טלה
21.3-20.4

השבוע תצליחו ליצור קשר עם חברים ובני משפחה שמזמן לא הייתם בקשר. תשומת הלב תופנה לזמן עבר. תמצאו שותפים טובים שישתפו פעולה בכך. אם תצאו למסיבה, אזי היא תהיה מוצלחת מאוד למרות שצריך לקחת בחשבון את הקורונה. במישור הכספים תופתעו לגלות אופק חיובי. לעובדים: תמיכה מכיוונים בלתי צפויים מתחום העבודה. סיפור אהבתכם עדיין לא נגמר. זה כולל בן/ת זוג מן העבר וגם לילד/ה.

שור
21.4-20.5

אתם קצת מקנאים בחוגגים שמרגישים ב'כאילו' נפלא. לרובכם: בני המין השני ייתנו לכם הרבה רגש ואהבה. בני משפחה יפרגנו אף הם והקשר עימם יחודש או ירוענן. לפנויים: ייתכן ויקבלו את בן/ת הזוג ויאותתו על תמיכתם. השנה קיבלתם ידיעה דרך אמצעי תקשורת כלשהו המבשר על קבלתכם לעבודה. מקווה שאתם עדיין בתוכה. אתם מחליטים להביא את הרעיונות שלכם דרך כתיבת מכתב לממונים עליכם או בכל דרך תקשורתית אחרת.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם משקיעים באהבת חינם וקוצרים כבוד. בחוגים מסוימים כל שתגידו או תעשו יתקבל בחום ובאהבה. אלה שנולדו בתחילת מזל תאומים: יהיו לכם יחסים משופרים עם מעסיקיכם וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. בקרוב נפתחות הדלתות בפניכם בכל הנוגע לקידום ולתעסוקה. תוזמנו לחגיגה לכבוד מישהו היקר ללבכם. בריאותכם במצב היחסי הכי טוב שאפשר. שימרו על עצמכם מהחום הכבד ושתו מים. נקודות רגישות מכוונות לזמן עבר.

סרטן
22.6-22.7

השבוע הזה נהדר בלהתחיל משהו חדש: בעבודה, ביחסיכם האישיים ובכל תחום בו תבחרו. תפעלו ביוזמה ובחריצות ותראו נחת מכך. בימים אלה ייפתחו בפניכם כל מיני אפשרויות תעסוקה חדשות וגם ייתכן שתמצאו מקום עבודה נוסף או שתזכו לקידום. מרבית הזמן יוקדש למשפחה ולילדים. תחושו במשיכה כלשהי לגירוי ולהפעלת הדמיון. אתם מחוברים לטבע. אתם בקשר עם מקורות רוחניים מן העבר המיטיב והמוכר.

אריה
23.7-22.8

השבוע תניב התקשורת שלכם מגוון הצעות הקשורות לעבודה או שתמצאו משהו שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. שותפות כלשהי תיחתם או מחויבות וכתוצאה מכך תוכלו לצפות לרווחים נאים בהמשך הדרך. צפו למחמאות מכיוון הבוס. הפתעה הקשורה לזמן עתיד ביחס לכספים שתקבלו והקשורים לגורם חשוב שחשב עליכם. זה הזמן לייעוץ בנושאים חשובים. תחילה אתם עשויים להתאכזב, אך לאחר זמן מה תיווכחו כי מעשה זה היה צעד נכון לעשות.

בתולה
23.8-22.9

למועסקים: ידיכם עמוסות בעבודה. כולם יחמיאו לכם ומבלי יוצא מן הכלל תרגישו כבטוחים שמישהו מתכנן לכם את הקידום הבא. המטרה שלכם היא לכבוש את הפסגה, למרות שיש כאלה העוצרים וקצת חוסמים אתכם מלהתקדם. לאלה שלא מצאו עד כה מקום עבודה: חכו ותופתעו לשמוע על מציאת קצה חוט בנושא חשוב זה. מצבה הבריאותי של דמות יקרה ישתפר ללא הכר. אתם דוחים פתרון בעיות למועד אחר.

מאזניים
23.9-23.10

אתם מחליטים השבוע על שינויים קרובים בתחומי הבית. תיקון של משהו, קניות קטנות ואפילו מתנה למישהו קרוב יהוו כחלק ממה שתעשו בימים אלה. אתם גם מוכנים לוותר בכדי לנסות ולשפר את מערכת היחסים שלכם עם בני הבית. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים וזו המטרה הקשורה לקן המשפחתי ולטובת הילדים. בריאותכם חוזרת לאיתנה. צפו לנס ביחס לתחום תעסוקה בו רציתם להשתבץ. כספים יגיעו בזמן הנכון.

עקרב
24.10-21.11

השבוע הוא הזמן הכי טוב להחליט לגבי תחום לימודים שלגביו היו לכם לבטים בעבר. אם אכן למדתם - השתמשו בידע. היכולת שלכם תהיה גם בלארגן אסטרטגית חילוץ בתחום חשוב לכם. מישהו ינסה להתקרב אליכם ולחפש את קרבתכם הרגשית. אתם לחוצים ומודאגים בימים אלה דווקא מאירוע חשוב המתקרב ובא. באקראי או בתיווכם של חברים או דרך אמצעי התקשורת, תקבלו הצעה שתגרום לכם לחשוב, להסס ולהתלבט.

קשת
22.11-21.12

תכירו השבוע דמות מעניינת. אם לקחתם את עצמכם בידיים, זה עשוי להיות שבוע אופטימי בהחלט. ימים מלאי הצלחה בתחום הרומנטי מחכים לכם מעבר לפינה. אתם נחושים לבצע את כל המוטל עליכם במקום העבודה ועושים זאת על הצד הטוב ביותר. יחמיאו לכם ואף תקבלו סימנים מן הממונים בדבר העלאה או בדבר קידום קרוב. איתותים חוזרים ולא ברורים יביאו אתכם לעשות חשבון נפש לגבי קצוות לא סגורים.

גדי
22.12-20.1

הקשרים בכלל יעזרו לכם להגיע אל היעד צעד אחר צעד. התמקדו בצעדים אלה וכך ייטב. עבודה: ראיון עבודה מתקרב ובא. בפגישה השתדלו למלא אחר הציפיות - זה ישתלם. השקיעו במערכות הרגשיות בבית ובמישור הבין אישי. אקט זה גם ישתלם. חברים יפתיעו בימים ראשון ושני. נסיעה לחו"ל או אחרת, תתבטל או תידחה. איתות רומנטי חוזר יגרום לכם לשקול צעדים.

דלי
21.1-18.2

אתם מתעניינים ביצירה ובחיבור נפש וגוף הרבה יותר מאשר בלעסוק בכספים או בכל עניני החומר האחרים. אם אכן תתאמצו להיות מרוכזים, ילך לכם טוב בתחום זה ואף תקבלו כבוד והערכה. בעבודה מחכה לכם הפתעה מכיוון בלתי צפוי. זה הזמן לכיוון עצמאי בכל הנוגע ליוזמות רומנטיות מבלי להתחשב במה שאחרים אומרים. חלק מכם יתחילו לחוש את השינוי בקצה באצבעות. אתם זורקים מבט קדימה לצד מבט אל העבר.

דגים
19.2-20.3

השבוע מעולה לביקור אצל המשפחה. הנוסטלגיה תסחף אתכם אליה. מישהו המתקשר לעברכם ינהל איתכם שיחה סביב זיכרונות ישנים וטובים. צלצול או מייל יבשרו על מפגש חברים הקרוב להתממש. בשורה משמחת הקשורה לאחיינים תגיע לאוזנכם. בצל הדאגות הרגילות, יוקדשו מרבית ימי השבוע ללימודים או לנבירה סקרנית באמצעי התקשורת. לסגורים ולביישנים: זה הזמן לצאת ממעגלי המבוכה וקצת גם מהצניעות ולהעז. הדאגה לילדים תתפוס את מרכז תשומת לבכם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay