טלה
21.3-20.4

לנשואים: אתם פועלים למען שלום בית. לרווקים ו/או לפנויים: אני צופה מהלכים ברוכים אשר יקדמו התלבטות בין אם להמשיך הלאה או לחזור למישהו שהיטיב עמכם בעבר. הצלחה בתחום החברתי לכל אלה שעובדים במקום הדורש רמת אינטליגנציה גבוהה. למחפשים להתקדם ולפרוץ את מעגלי הקריירה ולהכשרה נכונה, מחכה הפתעה נעימה. חיוכים מול אנשים מתאימים יגרמו להם לנחת רוח ולהחזיר יחס בחזרה.

שור
21.4-20.5

למועסקים: אתם נחושים לבצע את המוטל עליכם ועושים זאת על הצד הטוב ביותר. בסביבה הקרובה ובמקומות עבודה יחמיאו לכם. קסמכם האישי ירשים ויכבוש. תקבלו סימנים מהממונים בדבר העלאת שכר או בנוגע לקידום ניהולי קרוב. כוחות מחודשים מנתבים אתכם לסלוח. מרבית הזמן יוקדש להתכתבות ולביצוע באיטיות של דברים להם התחייבתם. מחמאה טובה תעשה לכם את השבוע. החשים כתקועים בתחום האהבה מוזמנים להתקשר ולהתייעץ. 

תאומים
21.5-21.6

המצב הכוכבי החיובי השבוע ירעיף עליכם המון אנרגיה ואומץ. תחושת הביטחון תסחף אתכם לחלומות על כיבושים רומנטיים חדשים, אך מהר יתברר לכם שהצלחתם חלקית במטרתכם. הנהייה העיקשת לכיוון חשיפת השורשים המשפחתיים תנצח על נימי הנפש. ענייני ירושות וכספים עדיין מעסיקים את הסובבים אתכם בשעה שאתם כמעט מוכנים לוותר. אתם מתרכזים לרוב בבית ובחברה היחידה שיש לכם בין הכתלים.

סרטן
22.6-22.7

השבוע תיטיבו לתכנן את סוג הבילוי, אך שוב העניינים מוכשלים על ידי מזג האוויר או על ידי מזגו של האדם שמולכם. סוף השבוע יהיה מתוקשר וחברתי ויאופיין בשיחות נפש מעמיקות. סיטואציה שתיקלעו אליה במקרה תוליד קשרים חדשים ומבטיחים. הורידו דאגה מתחום העבודה והכספים שכן תתוגמלו כראוי. תחושה שאתם רוצים להגיע מהר לקניית דירה, דוחפת אתכם לתכנן צעדים כלכליים חדשים או אחרים.

אריה
23.7-22.8

לאחרונה אתם נדרשים להחליט בלחץ או לעזור בעניין מכירה, קנייה או השכרת נכס הקשור לתחום הנדל"ן. הפשרה מהצד המעוניין תהיה הוגנת ורווחית. לכו על זה. איתותים חיוביים מהתחום הרומנטי יהבהבו לעומתכם באור ורדרד. לפנויים: זה לא הזמן לצניעות יתר, פתחו את הפה ואת הלב והכול יסתדר לבסוף. התאמצות יתר אינה מומלצת בימים אלה. זהירות: מזג האוויר מוציא לכם את האנרגיה הדרושה לכם בחיים השוטפים.

בתולה
23.8-22.9

הסיוע שתקבלו מהמשפחה יכריע בחלקו בתחום הזוגיות. אל תתעקשו על היציאה ממסגרות רגשיות ישנות וטובות בהשפעת חברים או ידידים. הוצאות ישנות כמעט מסבכות אתכם מול לקוחות ישנים ובנקים הדורשים את שלהם, אך אל דאגה - כספים אשר התעכבו ישתחררו לטובת כיסוי חובות ישנים. נושא המגורים מעסיק אתכם מאוד. רגשות כלפי מישהו קרוב נתקלת מהתרחקות עקבית ומוזרה. אמצע השבוע יהיה לכם די נחמד.

מאזניים
23.9-23.10

מרבית הזמן יוקדש לחיפושים בעיניים אחר אהבה. בסוף השבוע אתם מגלים את קרן האור לבעייתכם הרגשית. נקודת התורפה היא הילדים והדמות עמה אתם חולקים את החיים שהיא חיה בזיכרונכם. שימו לב לאלה התומכים בחזרתכם אל חיק הקריירה. התלבטות אם לסגור עסק או לעזוב מקום עבודה. אל תעזבו מקום עבודה בשל רגשות קיפוח. זכרו כי בני המשפחה זקוקים לכספים על מנת לשרוד.

עקרב
24.10-21.11

המסע הרוחני שעברתם בשנים האחרונות מניב פירות בתחום משלוח היד שלכם. דמות מן העבר תפתיע בסימנים חיוביים ומחודשים. טיפ: תשקלו הצעות בתחום הקריירה אותם דחיתם בעבר. זה הזמן ללחוץ על מוסדות לגבי מה שמגיע לכם או למישהו מבני המשפחה. הזדמנות לגשר על פערים בין-זוגיים רומנטיים. תחומי לימוד מושכים אתכם. הסיוע הכלכלי יגיע בקרוב. סוף השבוע יהיה בסימן של רגשות כלפי דמות מן העבר.

קשת
22.11-21.12

ההתמודדות הקשה במישור הכלכלי תבעה את מחירה מתחום הזוגיות. זה הזמן לחזור בכם מהחלטות הקשורות לפרידה. שתפו את החברים בנוגע לשינויים אותם אתם רוצים לבצע. התנהגות אנשים מסוימים מאיימת להפר את שלוותכם הנדירה. טיפ: מומלץ לכם שלא להקשיב לצו לבכם להחזיר מלחמה. אופייכם במישור התקשורת גורם לכם להישמע הכי טוב שאפשר. רגעים יפים בחרת המשפחה יובילו לחזרה אל המרכז. זה הזמן לייעוץ אישי.

גדי
22.12-20.1

לחלק מבני המזל יבוא לבזבז כספים. צאו לעשות זאת אך השאירו את כרטיס האשראי בבית. לכל היותר קחו סכום קטן למקרה של היסחפות גורפת יצרים. השמחה וההומור ישלטו בכם בעוצמות מחודשות. פתח לתקווה חדשה בנוגע לקידום או למשרה חדשה בקרוב מאוד. רעיונות חדשים היכולים לשפר את העסק או את תחום הקריירה לא נותנים לכם מנוח. זה הזמן לחשוב על מציאת עיסוק חלופי.

דלי
21.1-18.2

חוכמת הניסיון שאגרתם עם השנים תרשים את הסביבה הקרובה. כספים יגיעו כתוצאה ממשפט שהסתיים, מחסכונות ישנים או מהשקעות סמויות והידועות רק לכם. צלקת האהבה עדיין מכאיבה. רובכם מרגישים כתקועים בקשר ישן ומעצבן. סימנים להתקרבות מחודשת נתקלים בהיסוסים מבחינתכם. אתם ממשיכים לתת יותר מאשר לקבל. שבוע המתייחס לקשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה שלא פקדתם אותה מזה זמן רב.

דגים
19.2-20.3

בימים אלה תשפרו את גישתכם ביחס למערכות יחסים חשובות. ריב ישן בין אנשים המוכרים לכם היטב ימשיך להטריד. רעיונות מקוריים בעבודה יסללו דרך למצוא פרי בעמלכם. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם המחוכם במיוחד. אצל הנשואים הרגשות יתפסו את השורה הראשונה במערכות יחסים. הפנויים יהססו לגבי קשרים שנגמרו מזמן. התנהגות אנשים מסוימים מאיימת להפר את שלוותכם הנדירה. טיפ: מומלץ לכם שלא להקשיב לצו לבכם בלהחזיר מלחמה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay