הטיפול הרפואי בקנאביס נמצא בשימוש בישראל קרוב ל-25 שנה. עולם הרפואה מכיר בצמח הקנאביס ומוצריו כמסייעים במצבים רפואיים רבים כמו סרטן, כאב כרוני, קרוהן, טרשת נפוצה ועוד.

כיום, ישראל היא מובילה עולמית בכל הקשור למחקר הרפואי של הקנאביס ופורצת דרך בחקלאות של הצמח. עם התקדמות המחקר נחשף כי קנאביס מסייע גם במצבים של אפילפסיה, פיברומיאלגיה, מיגרנות, פרקינסון, טורט, פוסט-טראומה ואפילו אוטיזם.

הטיפול בקנאביס במצבים אלה ונוספים ניתן רק לאחר הנפקת רישיון לטיפול בקנאביס לצד המרשמים המתאימים.

בבית שמש, כל מי שרוצה לברר על קנאביס רפואי יודע שצריך לפנות לשאול הרוקח. שאול קיי, רוקח והבעלים של פארמה שאול, נחשף לקנאביס רפואי כאשר ניסה לעזור לחבר חולה.

החיפוש אחר התרופה הוביל את השניים להקמת כנסים יוקרתיים ברחבי הגלובוס עם הדמויות הכי בולטות בתחום.

אחרי שנים של התמחות שאול חוזר הביתה לבית שמש "הבנתי שהאנשים הכי קרובים אליי לא יודעים כמה קנאביס יכול לעזור להם".

בפארמה שאול נותנים ייעוץ מקצועי גם בפגישות אישיות "יש אנשים שעדיין מתביישים, חוששים או לא מבינים מה בכלל כתוב במרשם." 

חוץ מהבושה, למה חשוב לדבר עם רוקח?

"בשימוש בקנאביס יש מחלות ותרופות שצריך לקחת בחשבון ובשביל זה אנחנו כאן". 

המלאי שהבאת לפארמה שאול מכיל המון זנים ומוצרים מחברות שונות, מה הכי טוב? 

"אין הכי טוב (צוחק) השאלה היא מה הכי טוב בשבילך, כי הטיפול בקנאביס הוא מאוד אישי. בכדי להגיע להתאמה מדויקת של הטיפול, חשוב לי לאפשר מבחר רחב. כן בהחלט יש מוצרים איכותיים יותר, וזה מה שאני מביא לבית שמש". 

בנוסף לייעוץ מקצועי, המטופלים בפארמה שאול יקבלו הנחה על הקנייה הראשונה לצד מתנת הכרות. המשלוחים עד הבית יגיעו בחינם וניתן לצרף אליהם מוצרי בית מרקחת נוספים, כולל תרופות מרשם, ללא תוספת עלות. בכפוף להנחיות משרד הבריאות הרכישה הריאשונה חייבת להתבצע בבית המרקחת ולאחר מכן ניתן לבצע משלוחים עד הבית. 

פארמה שאול, רחוב שפת אמת 4

טל' - 02-9914393

ווטסאפ050-6565808

קנאביס רפואי מוגדר "סם מסוכן" בפקודת הסמים (התשל"ג 1973), והשימוש בו מותר אך ורק לבעלי רישיון מתאים ובהתאם למרשם רופא מוסמך. אין לראות בפרסום זה עידוד השימוש בסמים מסוכנים כלשהם. יש להתייעץ עם רופא/ה או רוקח/ת בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי ותגובות בין תרופתיות.