טלה
21.3-20.4

זמן איכות משגע צפוי לכם בני מזל טלה. אווירת האביב שכבר כאן משרה עליכם תחושה של אופטימיות. יש לכם סיבה טובה לכך, שכן הצעדים האחרונים בכיוון שלום בית היו נכונים בבסיסם. תכננו יותר טוב את הצעדים הכלכליים. הימנעו מהימורים מסוכנים בבורסה, בקריירה, בעסקים ובקשרים סודיים ושליליים. אתם מקבלים כוח ואומץ לקום מן ההריסות. מצד שני, החומה שבניתם סביב הלב עומדת לקרוס. הלבטים והמחסומים האחרונים קשורים לילדים. קשיים ביחס לאנשים שלא מצליחים לסלוח לכם מבלי לבדוק אם אתם חפים מפשע. מרבית הזמן יוקדש לטיפוח היופי והבריאות.

שור
21.4-20.5

יש בכם רצון לתת ולשמוח בחיק במשפחה. נצלו זאת, הביעו רגשות ואל תעסקו במלחמות ישנות. טוב תעשו אם תשוחחו על כשלים במקומות עבודה, על חלומות שנתקעו בדרך ועל דברים שלא צלחו במישור הרומנטי. איתות קרוב מכיוון בלתי צפוי יאושש אתכם מבחינת הזוגיות. הודעה או תשובה חיובית תרומם את רוחכם. קשר לעברכם כובל את לבכם, קשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה שלא פקדתם אותה מזה זמן רב או ביחסים עכשוויים. בכול מגזרי החיים גישתכם הליברלית תשפר את הקשרים במערכות יחסים חשובות.

תאומים
21.5-21.6

ימים של תקווה חדשה. זה הזמן לצאת לבילויים ולחפש את אלה שהשארתם כמו ב'ממתינה' מאחור. מומלץ להתמסר לעבודות הבית ולסידורים של הרגע האחרון. השיחות בזמן הפנוי ייתנו לכם כיוון עתידי בנוגע לזוגיות ולפשרות שיורידו מכם את הפחד מלהתקרב. אל תתנו לעצמכם לשקוע שוב במרה שחורה. השקיעו בלימודים ובתקשורת. לפנויים: השבוע ירעיף עליכם אנרגיה ועוצמה. תחושת הביטחון תסחף אתכם לכיבושים רומנטיים. מהר יתברר כי הצלחתם להגיע אל מעבר למשוער. הנהייה המתמשכת לכיוון השורשים המשפחתיים תנצח. צאו לטייל בימים שבת ושני שיהיו מוצלחים.

סרטן
22.6-22.7

אווירת האביב תופסת אתכם בשרוולי הדמיון היצירתי. הדאגות לבני משפחה קרובים וענייני כספים או ירושות מעסיקים אתכם בימים שלאחר חג הפסח. הפתעות מהירות מכיוון בלתי צפוי יביאו אתכם להחלטות בתחום הרומנטי. כוחות מחודשים ימלאו אתכם באנרגיות של עשייה. מפגש קרוב יעניק לכם רעיון במישור העסקי. מבחן הקשור ליושרכם יביך אתכם מאוד. רכילות זולה תרגיז אתכם בימים הבאים. יש מצב שתגשרו בין יריבים. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים. הזמינו אחרים לביקור בביתכם או במקום ניטרלי סטרילי. התקשורת הסביבתית המשפחתית תפרגן. צלצלו לייעוץ אישי.

אריה
23.7-22.8

אתם מלאים בהתרגשות לקשר משפחתי מחודש ומתהווה. התרכזו במה שמשרת את לבכם ולא את מה שדיכא אתכם עד לא מזמן. הצעה לפיוס הדרגתי מומלצת בחום. מישהו הקשור לעבודה הנוכחית או הקודמת ייצור קשר במפתיע ויבשר על תגמול קרוב. ייתכנו מהלכים ביחס לכספים המגיעים לכם. המחשבה על זמני האיכות בקריירה אינה משפרת את מצב הרוח כמו בדרך כלל. למועסקים: אתם מושפעים מחששות ישנים וכלל לא אמתיים ומבוססים. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מהגורמים לכם סבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות.

בתולה
23.8-22.9

בימים אלה יש בכם רצון לחיות את הרגע. מפגש קרוב ומבטיח מרגש אתכם כבר מעכשיו. הסביבה הקרוב תפרגן ותוציא מכם את החיובי. זה הזמן לשיקום מערכות רגשיות שהוזנחו עד כה. שתפו את הילדים באירועי הזמן והשעה כולל גם בכספים עתידיים המגיעים להם. קרובים או חברים יזמינו אתכם לאירוע. שבו ודברו, השיחו ליבכם בפני החברים בכל נושא שבעולם, זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה. משהו הנקשר למשפחה עלול להוציא אתכם מן הכלים. תנו סיכוי לאהבה. גורמים שכביכול אוהבים ותמימים מקנאים בכם ומנסים להוריד לכם את הביטחון.

מאזניים
23.9-23.10

אתם נסחפים לשמחת חיים מחודשת. הביעו כנות כלפי חברים, משפחה וכלפי בן/ת הזוג. מומלץ לאמץ את השמחה כדרך קבע. מישהו/י החפץ/ה בלבכם מנסה לשמור על קשר בכל הכוח האפשרי. למרות שבסך הכול עליתם על המסלול הנכון להצלחה, עדיין תרגישו את הדאגה במישורים האישיים, הרומנטיים והחברתיים. תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם תשתלט עליכם. נטרלו זאת. בני משפחה יפתיעו בהזמנה לביקור. זה הזמן להוריד כפפות ולתרום את חלקכם בעבודות הבית. עשו זאת וזה ישתלם לכם מאוד. פנו לייעוץ אישי ובקשר לכל הנושאים הכואבים לכם באמת.

עקרב
24.10-21.11

כישורי המנהיגות והניהול של רוב בני מזל עקרב באים לידי ביטוי מעל פני השטח. אתם מצליחים להניע אנשים לעשות את מה שדרוש לכם בצורה נעימה אך סמכותית. המשיכו כך ובהתמדה. צפויה פריצת דרך והתקדמות לעבר מטרה שאתם נלחמים עליה כבר זמן רב. נושא הכספים יקבל תנופה מחודשת ומשנית בקרוב. חפשו להתקדם, לחפש עבודה אחרת, לחפש להתמקצע ולחפש גם את הדרך לאושר לצד בן/ת זוג. זה הזמן לחפש את מה שאתם רוצים בכל מקום אפשרי. לחוששים ממחשבים זה הזמן ללמוד את סודות המחשב מהצעירים יותר.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם מתנדנדים בין אופטימיות ופסימיות. אתם חשים בצורך להתפרק. למועסקים: הרגשה של פספוס נוראי במידה ולא יצאתם לחופשה. יצבו את זווית ההסתכלות כלפי האהבה ותחשבו מה אתם יכולים ושעדיין לא עשיתם כדי לזכות בה. כולם מוכנים לתת לכם יחס חם. תמצאו בשטח התעסוקה משהו שיקרוץ לכם אך גם דורש מחשבה שנייה. תרגישו קצת לבד לאחר החופשה האחרונה, אך ביום שלישי כבר הכול יחזור לקדמותו. לפנויים: לא להתייאש, בסוף השבוע תחזרו אל עצמכם. תחושה של "אין עם מי לדבר" עלולה ליפול על הזוגות הנשואים.

גדי
22.12-20.1

בשבוע שלאחר החג אתם מאוד סובלניים ונינוחים. לפנויים: משהו בתחום הרומנטי עשוי להתפתח באופן חיובי. אתם חשים שיש לכם המון זמן לחלק בין חבריכם הרבים. בעקבות זאת תקבלו יחס חם מכיוונם כולל גם אנרגיות חיוביות. אנשים שיבואו אתכם במגע ייהנו מעוצמתכם ה'קולית' והמרגיעה. הפתעות נעימות הקשורות לבני המין השני בסוף השבוע ובראשון. לבלתי מועסקים: מומלץ שלא להתחפר ולקוות לתשובות ביחס לקריירה, צאו ועשו הכול כדי להיכלל במעגל התעסוקה. מומלץ לבלות ולהשתתף באירועים משמחים, אך עדיין להישמר מפני הקורונה.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מקבלים פתאום אומץ להודות בפני עצמכם שקלטתם מזמן, שלבן/ת הזוג הייתה מטרה תמידית לכופף אתכם ולהתנהג ממש כמו התסריט בבית ההורים משם בא/ה. אתם מנסים אופציות רגשיות שנותנות סיפוק ולא מצליחים להרים את עצמכם. ביום שלישי זה ייעשה טוב יותר. פתאום יש לכם אומץ לשנות את החיים מן הקצה אל הקצה. אתם עובדים במרץ כדי לממן את עצמכם ומצליחים בכך יפה. הפתעות טובות מאנשים שעזבתם אותם בעבר, שיגלו סימן שאכפת להם מעצם הפרידה. סידורים שיעשו את החיים נוחים יותר יושלמו עד לחמישי הבא.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם עסוקים בלדאוג לנושא הכספים ומצליחים בכך החל מתחילת השבוע. תשובות להן אתם מחכים יקבעו את גורלכם בתחום התעסוקה. מצבים אופטימיים בין חוג החברים עוזרים לכם לחייך מבעד לדמעות. מישהו שעזבתם ינסה למצוא את הדרך אליכם למרות שהתחושה שלכם רחוקה מלשתף פעולה. מצאתם מישהו שיכול להקפיץ אתכם קדימה בכמה שלבים של סולמות החיים. הבעיה היא שהוא רוצה גם סוג של אינטרס שהוא מסווה היטב. הדאגה למישהו מבוגר מבני המשפחה תופסת לכם זמן יקר, אך אתם עושים זאת בשמחה רבה. זה הזמן לייעוץ אישי ממוקד פתרונות ומטרה.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay