הדלקת נרות קהילתית בשיתוף מתנ"ס גוונים ועמותת עת לעשות. 
אתמול התקיימה הדלקת נרות קהילתית במתנ"ס גוונים וחגיגת יום הולדת שש שנים לפעילות עמותת 'עת לעשות' ברמת בית שמש. 
'עת לעשות' רמב"ש הינה עמותה הפועלת עם מתנ"ס גוונים והיא נותנת מענה רחב לילדים עם צרכים מיוחדים. 
הארוע התחיל עם תחנות כגון: ציורי קריקטורה, קישוטי סופגניות, תחנות יצירה מגוונות, פינת משחקים ועוד.
במהלך הפעילות הצטרפו כ-15 בלשים מהמכללה האקדמית לשוטרים השוכנת קרוב לשכונת רמת בית שמש, ובהתנדבות מלאה שיחקו עם הילדים ואף הביאו איתם הרבה הפתעות ויצירות לילדים.
הילדים כל כך התרגשו לראות אותם משתתפים בפעילות, והשמחה היתה רבה.
אחת השוטרות שהשתתפה בפעילות אמרה בהתרגשות: 
"רותי, רציתי להגיד תודה רבה על הכל! על כל שיתוף הפעולה יחד עם המתנ"ס שהוא שיתוף הפעולה הכי מוצלח שלנו! תודה על העזרה בכל ההכנות למסיבה, על הסופגניות והקישוטים, על ההבאה של כל המתנדבים וערכות היצירה, האמת, שזה לדעתי הקפיץ את המסיבה!
תודה על הכל! ממש מעריכים!
בע"ה שנצליח להמשיך לעשות עוד המון שיתופי פעולה ביחד ולעשות רק טוב. 
חנוכה שמח לכם". 
לאחר מכן התקהלו ההורים והילדים באולם והדליקו נר שני של חנוכה ע"י חניך ומדריך של עת לעשות.  
באירוע השתתפו נציגי העירייה שאף נשאו דברים ובירכו את המשתתפים. ראש העיר ד"ר עליזה בלוך אמרה: "אני מתפעלת מאוד מבני הנוער של רמת בית שמש. את בני הנוער שאני פוגשת כאן כחונכים אני פוגשת גם במיזם  כמו סבבתא, כמתנדבי מד"א, וככאלה שפועלים גם בתנועות הנוער ברמה, ומזה אני לומדת שכשמישהו רוצה לעשות טוב אז הוא פשוט עושה טוב!"
גם מר משה שטרית סגן ומ"מ ראש העיר והממונה על המתנס"ים נשא דברים: "אנחנו רוצים להודות ל-'עת לעשות' על שיתוף הפעולה בערב הדלקת הנרות הקהילתית. אנחנו במתנ"ס נמשיך לעשות ולקיים שיתופי פעולה עם 'עת לעשות' בפרט, ובני הנוער בכלל". גם הרב מונק מייסד העמותה עלה לשאת דברים והודה לראשית בן טולילה ולאליענה זק הרכזות האחראיות על כל הפעילויות של החניכים במהלך השנה, ולמתנ"ס גוונים על שיתוף הפעולה הפורה עם השניים.
את הברכות סיים נתי גבאי חבר הנהלת המתנ"ס ותושב השכונה הפועל רבות לביסוס הפעילות הקהילתית. נתי הדגיש בדבריו את החשיבות בהפיכת המתנ"ס לבית של הקהילה, והוסיף ואמר כי ימשיך לפעול יחד עם יהודית לוברבום מנהלת המתנ"ס ורותי שטיינר רכזת הקהילה בשביל ועם תושבי רמת בית שמש. לסיום, התקיים מופע של אלוני בלוני שהצחיק את הילדים עם מופע בלונים מרהיב. בסוף המופע כל ילד קיבל בלון מעוצב לפי בקשתו. 
רשת המרכזים הקהילתיים והעומד בראשה סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית הודו בסיום הערב הנפלא ל-'עת לעשות' על שיתוף הפעולה בערב הדלקת הנרות הקהילתית לחניכים, למדריכים היקרים, להורים היקרים שתרמו מזמנם להכנת הכיבוד לאירוע, לבלשי המשטרה המתנדבים המקסימים שלנו, לצוות מתנ"ס גוונים, למנהלת מתנ"ס גוונים יהודית לוברבום, רותי שטיינר רכזת הקהילה, לצוות העמותה של עת לעשות, ראשית בן טולילה מנהלת הסניף ולאליענה זק בת השירות. תודה גם לכל הספקים שתרמו גם הם להצלחת האירוע, לתורמים ולכל העוסקים במלאכה. היה נפלא,  ושיהיה המשך חנוכה שמח.