עוד פעלה העירייה להנגשה בתחום הריהוט המונגש. מתוך כך בוצעה העברה של מיטה חשמלית, 4 שולחנות חשמליים מותאמים אישית לתלמידים, סופקו 4 כסאות אישיים מותאמים אישית, כיסא שירותים אחד ו-4 ארוניות אחסון. 

כמו כן, העירייה פעלה בתחום הנגישות הטכנולוגית :15 תלמידים בעיר קיבלו ציוד המותאם לצרכים הטכנולוגיים האישיים להם והונגשו במהלך השנה 4 מעליות במוסדות החינוך ברחבי העיר. 

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך: "זו עשייה אדירה. העשייה הזאת בעיר בית שמש היא בחשיבות עליונה. צריך לזכור שחובה על כולנו לאפשר לכל ילד ללמד ולא משנה מה המערכת צריכה לעשות עבורו. מרגש אותי לראות את העשייה העירונית למען ילדים מיוחדים אלו".

המשנה לראש העיר וממונה חינוך הרב ישעיהו ארנרייך: "דאגה לילדים מיוחדים זו השליחות שלנו. כל ילד הוא עולם ומלואו וחובתו לאפשר לכל ילד ללמד ולהתפתח. אני מחזק את צוותי החינוך שלנו המאמינים בשליחותם עבור הילדים".

ראש מנהל חינוך, נוער וקהילה שרי דרור: "עיריית בית שמש לקחה צעד ענק קדימה בכל הקשור להנגשה והתאמת צרכי הילדים. אני שמחה לקחת חלק בתהליך יחד עם שותפים מדהימים במשק החינוכי ופועלת להמשיך במגמה זו לרווחת התלמידים כולם בהמשך הדרך".

מנהל משק חינוכי ישראל פרץ: "עבודת ההנגשה היא לא רק משימה טכנית. עבודת ההנגשה היא משימה שאנחנו מבצעים ברגישות רבה ובתשומת לב מלאה והכול לטובת הילדים".

אגף דוברות עיריית בית שמש.