מעצב האופנה הצרפתי כריסטיאן לקרואה מציג בשנים האחרונות קולקציות טקסטיל רחבות אשר מכניסות את סגנונו העשיר והמורכב לחלל הבית. לקראת אביב 2020 משיק לקרואה את –  "L’Odyssé" האודיסאה, קולקציה אשר שואבת השראה ממסעות בים, ביבשה, וממעוף הציפור, ומזמינה יציאה למסע אסקפיסטי בתוך הבית

מעצב האופנה הצרפתי כריסטיאן לקרואה הוא מה שמכונה "מעצב של מעצבים". מביני דבר בתחום האופנה יודעים להעריך את האמנות שביצירותיו, אך עם תהליכי רכישה מאסיביים של בתי אופנה על ידי תאגידי ענק בשנות האלפיים המוקדמות, התרחק לקרואה מעולם עיצוב האופנה, והתרכז בתחומי עיצוב תלבושות לאופרה ולתיאטרון כמו גם בעיצוב הבית.

בעיצוב הבית, משתף לקרואה פעולה כבר כמה שנים עם המעצבת הבריטית טרישיה גילד – מי שמכונה "כהנת הטקסטיל", ובעלת מותג הטקסטיל היוקרתי – Designer Guild. לקראת אביב 2020, משיקים השניים קולקציה משותפת של טקסטיל מודפס וארוג, טפטים ואביזרים משלימים. הקולקציה המכונה בשם "האודיסאה", שואבת השראה מיצירתו של המשורר היווני הומרוס, והיא כולה מסע קסום לתוך ארץ של פלאות, תגליות ויופי. 

בין הדגמים הבולטים מציעה הקולקציה את הדגמים: "השאילי לי את ילדך" (PRÊTE-MOI TA PLUME), הדפס עמוק ומורכב המדמה נוצות ציפור. "ויסטריה אלבה" (WISTERIA ALBA) ובו רקמה עשירה של צמח הויסטריה – צמח מטפס סגול המוכר בייחוד מהאמנות היפאנית, ודגם ה"ווקאמה" (WAKAMÉ) על שם האצה הימית, אשר כולו מסע סוריאליסטי אל עולמות מדומיינים שמתחת למים.

להשיג בעילית הלבשה לבית 

הרצל 37, תל אביב היוצרים 1 אור יהודה
03-5181542 ובאתר החברה:

http://elitehome.co.il
 

ELITE HOMEWEAR חברה העוסקת בתחום העיצוב והלבשת הבית, כולל פיתוח וייצור בדי ריפוד, עורות, טפטים ואביזרים נלווים המשווקים בארץ ובעולם. עילית מתמחה בתפירת וילונות בהתאמה אישית, תוך שימוש במבחר בדים רחב ותוך שימת לב למכלול הצרכים והפתרונות הנדרשים לחלל הבית. עילית מייצגת באופן בלעדי מותגי אופנה בינלאומיים מהמובילים בתחום בדי הריפוד, הוילונות, הטפטים והמוצרים לבית, כגון: Ralph Lauren, Designers Guild, Chivasso, Carlucci, Jab Anstoetz, Arte.בנוסף מספקת החברה  פתרונות לפרויקטים ציבוריים: בתי מלון, מסעדות, דיור מוגן וכו'