נעמן גרופ שבבעלות איש העסקים מוטי בן משה, ממשיכה לצמוח ובקצב . בימים אלה ממש נפתחה חנות הדגל הירושלמית , בלב קניון מלחה , לקראת ההשקה  וחג הפסח הקרב,  מציעה רשת 'נעמן ' מבחר גדול של מבצעים אטרקטיביים במיוחד.

פתיחת החנות מחזקת את מהלך אסטרטגי ארוך טווח שמובילה נעמן גרופ, הקבוצה המובילה את עולם כלי המטבח והאירוח עם המותג נעמן ואת עולם הטקסטיל לבית עם המותג ורדינון להעצמת מעמד המותג, ריענונו כמותג מוביל, עדכני וחדשני. הגישה העיצובית הבינלאומית של רשת נעמן,  ממובילות ענף כלי המטבח המקצועיים מתאפיינת במבחר עשיר של קולקציות המותאמות לכלל הקהלים. החנות המשתרעת על פני כ-100 מ"ר באה לידי ביטוי גם בעיצוב המחודש והעדכני , ובהשקעה כוללת של כ- 400אלף ₪. בחנות המעוצבת נעשה שימוש בטקסטורות המאפשרות ללקוח גישה וחיבור למוצרים אשר מוצגים באלגנטיות נינוחה על מדפים, ארונות גדולים ומרווחים , שולחנות תצוגה מעוצבים ובאווירה ביתית ונעימה. 

דודי כהן מנכ"ל 'נעמן גרופ' מציין: "זה היה אך טבעי ומתבקש שנגביר את הנוכחות של המותג שלנו בירושלים ובמיקום כה אסטרטגי - בקניון מלחה המוביל בקניוני הבירה. זיהינו את הצרכים ההולכים וגדלים ואת הגידול בביקושים למוצרי הבית והמטבח הייחודיים של נעמן , שבחלקם מעוצבים בעיצוב מקורי של מעצבות הבית בסטודיו שלנו Tutto Arte. החנות החדשה תספק מענה איכותי וזמין לתושבי העיר הגדולה וסביבותיה עם מגוון גדול של כלי בישול ואפיה, סירים ומחבתות, מערכות כלי אוכל והגשה, מבחר כוסות, לוחות חיתוך, ספלים וקנקני זכוכית, מבחר סכינים, כלים קולינריים ואביזרים משלימים למטבח הביתי והמקצועי. לפני כחודש פתחנו 2 סניפים נוספים בצפון הארץ: בחיפה ובאור עקיבא (זה של ורדינון) ומספר החנויות של המותג נעמן עומד היום על 80 סניפים. את שנת 2019 מסכמת נעמן גרופ  עם תוספת של 7 חנויות חדשות שפתחנו ובנוסף השקענו מעל 4 מיליון ₪ בשיפוץ ושדרוג בפריסה ארצית של חנויות קיימות. ועוד היד נטויה". 

*כל מוצרי נעמן זמינים לרכישה on-line באתר המותג https://www.naamanp.co.il/.