תזמורת המשטרה הופיעה בקונצרט חגיגי בהיכל התרבות יד חריף שבצרעה מול 400 תלמידי ביה"ס המנגנים של המועצה האזורית מטה יהודה. השיא היה כשתזמורת ביה"ס הרטוב ניגנה יחד עם תזמורת המשטרה.
רכז פרויקט המוסיקה, אוהד טאוב: "החזון המוסיקלי חשוב ביותר עבור הילדים ואין לי ספק שהקונצרט הותיר בהם רושם חזק ורצון להמשיך להתמיד בנגינה"*

פרויקט בתי הספר המנגנים הינו פרויקט הדגל של קונסרבטוריון יד חריף בשיתוף עם מחלקת תרבות ומנהל החינוך במועצה האזורית מטה יהודה בשיתוף בתי הספר ותוכנית קרב הפועלת בבתי הספר. במסגרת הפרויקט לומדים כל תלמידי שכבה ד' כלי נגינה (מגוון כלי נשיפה וכלי הקשה) בקבוצות של חמישה תלמידים, פעמיים בשבוע. השנה הצטרף לפרויקט בית ספר עין הרים שם מופעלת תכנית של כלי קשת ושירה כבר בשכבה ב' ובבית ספר נווה שלום מופעלת תכנית משולבת של המגזר הערבי בכלי נגינה ייחודים כגון עוד ניי, דרבוקה, חליל צד וקלרינט. בכל בית ספר פועלת גם תזמורת בית ספרית של בוגרי הפרויקט (כיתות ה-ו) אשר מהווה המשך לאלו המבקשים להמשיך בנגינה במסגרת הבית ספרית . בנוסף, כל נגני התזמורות הבית ספריות מגיעים פעם בשבוע לתזמורת אזורית אחת בקונסרבטוריון.

מטרת הפרויקט היא לחשוף את כל תלמידי בתי הספר למוזיקה ולספק להם הזדמנות שווה ללימודי מוזיקה מקצועיים על כלי נגינה אמיתיים, ובהמשך ליצור עתודת נגנים צעירים אשר ימשיכו לאחר שנת הפרויקט ללימודי מוזיקה מוסדרים ומקצועיים בקונסרבטוריון. זו השנה שלישית לשיתוף הפעולה עם תזמורת המשטרה שעושה זאת בהתנדבות. רכז הפרויקט אוהד טאוב החל את שיתוף הפעולה עם תזמורת המשטרה לפני שלוש שנים, בתחילה עם בית ספר האלה בו הוא מלמד. 

ביום חמישי שעבר התכנסו 400 תלמידי שכבה ד' מארבעת בתי הספר המנגנים במועצה האזורית מטה יהודה – האלה, מתתיהו, עין הרים והר-טוב, ליהנות מקונצרט של המשטרה שהתקיים בהיכל התרבות יד חריף.  

תלמידי תזמורת בית ספר הר טוב הנרגשים ניגנו למופת יחד עם תזמורת המשטרה מחרוזת שירים. לאחר מכן הופיעה תזמורת המשטרה בניצוחו של מיכאל גורביץ בקטעים קלאסיים ומחרוזת שירים עכשוויים שהקהל הכיר והצטרף אליהם לשירה. הילדים התרשמו מתזמורת מקצועית וממגוון רחב של כלי נגינה. 

"בתור מורה לסקסופון בפרויקט", אמר אוהד טאוב, "אני מרגיש שהחזון המוסיקלי חשוב ביותר עבור הילדים ואין לי ספק שהקונצרט הותיר בהם רושם חזק ורצון להמשיך להתמיד בנגינה ואולי להמשיך הלאה עם המוסיקה בהמשך הדרך. הילדים התרשמו ממוסיקה איכותית וראו לאן אפשר להגיע מבחינה מוזיקלית בטווח הארוך. מיותר לציין שכל מה שנוגן- נוגן ברמה הגבוהה ביותר".