תביעת משמורת בהליך גירושין

החלטתם שהגיע הזמן להיפרד? עשיתם לא מעט כדי לנסות ולהישאר ביחד אך בפועל זה לא עבד? אתם לא מסתדרים והדבר היחיד שאתם חולמים עליו כבר חודשים זה לצאת, כל אחד בנפרד, לדרך חדשה? אם כך, אין ספק שאתם נכנסים לסטטיסטיקה העצובה של מדינת ישראל אשר בה אחד מכל שלושה זוגות מתגרש. מצד שני, גירושין הם גם התחלה חדשה ולכן, אם כבר קיבלתם את ההחלטה לעשות זאת, למה שלא תפנו כבר עכשיו לעורך דין מקצועי לענייני משפחה? עורך דין משפחה יוכל לעזור לכם להתמודד בצורה נכונה יותר עם כל הנושא של תביעות משמורת בהליך הגירושין, כך שרצוי להתייעץ עם איש מקצוע כזה עוד היום. חשוב להבין: לא תמיד זו חייבת להיות תביעה אינסופית, מכוערת וכזו שכוללת אינספור פגישות ודיונים. לעיתים, ובעיקר אם זה יהיה בעזרת עו"ד מקצועי, תוכלו לקצר תהליכים, אז למה אתם מחכים?

אם תעשו חיפוש אתם תראו שבין אם אתם גרים בתל אביב, בירושלים או בכל עיר אחרת בארץ, יש לא מעט עורכי דין לענייני משפחה שביניהם תוכלו לבחור. כיוון שהשאלה איך ייראה הליך הגירושין שלכם תלוי, בין היתר, בעורך הדין שינהל את הדברים, חשוב מאוד לבחור את עוה"ד המתאים למשימה. עורך דין משפחה מקצועי שהוא אדם שלא רק למד משפטים, אלא גם צבר כמה שיותר ניסיון בתחום דיני המשפחה. בנוסף, זה שאולי לעוה"ד שנראה לכם מתאים יש אתר אינטרנט מהמם או עשרות שנים של ניסיון, זה טוב ויפה, אך זה לא מספיק. צריך, למשל, גם לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות אותו עו"ד כדי להבין האם הוא אדם שבאמת תוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות. אל תשכחו שמדובר כאן על עניין חשוב מאוד: על הזמן שתבלו עם הילדים שלכם בשנים הקרובות ולכן יש חשיבות אדירה לסידור שאליו תגיעו עם בן הזוג שממנו אתם מתגרשים.

כמה תשלמו לעוה"ד?

מי מאתנו באמת יכול לחשוב על גירושין ועל פניה לעורך דין לענייני משפחה מבלי להתעניין גם בנושא העלויות? זה אומנם ברור שלכל עורך דין משפחה יש תעריפים אחרים שאיתם הוא עובד, אך זה גם ברור שההליך כולו לא תמיד יהיה זול. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק היטב במי אתם בוחרים, ולמען האמת, רצוי שתדברו על הדברים בצורה גלויה עם עוה"ד שלכם כבר בתחילת הדרך. נסו להבין לא רק כמה אתם משלמים, אלא גם מה בדיוק כלול בשירותיו המשפטיים של עוה"ד. העניין הוא שכך תוכלו להכין את עצמכם גם מבחינה כלכלית לקראת ההליך שאליו אתם נכנסים. אומנם זה לא נעים להוציא הון עתק על גירושין, אך הזמן שתבלו עם הילדים משמעותי ביותר ולכן חשוב לבחור את עוה"ד הכי טוב שיש באזור שלכם.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתב