טלה
21.3-20.4

קריירה: הכול יישאר לכאורה דומה, אבל הכול דינמי וישתפר לקראת יום הולדתכם. טיפ בענייני הלב: לאחר אי הנוחות והלחץ מכיוון המשפחה, אתם משייטים בשבוע של רוגע קסום. אתם עדיין חושבים ששום דבר לא טוב בחיים שלכם ואינכם יודעים לפרוץ את מעגלי השעמום והאהבה. הפתעה: אנשים שחשבתם למרוחקים יחלו להתקרב. אתם עדיין מכוונים לזמן עבר. הרגשות יתפסו את השורה הראשונה וגם את האחרונה. מהר תגלו שאתם יותר חשובים רגשית לאנשים שלא חשבתם שהם קשובים אליכם. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע לאהבות הכי גדולות שלכם.

שור
21.4-20.5

לאחר כל הטרגדיות שעברתם בחיים, פתאום אתם בחוסר וודאות ובין היתר מתמודדים מול לחצים בנושא מגורים ובעזרה לילדים. כעס על גורמים חיצונים הלוחצים עליכם לשלם מחיר גאווה ורגש שאינכם רוצים לשלם. מאמץ עילאי לשפר את מקומכם בתחום העבודה והתעסוקה. אתם חושדים במישהו שנתתם לו את הלב ושאכזב אתכם. ההצלחה תושג רק הודות לאנרגיות המגיעות מהלכידות במשפחה, שכמעט לא קיימת. למתאמצים בתחום הזוגיות: היכרויות במישור הרומנטי יולידו אפשרויות של תכניות לשיפור קשר קיים, לאירוסין או להצהרות אהבה מצדכם, בתשובה לאיתותים מבן/ת הזוג.

תאומים
21.5-21.6

עדיין מתגעגעים לבן/ת הזוג מהעבר. השכל עדיין לא מסוגל לגבור על רחשי לבכם ואתם מחפשים הזדמנות לאיחוי שברים וקשרים. יש לכם כוונות טובות, אך קחו בחשבון שהסביבה הקרובה לא מרגישה זאת בהכרח. הצעת עבודה וסימנים ראשונים לקידום. פרידה מחבר/ה קרוב/ה. הפתעה מגורמים מוסדיים. במישור הכלכלי עדיין תרגישו בירידה. לחסרי המעש: בקרוב תקבלו את מה שאתם רוצים. ממליץ לא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת מקום או מקצוע אחר. חכו שלושה חודשים והכול יהיה בסדר. פרדה מחבר/ה קרובה מפחיד אתכם לנסות ערוצים רגשיים אחרים.

סרטן
22.6-22.7

גורמים עוינים, בעיקר כתוצאה מצרות עין או קנאה, מונעים מקשר קיים להתפתח וזה גורם לכם לעצבות נוראה. סימנים ראשונים למכירות, קידום או עבודה יותר טובה באמצע השבוע. הגדירו גבולות בפני המנסים כל הזמן לעקוף אתכם בסיבובי ההצלחה. אהבת האיש הכי חשוב בחייכם היא הסיבה להישארותכם שפויים וקצת מחייכים בעולמכם האכזר והמנוכר. היו רציניים בכוונתכם למצוא הבנה ומשמעות אחרת מכיוון בן/ת הזיווג. שימו לב: יש מי שעלול לקרוא המחשבות שלכם ולנצלן לטובתו האישית. נצלו את המצב הכוכבי הטוב לפעולה - במיוחד במישור החברתי.  צלצלו לייעוץ ולעזרה.

אריה
23.7-22.8

משמעות החיים והאהבה נופלים עליכם שוב והפעם בצורת פרידה כאובה. שימרו על בן/ת הזוג מעיניים זרות וזדוניות. הביישנות וההגינות יוצרת לכם בעיה בתחומי הרגש והתעסוקה. זה הזמן לפתוח את הנקודה שבלב ולהירתם למאמץ לשינוי אופי במטרה להתגבר על מחסומים בדרך להגשמות הגדולות והחסרות. קושי והתלבטות לגבי שני אנשים הרוצים בכם ואולי תגלו השבוע את ההימור הנכון. אתם נהנים בחוג המשפחתי ומקבלים מתנה וברכה כלשהי. בתחום היצירה והעבודה תגלו שאתם יוצרים משהו יוצא דופן ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. יוזמת אחרים תוביל אתכם למחשבה אודות עתידכם הכלכלי.

בתולה
23.8-22.9

לתקועים: השבוע אתם מקבלים הצתה מאוחרת בלהבין שאתם נתפסים כמובנים מאליהם בעיני בן/ת הזוג. לכן, אל תתפלאו שלא משקיעים בכם: פרגון, נתינה ואהבה. אתם אמתיים מדי, לא שחקנים בתחום האהבה ולכן נתפסים כתמימים וכטרף קל מאוד לבן/ת הזוג. אתם חושבים על קשרים מן העבר אבל מנסים להסתדר עם מה שיש. הנשואים יחפשו לפתור בעיות שנערמו המון זמן. ירושות או נכסים עדיין מעסיקים אתכם. קריירה: אתם נמצאים בחברת אנשי מקצוע ופועלים כצוות. רעיונות מקוריים יסללו בפניכם דרך למצוא פרי בעמלכם. מידת הריכוז והזיכרון נעצרים זמנית.

מאזניים
23.9-23.10

אין התקדמות השבוע במישור הקריירה. טיפ: הימנעו מההענשה עצמית כשביכול לצורך התחדשות, אני אשם, אתה אשם. זו בדיוק נוסחת הטעות שלכם השבוע. פערי תפיסת עולם בריקוד האינטימיות יוצרים בחייכם יותר תקיעות, מה שלא קרה לכם בעבר. בקרוב מאוד קידום מסוים במישור הקריירה. מקום העבודה שלכם נשמר אלא ששם מככבים רק אלה שלצערכם שמים לכם רגליים. אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או בלנסות לבצע צעד עסקי חכם. דאגה לבן/ת משפחה קרובה. צלצלו לייעוץ אישי-כללי.

עקרב
24.10-21.11

אתם חשים געגוע לימים שבהם הייתם מבלים יותר זמן בחוץ מאשר בבית. לחצים בתחומי הזוגיות, המשפחה והחברים. לתשומת לבכם: הכעס שאתם שומרים הוא מתנה שלילית לעצמכם ובעצם החזקתו בלב פנימה אתם כאסירים בבית הסוהר של עצמכם. שחרור הכעס משמעו שחרור הנפש בדרך להתקדמות הלאה. הדאגה למקום עבודתכם מעסיקה אתכם. זה הזמן לחפש ולכוון עצמכם לעבר מימוש הפוטנציאל. אין לכם שותף/ה לרעיונות ההתייעלות, אותם אתם מציעים לבן/ת הזוג או לחברים ישנים וטובים. לחצים בתחומי הזוגיות, המשפחה והחברים. הדאגה למקום עבודתכם מעסיקה אתכם. זה הזמן לחפש ולכוון לעבר מימוש הפוטנציאל.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם מגלים שהעימות עם המפגש עם האחר והשונה הוא המפתח לפתרון בעיות בזוגיות. טיפ: רשמו רשימת צרכים וציפיות ולימדו את צרכי האחר. לא לשכוח את מידת הפשרנות והסליחה. זכרו שבדרך כלל נוסחת הטעות שלכם הייתה בכך שאתם תובעים את ההערכה כלפיכם ולגמרי לא שמים לב שבכך אתם מגלים חולשה ומתגלים כמובסים. אתם ממשיכים לדאוג לקרובים אליכם ועושים הכול למענם ללא עזרה מאחרים. למתאמצים לחפש באינטרנט והעיתונים: הפתעה חיובית במישורי לימוד ותעסוקה. כספים שמגיעים לכם בקרוב בדרך אליכם. שאו תפילה לשמיים וראו ברכה וישועה.

גדי
22.12-20.1

שבוע של תסכול יאיים על מצב הרוח שלכם. טיפ חשוב שכדאי שתאמצו דרך קבע: קבלו וחבקו את החיים - עם הנעים והבלתי נעים, דהיינו עם ההצלחות ועם כל האכזבות והכישלונות. הזדמנות עסקית או עבודה חדשה כבר בפתח הנראה לעין. בן/ת הזוג מנסה לשכוח ואתם מזכירים ולא שוכחים. המשפחה הקרובה תעניק לכם את הכבוד שנגרע מכם במהלך השנה שחלפה. החליטו שאתם קמים ועושים משהו למען עצמכם. זכרו שהזמן חולף לו בלי שוב. היכנסו לאינטרנט וחפשו את כל מה שאתם רוצים. שם נמצאת התשובה לכל הנושאים החשובים שבחייכם.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מרגישים בפספוס מטרות וכתקועים כמו בדרך ללא מוצא. אי ההסתפקות במה שיש לכם גורמת לתחושה של פספוס ולרחמים עצמיים למרות שלא הכי חסר לכם דברים בחיים. זכרו שהסבלנות היא הנשק הכי חזק בחתירה אל האושר. הטבע מקסים אתכם ומעורר געגוע. זה הזמן לייעוץ אישי מקיף. השקיעו בעבודה החדשה או המקודמת. קשרים למקומות רחוקים מתחדשים. לפנויים רגשית: הזדמנות פז לחדש אהבה או בלמצוא אהבה לאלה שממתינים לה שנים רבות. עליכם לטפח מודעות עצמית לבעיותיכם המורכבות. צלצלו ליועצים שיעזרו לכם ללמוד איך לעשות זאת טוב יותר.

דגים
19.2-20.3

העבר חוזר להעיק ומציף אתכם מחדש. הערפול סביב יחסים רעועים רומנטיים ימשיכו להעיב. סלחו לעצמכם ביחס לפגיעה באחרים. אתם מקבלים עזרה מאדם עם חוכמת החיים המשרתת אתכם בנאמנות. ניסיונות בני משפחה לחזור לקשר אתכם נתקלים לרוב בסירובכם העיקש. זה הזמן לעבוד עם השכל ופחות עם הלב. סוף השבוע יהיה בסימן של החלטה לגבי הזוגיות - לכאן או לכאן. סימנים ראשונים לגמישות כלפיכם מכיוון בני המין השני. מגורים על הפרק בנוגע למשפחה הקרובה. הפנויים: אל תוותרו על מציאת אהבה גם אם תיאלצו לחפש אותה מעבר להרים ולאוקיינוסים הרחוקים.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay