טלה
21.3-20.4

השבוע אתם עשויים לקבל התנצלות בדרך עקיפה. לאלה שלא מצאו עד כה מקום עבודה, חכו ותופתעו לשמוע על מציאת קצה חוט חיובי בהקשר חשוב זה. לפנויים: המישור הרומנטי תקוע באופן זמני. לנשואים מחכה הפתעה חיובית מכיוון בן/ת הזוג. מצד שני ולאכזבתכם, תגלו שיש אינטרס מאחורי ההפתעה. מרבית השעות יועברו במבט אל זמן עתיד ושאלות כבדות משקל יעסיקו אתכם, בעיקר בנוגע ליקרים לכם. איבדתם אנשים קרובים ממש לא מזמן והחששות הבריאותיים מוחשיים. הסירו דאגה מליבכם, שכן התקווה במישורים כספיים וערכיים תבצבץ ממש לפני הפסח היחסית קרוב.

שור
21.4-20.5

בשורה טובה לבלתי מועסקים: בחודש הקרוב, הקסם בו ניחנתם יניב מגוון הצעות עבודה ותמצאו את הקפיצה לה אתם מחכים. הבעיה תהיה באיזו עבודה לבחור. בינתיים יכולתכם במיטבה בלארגן דרכים לשם השגת כספים הדרושים לכם. סימנים ברורים להתאוששות ממשבר קשורה למישהי יקרה לכם שאיבדה את אושרה. אתם מחפשים לבנות קן חדש או מחודש. אויבים שחיפשו אתכם בפינה, יפחיתו את הכעסים או הקנאה כלפיכם. היזהרו והתרחקו מרכילות הקשורה לממונים או לבעלי הכוח. נקיפות מצפון על שום שאתם לא מבקרים אנשים מבוגרים וזה גם קשור לימי זיכרון נשכחים.

תאומים
21.5-21.6

למרות ענני חוסר הוודאות של החיים, אתם מלאים באנרגיות חיוביות. יש לכם פתאום מרץ וזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים. טיפ והמלצה: התחילו במשהו אחד ואחר כך תקבלו את התיאבון להמשיך במקצה השיפורים. הקשיבו לאינטואיציה שלכם בהקשר של דמות מן העבר, מובטח לכם שהיא לא שכחה אתכם. לרבים מכם זה הזמן לתת את הדעת בנושאים הקשורים למשפט, ירושה, כספים, זכות אבות ולזכויות המגיעים לכם במישרין או בעקיפין. הודעות חבר/ים, מייל, וואטסאפ וכל היתר מעוררות בכם תקווה וכוח וממלאות אתכם באדרנלין מחודש ומרענן. זה הזמן המתאים לפנות לייעוץ אישי.

סרטן
22.6-22.7

הקורונה לא כל כך משפיעה עליכם לרעה. אתם משתלבים יפה בתחומים רבים. אור חדש עוזר לכם לראות את הטוב בכל דבר רע. הסוד שלכם הוא שאתם משלימים עם גורלכם האמתי בעשייה ברוכה. זה הזמן לבטא היצירתיות שניחנתם בה כדי לצקת תוכן מקורי בעבודתכם. טיפ: אל תלכו בנתיב נדוש שכולם פוסעים בו אלא תסללו דרך וחשיבה ללמידה, תעסוקה ויוזמה אישית וכך תצליחו הרבה יותר מן הרגיל. הגורל משחרר כמות גדולה של אנרגיה שאתם משתמשים בה לפעילות ספורטיבית ולבילוי בכתיבה ובשמירת קשרים חשובים קרוב אל הלב.

אריה
23.7-22.8

הרקיע מביא בכנפיו מזל וסימני הצלחה לעוסקים בתחומים שמטרתם להביא פתרונות מזור ורפואה לזולת. למרות הסגרים המגבילים, אתם מסתדרים בנושא הכספים ומוצאים מקורות הכנסה טובים. אתם מצליחים בחיים החברתיים ומצליחים למקד את הזולת סביב האינטרסים האישיים שלכם. סוף סוף אתם מצליחים לשחרר משהו מעברכם שהטריד את מצפונכם והפריע לכם מאוד. בגדול: אתגרים חדשים שאיתם אתם מתמודדים בהצלחה מרובה, גורמים לתחושת סיפוק ואופטימיות ולתשומת לב מפרגנת כלפיכם.

בתולה
23.8-22.9

הכישרון המניפולטיבי של אנשים ספציפיים עלול להכניס אתכם לצרות עם בני משפחה קרובה או מול חברים לעבודה ולבעיות באופן כללי. טיפ: ספרו בפתיחות ובכנות על הרגשות האמתיים המציפים אתכם מעת לעת. התחושה היא שפשוט אין מבינים אתכם ואת הרגישויות שלכם. הסיבה היחידה בגללה אינכם קמים והולכים ממקום העבודה ומכל מקום מלחיץ אחר זו הפרנסה ומלחמת הקיום התמידית שלכם. הזדמנות שחמקה מידכם הקשורה לכספים עדיין לא עוזבת לכם את המוח. אל דאגה, בקרוב אתם עולים שוב על דרך המלך ברוב התחומים החשובים. שימרו על מצב רוח יציב.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע של מועקה לצד זרזיפי גשמי תקווה היורדים עליכם כברכה חמקמקה. פגישה עם חברים ותיקים או חברים לעבודה עולה על הפרק וגורמת לכם התלהבות, גם אם זה יתנהל דרך 'זום'. אתם חשים צורך לחזור לפעילות ספורטיבית, אך לאור הקורונה זה מסתכל שזה לא בר ביצוע. אם התחסנתם פעם שנייה, זה הזמן להירשם למכון כושר ולמתוח שם את העצמות ולאזן משקל ומורל. שמועות טובות יוצרות נהירה גם שלכם אל שליחת קורות חיים שייענו בקרוב. קידום כספי או מעמדי שהובטח לכם עומד להתקבל בחודש פברואר. זה הזמן לייעוץ אישי טלפוני.

עקרב
24.10-21.11

פגישה עסקית תתפתח לכיוון בלתי צפוי ופותחת בפניכם מחדש אפשרויות רבות. קחו יוזמה הקשורה לילדים ועזרו להם קצת להתקדם. אתם בדרך הנכונה בהקשרים חברתיים ואינטימיים. האנרגיה שלכם כובשת לבבות ואתם מצליחים להדביק אחרים בהתלהבות שלכם. למועסקים: אל תחששו מן העובדה שאנשים מסוימים לא ממש מפרגנים לכם. התמקדו באלה שחושבים כמוכם. סימני הכוכבים מבשרים על מזל והצלחה בתחומים רוחניים, כמו ובמקביל גם לגבי תחומי יצירה אחרים ותחומים שהמון זמן צעדו במקום. היו מעשיים ופעילים בנוגע לייעוד ולהצבת מטרות ותתפלאו לראות כמה הן מתגשמות.

קשת
22.11-21.12

מצב רוחכם יקרין השבוע יציבות לצד עצבות הקשורה לעבר. זכרו: משמעת עצמית ושליטה נפשית הן הדרכים המחברות בין מטרות סתמיות למטרות נשגבות. המחשבות שלכם נעות בין עבודה, אהבה ובין תכנונים מטורפים ששוב לא יגיעו לכדי מימוש. למועסקים: בעבודה מכשילים אתכם לאחר שנוצרו שינויים ומינויים חדשים. לחסרי העבודה: לא די בכך שתמצאו עבודה שיתנהל בכמה שלבים - כמו ריאיון ועוד ריאיון בקרוב, אולי ממש בשבוע הנוכחי, אלא שתהיו מרוצים עד מעבר לצפיות. הלב יתקתק בגלל מחשבות שלא מניחות לכם, כי מתקרב מועד כלשהו המסמן משמעות לקשר שהיה לכם בעבר.

גדי
22.12-20.1

תחושת הבדידות עדיין מכרסמת והקורונה עולה לכם על העצבים. למרות כל זאת, אתם ממשיכים להתמיד בעשייה ובכל מקום בו רוצים אתכם בתחומי תעסוקה. מי שהחליט על חיסון, עשה את הדבר הנכון ומי שלא - ייתקל בביקורת ובקשיים. ייתכן שבדרך למימוש מטרותיכם תיפגשו עם מספר מכשולים ועם אנשים שינסו לטרפד אתכם. בגדול: אתם באמצע הדרך בין היציאה מן המשבר הכלכלי ובין הקפיצה קדימה בתחום הקריירה. ידיעה טובה בווטסאפ או באימייל תרגש אתכם כולל גם שתעורר תקווה בנושא רומנטי כלשהו. הילדים ימלאו אתכם בגאווה אבל ידאיגו בעוצמת הדעתנות שבאישיותם.

דלי
21.1-18.2

שבוע שחציו טוב וחציו שגרה. במישור החברתי תסבלו מדחפים הגורמים לכם להתרחק מן הכלל. אתם עדיין כועסים על בן/ת הזוג. אל תחשדו בנאמנות בן/ת הזוג. נושא הכספים עדיין יתפוס מקום חשוב גם אם יתחשבנו איתכם או יעבירו ביקורת כלפיכם לגבי ההוצאות השוטפות. כאמור, השגרה בלתי נסבלת עד כדי כך שהזוגיות שלכם נעדרת כבר הרבה פחות רגש. הקשר היחידי שנותר הוא ההרגל ואתם מאוכזבים. בעקבות זאת אתם חשים קצת כמרומים. עד כה חייתם באשליה שהעניינים יסתדרו מעצמם. זו טעות, כי סוף סוף הבנתם שבזוגיות חייבים שני הצדדים להשקיע.

דגים
19.2-20.3

אתם עסוקים בעבודה ולדעת המעסיקים מתפקדים נהדר. מצד שני, יש מי שתופס טרמפ עליכם וינסה בכל דרך אפשרית לנצלכם. כדאי שתלמדו מהר לומר 'לא' לכל מיני חברים הרוצים לספר לכם סיפורי רכילות על הבוסים. אנשים סביבכם רגילים לטוב לב, לנדיבות ומעבירים ביקורת לא נכונה לגבי הפזרנות שלכם כביכול. הגיע הזמן לשים לכך גבולות. כדגים אמתיים עליכם להתחבר השבוע עם האני האמתי שלכם ולנצל את תכונותיכם הטבעיות שהן אינטואיציה, יכולת הבנת הנסתר, חן וקסם אישי – ובעצם כך תמשכו אליכם אנרגיות מזל. זה הזמן לקבוע ייעוץ טלפוני בנוגע לבעיות.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay