העתיד כבר כאן - אתם זה אתם כבר יודעים וגם העבר קופץ להגיד שלום עגול: 50 שנה שלמות אחרי הנחיתה המפורסמת על הירח אנחנו ממריאים לגלות עולמות חדשים.

מאיפה ממריאים? מתחם האנגר גדול ומפנק שיעוצב בסגנון עתידני, כאן, בלב תל אביב, שלוש דקות מעזריאלי, שהולך להתכסות בתפאורה כמו שעוד לא ראיתם, עם וידאו ארט ותאורה שישגרו אתכם הלאה וגבוה .זה הולך להיות צעד ענק לאנושות...

עכשיו בואו ניתן למוזיקה לדבר...

Musumeci

שם הבמה של הדי.ג'יי. והמפיק הסיציליאני מאורו די מרטינו שפעיל בסצנה מאז שנות השמונים. כבר שלושים שנה שהוא לא מפסיק ליצור, אם זה בלייבל שהקים - אנגרייב או בשלל הלייבלים הנוספים והמכובדים שהוציא בהם מוזיקה כמו דיינמיק, אינרוויז'נס, קומפקט, בדרוק ועוד רבים. תוסיפו את זה לכל הפרויקטים המוזיקליים הנוספים שלו כמו ליין מסיבות מצליח שהוא אוצר עם להאר, הפרויקט שלו יומן מאשין ועוד ועוד. עובדת בונוס: אם תיכנסו לביוגרפיה שלו, תראו שבכל שנה של קפיצה בקריירה שלו הוא מציין קפיצה אחרת במסע העולמי לחלל, די מרגש כשמדובר באירוע כזה. תתכוננו לביטים מעורבלים וחתיכות מסרטי מדע בדיוני שמתחברות בצורה מושלמת.

 

Moonwalk

מאז הרליס ההוא לפני שנתיים, שהפך ללהיט רחבות מפחיד ונוגן על-ידי כל מי שתוכלו לדמיין (סולומון, מרקו קרולה, קרל קוקס, אוליבר קולצקי שגם החתים אותם בלייבל שלו ועוד ועוד), הדואו מונוולק לא רק הולך, אלא כמו איטלקים טובים, לא מפסיק לרקוד בצד האפל של הירח ובצד המואר של ההצלחה. הצמד הנפוליטני המורכב מדריו ומאורו התחיל את דרכו ב-2012 ומאז התברג חזק בסצנת האנדרגראונד של נפולי ושל מילאנו, בה הם חיים ויוצרים כיום, משם גם המשיך לגיגים ברחבי אירופה ודרום אמריקה עם קהל מעריצים הולך וגדל ברחבי העולם. ההפקות שלהם מושלמות למסע על הירח, עם טכנו וטקהאוס עמוקים ומהפנטים שמשלבים סאונדים חלליים.

 

Chaim

חיכינו להזדמנות הנכונה לארח את הכישרון המופלא הזה, הולך להיות ח(יי)ם על הירח. ככה זה כשמדובר באחד היוצרים המצליחים והאהובים שיצאו מישראל עם סטים שלוקחים את הרחבה עמוק פנימה וגבוה לשמיים, אל מעבר לכוכבים. חיים מצליח להיות מרגש, מגוון, מדויק ומפתיע בו זמנית, שילוב שגורם לו לככב בתקלוטים בבמות החשובות בעולם וגם באולפן עם רליסים במגוון לייבלים, לצד ההצלחה של הלייבל המשותף שלו עם ג'ניה טרסול - בלו שאדו.

 

Kadosh

אפשר כבר לקרוא לו, עם הרבה גאווה בלב, הרזידנט שלנו. אף אירוע לא שלם בלי קדוש וזו מסקנה שעוד ועוד קודקודי מוזיקה אלקטרונית בעולם מגיעים אליה. עם יומן גיגים אירופאי צפוף וריליסים ברשימה מרגשת שכוללת את אינרוויז'נס, איון, אפון.יו ולייבל משלו - פראו בלאו - העולם רוצה עוד ועוד מקדוש ואנחנו מזדהים לגמרי.

הליינאפ המפואר הזה יצבע את הלילה בצלילים באחד החללים הכי מדויקים בתל אביב במרתון מוזיקלי מהחלל.

הרבה מזל טוב גם לשותף האהוב שלנו אריאל חמו שיחגוג יום הולדת באירוע - אוהבים אותך עד הירח ובחזרה!

מתחילים ב-22:00, מסיימים אי שם בבוקר.

המיקום יפורסם לרוכשי הכרטיסים בסמוך לאירוע, אבל סמכו עלינו שגם הפעם זה נוח וקרוב.

מספר הכרטיסים מוגבל בהחלט.

עדיפות בכניסה לרוכשים מראש במכירה המוקדמת לחברי וויקד המאושרים באתר. אישור הגעה באיוונט אינו מבטיח כניסה למקום.