום, הפעם זה ישתלם לכם. טיפ: פתחו אל הלב לאלה שעזרו לכם בעבר בשעות משבר. זיכרונות הנעורים חוזרים אליכם באופן כמעט כרוני.

קשת
22.11-21.12

היחלשות כוח השפעתו המזיקה של דמות מן העבר הופכת אתכם לאקטיביים ולפתוחים כפי שאתם הייתם בדרך כלל. השבוע אתם מרגישים שיש לכם המון אנרגיה ושאתם מוכנים לצאת ולכבוש את העולם. יש לכם חשק לבצע שינוי בתחום הקריירה. אתם אופטימיים ומקומות חדשים יקרצו לכם באור חדש ומפתה. מישהו מבני הבית יבקש את קרבתכם, אך שוב תתאכזבו מהגישה המלחיצה והאטומה. דרכים רבות לאהבה ואין נכנס אליכם דרכן.

גדי
22.12-20.1

הצד הכספי מטריד אתכם השבוע ואתם מרגישים כחייבים לעשות משהו בנוגע לכך. בימים הקרובים תנשמו לרווחה, שכן הכוכבים יסייעו לכם ליהנות מהיכולת להסביר את עמדתכם בתחום הרומנטי ובכל תחום בו נדרשים מכם קסם אישי ויוזמה. רבים ימצאו פשרות והפנויים בני זוג. טיפ: החזירו את הזרימה שאפיינה אתכם בעבר כלפי קשרים. אתם חיים בדילמה לגבי משהו שקרה. זה הזמן לחפש ולפנות לייעוץ בכל התחומים הלוחצים.

דלי
21.1-18.2

נצלו את היחלשות השפעתו המזיקה של גורם כלשהו לצורך חימום מנועים ולהמראה רומנטית, כלכלית ומעמדית. אכן זה הזמן לארגן את התחום חברתי. היכרויות חדשות קרובות להתרחשותן. הסביבה הקרובה תפרגן במלוא המרץ. המינוס מצטמצם והולך. מייל או צלצול חשוב ימלאו את ידיכם בעבודה. ההסבה לתחום אחר נדחית למועד מאוחר יותר. שמרו על צניעות במקומות עבודה והיזהרו מרכילות מרושעת שבה ינסו להלעיט בה את אוזניכם. חכו לספטמבר שיהיה טוב יותר.

דגים
19.2-20.3

השבוע נפרשות בפניכם אפשרויות ליצירת קשרים מכל סוג ועניין, בפרט מבחינה רומנטית. לפנויים רגשית: אתם מחייכים כאשר אתם קוראים שורה זו כי אתם לא יוצאים לשום מקום ולא מחפשים מספיק. לכם הנשואים, רצוי להיזהר שלא לסמוך על הכושר הלוחמני אלא רק על יכולת הביטוי המרשימה שלכם. לרווקים: נצלו את המצב הכוכבי לשם השגת החלום שבלב. התחום הכלכלי עדיין יעיב על השמחה הכללית.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay