טלה
21.3-20.4

אתם נלחמים על זכותכם לדבר ולהביע את שעל ליבכם, אך יש כאלה שעוצרים אתכם עוד לפני שפתחתם את הפה. קחו את הזמן בנוגע לקנייה או לשכירת דירה - זה הזמן לחשוב על רכישה יותר מאשר על שכירות, אך לא לכל הטלאים זה יתאפשר. בריאות המשפחה תדאיג אתכם. שימרו על מקום העבודה הנוכחי, זה לא הזמן לעזוב לטובת מקום אחר. זה הזמן לייעוץ אישי לגבי שברי הזמן והלב.

שור
21.4-20.5

למרות רתיעתכם מהקורונה, אתם מתרגשים מכל שביב של תקווה בתחום הקריירה. לא להיסחף לאשליות ביחס לעבודה הנוספת או לקידום קרוב בתחום התעסוקה. כספים המגיעים לכם ישחררו לחצים ישנים. המשפחה שוב מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם כלפי מישהו קרוב. דמות מסוימת מתחום הקריירה עוצרת אתכם מלהתקדם. אתם דואגים למשפחה הקרובה. חפשו ייעוץ אישי בנוגע למשהו שאולי מהווה סיבה לתקיעות שמקורה בחינוך שקיבלתם בעברכם.

תאומים
21.5-21.6

על אף שאתם הכי לא מוצלחים בהימורים, השבוע הזה הוא שלכם. לא מדובר בהימורים 'רגילים', אלא בנוגע ליישור הדורים ורגשות. לחלק שמתעסק בהימורים של ממש: קחו פסק זמן בנוגע להשקעות בבורסה. שימרו מרחק מכל תחום הדורש סיכון. ייתכן ומשהו טוב יקרה לאחר סוף השבוע הקרוב בתחום הקריירה. הרווקים ו/או הפנויים יפנו לחפש את אהבתם. הנשואים מרגישים כתקועים בסבך רגשות ובלבול.

סרטן
22.6-22.7

שימרו על מצב הרוח למרות שאתם קצת מודאגים ממה שקורה סביבכם. נדמה לכם שניסיתם הכול על מנת לשפר את נושא הזוגיות ולא הצלחתם. פנו לעזרה ולכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות נכונות. השבוע אתם רוצים לשנות את גורלכם בתחום העבודה. זכרו שלא כדאי לעזוב מקום עבודה לפני שמוצאים אחרת. אתם שמים לאחרונה לב לפרטים קטנים. מצב כוכבי משופר יאפשר לכם בקרוב לתקן טעויות מן העבר.

אריה
23.7-22.8

העוסקים בתחומי לימוד, התנדבות או הוראה, ייהנו מכושר ריכוז ומהצלחה. לחלק מבני המזל הזמן מאפשר לקדם חתימה על חוזים, על התחייבות או על מחויבות אחרת. ההחלטה לצאת ולנצל את מזג האוויר טובה. הוציאו אותה אל הפועל תוך שמירה על כללי הזהירות. הפתעות בלתי צפויות ביחס לתחום הקריירה. רגעים יפים בחברת בן/ת הזוג. בקרוב או שלאחר חגי תשרי הקרובים תמצאו שעליתם על דרך המלך בנוגע לתעסוקה.

בתולה
23.8-22.9

חלק גדול מכם מגלה שקשה לו להתמודד עם הצד התעסוקתי העוין. דרכים רבות מוצעות לכם במישור הרומנטי. אך מאוד מוזר - אתם נעולים על דמות עקשנית שלא יוצאת לכם מהראש. אתם חשים שאתם חייבים להתייעץ עם גורם העוסק בתחום הנסתר. רגעים יפים בחברת האוהבים אתכם באמת. החברים יתמכו בנוגע לסידורים חשובים. כספים יגיעו בזמן הנכון. הכוכבים מסתדרים לקראת החג, כך שהסביבה החברתית תתעניין בכם.

מאזניים
23.9-23.10

תקופה מלאה במחשבות ובדאגות לגבי הקרובים לכם. אתם, הצעירים ברוחכם, מצפים להפתעה בתחום הרומנטי או הרגשי סביבכם. הנשואים שבכם צפויים לגישור על פערי דעות. הסכמים ישנים בנוגע לעבודה או לחתימת חוזים הקשורים לעסקים יתממשו בקרוב. בקרוב: נסיעה או ביקור המשלבים בילוי, מידע, למידה, חברים, משפחה, או עסקים. זה הזמן המתאים לחפש חברים ישנים ובני משפחה שאולי שכחתם מאחור. געגוע מתעורר ליקרים שלא יהיו איתכם בחג הקרוב.

עקרב
24.10-21.11

אתם עסוקים לקראת אירוע חשוב כלשהו ולא בטוחים שזה יתאפשר מסיבה כלשהי. יחד עם זאת, הדאגה שלכם היא סביב הילדים ולקשור אליהם במישרין או בעקיפין. על מנת ליישב סכסוך מתמשך, עליכם לשקול לפנות לייעוץ בדחיפות, גם אם תיאלצו ללכת לבד. מעמסה כלשהי הקשורה לחברים או למשפחה תיפול על כתפיכם. התנאים הכוכביים מאפשרים לכם זמן למחשבה. תנסו להתרכז למרות המשקעים המכבידים.

קשת
22.11-21.12

שבוע טוב להימורים בכל נושא - גם רגשית - אך אסור לכם להגזים. התקררות האהבה ממשיכה להדאיג אתכם. סימנים כלשהם להתאוששות כלכלית גורמת לכם לשמחה. הפתעה או זיכרון בנוגע לדמות מן העבר תכה בלב המתגעגע. הרגשות והמחשבות מופנים לשיפור קשרי הלב. אתם לא עומדים כל כך בקצב ההכנות לקראת החג או לקראת שיחה או מפגש כלשהו אחר. העבודה החדשה באופק או שאולי כבר התקבלה?

גדי
22.12-20.1

לרוב בני המזל: קשר מן העבר יצוף ויעלה במעלה שביל המחשבות. רגשות כלפי חברים יגרמו לכם להושיט עזרה. סוף השבוע יהיה סוער בנוגע לצד שבינו לבינה. בקרוב יפסיקו החובות לאיים. אתם הולכים לקבל סכום כסף שיחלץ אתכם מהם. אירוע חשוב מלחיץ וייתכן שתשקלו שלא לקחת בו חלק. רגעי מחשבה בהקשרים רגשיים. חפשו באמצעי התקשורת לגבי מקום עבודה נוסף או אחר. זה הזמן לשקול לפנות לייעוץ.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מאוד חשדנים ובא לכם לריב עם כל העולם. תנו צ'אנס לחברים או למשפחה הרוצים בטובתכם. למועסקים ולמתאמצים: לא לדאוג, הקידום בעבודה יגיע בקרוב. צפו ליותר יחס מכיוון הממונים הישירים. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם במהלך הימים הבאים - אם יחפשו היטב. בריאותכם מתייצבת. קושי בלתכנן חופשה קטנה עם הדמות אותה אתם הכי אוהבים. חשבונות רגשיים טרם החג ועל היקרים שלא יהיו בחברתכם השנה.

דגים
19.2-20.3

סידורים אחרונים לגבי רכוש משפחתי או בריאות יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים. ייתכנו גישושים אחרונים לגבי סוג של קידום הנוגע לכם באופן אישי או עקיף. בריאות בן/ת משפחה קרוב/ה עדיין מדאיגה אתכם וגוזלת לכם את מרבית הזמן - בקרוב שיפור. כעסים מופנים לדמות מבני המשפחה בנוגע להשתמטותה מחלקה בנטל הכלכלי או במשהו אחר. תקבלו רמזים לגבי הזמנה לחג, השאלה היא אם תסכימו להגיע והאם יתאפשר.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay