טלה
21.3-20.4

חג השבועות מהול בניחוח הבצקים המתוקים של בית אימא ביחד עם חיוכים של תקווה אמתית. אתם מתחילים להבין עניין ומצליחים לשתף פעולה עם גורם שמוביל אתכם קדימה בהצלחה רבה. הקשיבו לעצות מקצועיות וחכמות בנושא הזוגיות. ייתכן שמשהו מסוים אתם לא עושים טוב ולכן אתם תקועים בסבך הרגשות. לימדו את צעדי הריקוד האינטימי ומטעויות העבר. גלו את עוצמת הסליחה מחדש. צאו לבלות ולשחרר את החשיבה היצירתית שאיתה נולדתם ושאותה הזנחתם עם השנים בגלל כובד הדאגות ואכזבות החיים. חפשו להתייעץ ולהיפתח בפני אנשים מקצועיים ותופתעו לטובה.

שור
21.4-20.5

השבוע, בצל הזמנת המשפחה או החברים לשמחת חג השבועות, אתם רוצים להתקדם בתחום התעסוקה. מי שלא עובדים מתוסכלים כפליים. מי שכן עובדים ביטחונם משתקם אך האויבים הנסתרים והגלויים לא מעטים. העסקים זזים קצת וזאת בזכות מצבים כוכביים משופרים. זה הזמן לצאת בפרסום מסיבי במידה ויש לכם עסק משלכם. המישור הזוגי די תקוע ואתם כמעט לא מאמינים שאפשרי לתקן את הנושא הכאוב. המחשבות והדאגות מחלישות אתכם. אתם עייפים ומנסים לצאת מזה. בקרוב אתם מצליחים למצוא בן/ת זוג. מישהו מן העבר חושב עליכם מאוד, קחו בחשבון את 'השיבה הביתה'.

תאומים
21.5-21.6

השבוע הפנויים מבחינה רגשית יחפשו דרכים להגשים את נושא הזוגיות מכיוונים אחרים. כדאי להתגבר על הסלידה מהאינטרנט כי שם תמצאו תשובות לתקיעות. הגיע הזמן שתתחילו למלא את השליחות שלכם בחיים. זה הזמן לעשות דברים טובים לאחרים ודרך זה ייפתח לכם המזל ותגיעו לאופקים וליעדים רחבים וטובים יותר. שקמו את האמונה שלכם בבני אדם, אמונה שנטשה אתכם מזמן. חזקו את הקשר עם חברים וכך ייטב לכם. לחלק מבני המזל: זה הזמן לחשוב על הוצאת כישרונות אישיים החוצה אל האור החיצון. כל עוד אתם יכולים, חפשו מקצוע והכשרה מתאימים יותר.

סרטן
22.6-22.7

חג השבועות ימשוך אתכם לאחור אל ההורים, הזיכרונות והמאפים המסורתיים. השבוע אתם מתעוררים לחשיבה חיובית. הנשואים צריכים לשמור על האהבה ועל הנאמנות לבן/ת הזוג בכל מובני המושג 'נאמנות'. הצעירים צריכים התאמץ ללמוד ולעבוד עם רצונם להיפתח לאופקים חדשים. העזו לנהל עצמכם כעצמאיים בשטח ולנצל את העידון הדיפלומטי שלכם. אמצו את דמיונכם על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי. צאו לבלות יותר מחוץ לבית או צאו לחופשה קצרה הרחק מהאופק הנראה לעין. כספים יגיעו אליכם ממקור נוסף. רגעים נחמדים לפנויים במפגשים של 'מבט לאחור'.

אריה
23.7-22.8

בערב החג ובחג עצמו אתם נזכרים בימים שמחים יותר בצל קורת הבית בו גדלתם. חשבון נפש אודות בדידותכם שנכפתה על ידכם בגלל נאמנות היתר לעבר, מובילה אתכם לרצות להשאיר את הכול מאחור ולחיות. אתם נתקפים ברגשות נוסטלגיים. אתם מרגישים שאתם רוצים לחזור להצלחה בעבודה כפי שהייתה לכם בעבר. מישהו יגיד לכם כמה מילים שייכנסו אל הלב. שמרו קשר עם חברי ילדות גם אם פגעו בכם בדרך כלשהי. לנשואים או לחווים פרק ב': זה הזמן לחפש בקרוב ייעוץ זוגי וכלכלי חכם שיחלץ אתכם מנוסחאות הטעויות החוזרות על עצמן.

בתולה
23.8-22.9

בצל זיכרונות הבצקים הטעימים של חג השבועות של בית אבא, אתם שוב מנקים את האבק מעל האהבה הישנה. אתם מגלים שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל ושתחליפים סינתטיים אחרים לא עוזרים. חפשו בריאות ורוגע. הרחיבו את מעגל החברים ואל תתביישו ליזום קשרים מחדש. המשיכו להשקיע בקריירה. בריאותכם חשובה מאוד ואתם פוחדים לאבד אותה. זה הזמן למצוא את החופשה שתעשה לכם את הקיץ. לתקועים רגשית, כלכלית וערכית: זה הזמן לברר מה מעכב אתכם מלהתקדם באופן מונוטוני במשך שנים לא מעטות. התרכזו ברגיעה הפיזית והנפשית. הפעילו את הגוף שישחרר את האדרנלין לשם רגיעה.

מאזניים
23.9-23.10

בצל חג השבועות, הנקשר במוחכם למזג אוויר נוח מלא בזיכרונות ילדות ודברי מאפה מתוקים, אתם השנה קצת עצובים. למתוסכלים מהשטח הרומנטי ומהזוגיות: שמרו על רגיעה שכלית נוכח החשדות שלכם כלפי בן/ת הזוג. זה הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים או כתוצאה משרשרת אכזבות העבר. בעבודה אתם מגלים שיש כאלה החושבים שמבינים אותם יותר רק כאשר הם מתפרצים. רווחים משתחררים. חפשו עזרה דרך האינטרנט. ארגנו את עצמכם באיטיות ובקוליות ומהר תגלו שרק כך אתם מתגברים על חולשותיכם. חפשו יועצים שיגלו לכם את הנוסחה שתחלץ אתכם מהתקיעות הארוכה והמייגעת.

עקרב
24.10-21.11

חג השבועות מזכיר לכם בית חם, אחים ובצקים מתוקים של אימא וסבתא ולצערכם קשה לכם לשחזר זאת שוב. אתם מסתכלים שבועיים לאחור ושמחים שהחששות בעבודה נרגעים. למתנהלים בכבדות: זה הזמן לשלוח קורות חיים ולהיעזר באינטרנט כדי למצוא עבודה מתאימה לכם. כעת אתם בחרדה לאבד את אהבת הילדים ואושרם ושחלילה לא תהיה לכם היכולת לספק להם את כל מחסורם. יחד עם זאת, אתם עדיין מרגישים לבד ללא כל עזרה חיצונית וגם לא מכיוון בן/ת הזוג. הפנויים מרגישים לבד ונתקפים בתחושת חוסר אונים. באמצע יוני תקופה יותר מוצלחת.

קשת
22.11-21.12

לקראת ערב חג השבועות אתם מתחילים בחשבון נפש ובזיכרונות ילדות בלתי נשכחת. הימים האינטימיים נקטעו בגלל קהות חושים ומאדישות של בן/ת הזוג. אתם לא מצליחים לקבל ולתת תשומת לב ראויה כבר המון זמן. לזוגות הוותיקים: תנו תשומת לב לבן/ת הזוג. אל תשכחו שנשבעתם להעניק אמונים 'בטוב וברע'. ייתכנו טעויות מצדכם כשאתם מנסים להתקדם במישור הזוגיות. זה הזמן לחפש את האושר בתוככם ושלא להיות תלויים בבן/ת הזוג. זה הזמן לחפש חברים וידידים מן העבר שאותם מזמן לא פגשתם.  אתם בטוחים שחופשה היא רעיון טוב לריענון הגוף והנשמה. זה הזמן לייעוץ אישי.

גדי
22.12-20.1

על רק חג השבועות המעורר זיכרונות מבית ההורים, אתם עדיין חיים בעבר אבל חושבים איך לשפר את ההווה. אתם נהנים מאנרגיות יתר, נדמה שאין כוח שיוכל לכם. ביטחון זה ייתן לבני ביתכם את הדברים שהיו חסרים להם. סלחו לעצמכם ביחס לפגיעה באחרים. לפנויים רגשית: הנתינה תאפיין את השבוע הזה. זה הזמן לחפש הזדמנויות רומנטיות או עסקיות דרך האינטרנט. הזדמנות לקבל סיוע מגורמים מוסדיים - נצלו זאת, זה הזמן להחליט. זה הזמן למצוא דרך להיפטר מחרדות הכישלון או מהחשש הבלתי הגיוני שפתאום תישארו ללא כסף וקורת גג בעתיד. זה הזמן לייעוץ אישי.

דלי
21.1-18.2

השבוע תיתקלו בסימנים קלושים מן העבר. מהר תבינו שכל החיים שאפתם לאיחוי שברי הלב והזמן. לפני החג ובחג עצמו נכונו לכם הפתעות רגשיות, אך הציפיות לא יעמדו בקנה אחד עם הזיכרונות. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ולא נותרו כשהיו. לנשואים ולפנויים: אל תשבו ותרחמו על עצמכם. זה הזמן לחפש דרכים על מנת לשנות את התמונה הרומנטית המשעממת והעגומה. הקריירה תקועה במקום, אך זה הזמן לפעול במרץ בכל שטחי החיים. כספים המגיעים לכם יגיעו בהפתעה או על ידי עזרה ממקור חשוב. זכויות המגיעות לכם או לאחד מבני המשפחה עומדים להגיע.

דגים
19.2-20.3

לקראת ערב חג השבועות אתם מתחילים בחשבון נפש ובזיכרונות ילדות בלתי נשכחת. אתם דואגים השבוע לאחד ההורים ואין לכם זמן לסידורים של עצמכם. אתם עדיין מצפים לשיפור במישור הזוגי או לגרום לבני המין השני לקבל את עמדתכם המתונה והטובה. הפנויים יחפשו את הדרך למצוא את אהבתם. מכתב או מייל חשוב יפתיעו לטובה. שמחה גדולה מתקרבת להתממש ושם אתם עלולים לפגוש מישהו מן העבר החשוב לכם מבחינה רגשית. אתם תסתדרו עם נושא הכספים יותר טוב משחשבתם. אתם קצת בחרדה גם השבוע מנושא זה, אבל חזקים מספיק להתמודד.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay