לבית שמש יש לא מעט מאפיינים ייחודיים, האוכלוסייה המגוונת כמו גם האתרים ההיסטוריים ונפלאות הטבע המקיפים את העיר ועוד, אבל מהיום יש לבית שמש אתר חדש וייחודי מסוגו בארץ שישמח את אוכלוסיית הילדים וההורים, מבית שמש והסביבה ואף אזורים אחרים בארץ: "770 פארק", הממוקם במתחם שער העיר בכניסה לבית שמש, הוא פארק שעשועים ראשון המספק חוויה מדהימה ומשודרגת של לונה פארק שעוד טרם נראתה בארץ.

בית שמש נבחרה להיות הבית של פארק השעשועים החדש והמרהיב, מהמתקדמים ביותר בארץ, המעניק חוויה מרגשת לכל המשפחה. "770 פארק" מתפרש על פני כ-5000 מטר, מטופח להפליא ומעניק תחושה של בילוי בחו”ל. הצעירים ואוהבי האקסטרים שבינינו ימצאו כאן שפע של מתקנים מרתקים ומשוכללים ברמה בינלאומית. אבל לא רק הם, גם הקטנטנים ימצאו מגוון רחב של פעילויות עתירות דמיון בתוך המשחקייה הענקית והעשירה בפעילויות.

חוויה ללא מתחרים:

המתחם מציע בילוי נהדר למשפחה, לצד חווית הקניות בחנויות הרבות המקיפות את המתחם, התפאורה המיוחדת של המתחם והמתקנים יוצאי הדופן, לצד מתקני השעשועים והאקסטרים, יוצרים יחד יוצרים חוויה שונה ממה שהכרנו, שכמותה לא ניתן לחוות במתחמי שעשועים אחרים בארץ. ברחבי המתחם מוצבים ספסלים נוחים, כמו גם משטחים (פיאצה), עליהם ניתן לפרוש שמיכה, לנוח בכיף או לאכול, לצד שירותי נוחות המסייעים להשלים את החוויה החיובית.
 
בין המתקנים שניתן למצוא במתחם פארק השעשועים: רכבת פנטזיה, גלגל ענק, ספינת פיראטים, מכוניות מתנגשות, קרוסלה ענקית, מיני טאוור, לופ 360, לצד משחקיה ענקית ומשוכללת, הכוללת מכונות וידיאו המציתות  את הדמיון, מכונות יריה, מכונות אקסטרים , מכונות כדורסל, מכונות חשיבה , מכוניות מרוץ , אופנועי מרוץ, לצד משחקייה ענקית, המעניקה חוויה נפלאה לכל המשפחה.

השימוש במתקנים השונים נעשה באמצעות כרטיס טעינה אלקטרוני, הדומה לכרטיס ויזה, אותו ניתן לרכוש ולהטעין בקופה. הכרטיס האישי הנטען בסכומים שונים, מאפשר שימוש חופשי במתקנים בהתאם לסכום הצבור בכרטיס (למעט מתקן “סקייט 360” הכרוך בתשלום נוסף). 

להשלמת החוויה, באתר "770 פארק" פועל בר קינוחים, הכולל וופל בלגי, וופל על מקלות, קצפות, גלידה לפי טעמים, גלידה אמריקאית , תוספות שוקולד, פרוזן יוגורט , פופקורן, שערות סבתא, טוסטים בבחירה אישית, שתיה חמה וקרה מכל הסוגים, ברד בטעמים, ממתקים ועוד. מתחם האוכל כשר בהשגחת מהדרין בית יוסף ובד''צ חתם סופר.

בטיחות בלתי מתפשרת:

דגש מיוחד ניתן לנושא הבטיחות במתחם, כפי שמסביר אביתר דוד, מנכ''ל ובעלים של המתחם: "מראשית הקמתנו, חרתנו על דגלנו את נושא הבטיחות ואנו משקיעים את מיטב המאמצים בשמירה על כללי הבטיחות, כדי לספק חוויה בטוחה ומהנה למבקרים. כל מתקן המיובא על ידינו נבחר בקפידה ועובר בדיקות יסודיות על ידי מומחים בעלי שם עולמי, במטרה להביא למשתמשים את המתקנים האמינים ביותר, מבלי להתפתות למתקנים זולים ולחיקויים הקיימים בשוק העולמי. משאבים רבים מוקצים לטובת תחזוקת המתקנים באופן שוטף וקבוע, הכוללת בדיקות תקינות וטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר", הוא מתאר באריכות.

ממקום מושבו במשרדי "770 פארק", הממוקמים בלב האתר, אביתר המנכ''ל פורש את חזונו בראיון לאתר שמשנט: "שמתי לי למטרה להמשיך ולפתח את עסקי הלונה פארק והמשחקיות במדינת ישראל בכלל ובפריפריה בפרט, להתחדש ולהפתיע עם מתקנים חדשים, מרגשים ומיוחדים, זאת בצד שמירה ללא סייג על הבטיחות והאבטחה של המשתמשים".

יזם וחלוץ:

למרות גילו הצעיר, אביתר הוא יזם בנשמתו המפעיל מתקני שעשועים ופעילויות לילדים מזה שני עשורים. הוא מהחלוצים הראשונים בהפעלת פעילות אקסטרים לגילאים הצעירים בארץ והניסיון העשיר שלו בתחום לא מבייש את הטובים ביותר בתחום השעשועים והאקסטרים בארץ. הוא מספר לנו מה מניע אותו ומספק לו אושר וסיפוק בהפעלת פארק השעשועים:  "השמחה והנאה של המבקרים והמשתמשים במתקנים הם הערכים החשובים ביותר שלנו. אנו משקיעים משאבים רבים ומחשבה כיצד לגרום למבקרים מכל הגילאים לשמחה גדולה, כדי שכל אחד יוכל להתרגש מהחוויה הייחודית ומהמגוון שאנחנו מציעים".

אביתר משתף אותנו בדרמה שליוותה את יבוא מתקנים השעשועים מאיטליה בשיאה של מגיפת הקורונה במדינה: "כל המתקנים הגיעו מפדובה, במפרץ לומברדיה, מרכז ההתפרצות ההמונית של המגיפה במדינה. היינו במירוץ נגד הזמן, בדרך לא דרך הצלחנו להביא את המתקנים דרך האוויר ודרך הים, במכולות שהגיעו בספינה, כל זה באופן בלתי מובן בדרך הטבע, בזמן שהשמים היו סגורים והכל היה מושבת באירופה בכלל ובאיטליה בפרט. זה היה חתיכת מסע, חוויה מטורפת שחישלה אותנו והכינה אותנו לקראת הפעלת האתר, כל שהכל לטובה".   

אם קישרתם בין הספרות  770 המופיעות בשם של האתר לבין מרכז חסידות חב''ד בניו יורק, לא טעיתם: אביתר, מנכ''ל האתר, מייחס חשיבות רבה לקשר בין המקום לבין זכרו של הרבי מליובאוויטש ז''ל, אותו הוא רואה כמורו ורבו וכדמות מופת המלווה את פעילותו ואת הברכה השורה בעסקיו, ובהתאם לכך בחר להנציח את המרכז הרוחני בשם של האתר.

ההשקה:

היום שלישי, 2.6.2020, יתקיים טקס הפתיחה הרשמי של האתר המרשים, בהשתתפות אישי ציבור ודמויות משפיעות בעיר בית שמש, ביניהם ראש העיר בית שמש עליזה בלוך, שר הפנים אריה דרעי ורה''ע לשעבר ח''כ משה אבוטבול שיתכבד בקביעת המזוזה. האירוע יתקיים בשעה 18:00 בעוד האתר יהיה פתוח בין השעות 10:00- 22:00 ברציפות כמדי יום.

כולם מוזמנים!