חזק, עמיד ועוצמתי יותר: דגמי ה-G-shock ידועים בעמידותם בזעזועים חמורים, במים, בטמפרטורות נמוכות במיוחד ובתנאי שטח קשים. כעת מגיע דגם קארבון חדש ומשופר במשפחת Mudmaster  שלוקח את השעון האידיאלי לטיולי שטח ולחובבי אקסטרים צעד נוסף קדימה.

השעון מגיע עם ליבת קארבון (סיבי פחמן דחוסים) להגנה משופרת וקלת משקל . הקארבון חזק פי 10 מברזל ושוקל רבע ממנו, מה שהופך את השעון לעמיד וחזק מאי פעם. גב השעון כפול ומחוזק בסיבי זכוכית, והוא אף אטום לאוויר לחיזוק ההגנה על השעון.

הדגם כולל לחצנים חזקים במיוחד המוגנים מבוץ ולכלוך, מצפן דיגיטלי, מד טמפרטורה, מד גובה ולחץ ברומטרי ומד צעדים. בנוסף כולל הדגם זמן עולמי ב-30 ערים ראשיות בעולם, 5 שעונים מעוררים, טיימר 24 שעות, תאורת LED פנימית אוטומטית ואפקט ניאון.

השעון אף מתחבר בבלוטות' לאפליקציה ייעודית לשליטה, ניתוח ובקרה מהסמארטפון. והוא לא רק חזק וחכם, אלא גם יפה – ולראייה זכה בפרס עיצוב השעונים לשנת 2019.

 

https://youtu.be/Yn27SYONzqE

 

מחיר 1490 ₪,

להשיג בסניפי רשת ג'נטלמן

Gentleman (ג'נטלמן) היא רשת המתנות הגדולה בישראל, אשר מונה כיום 47 סניפים בפריסה ארצית. הרשת, שקיימת קרוב ל-25 שנה, מציעה מגוון רחב וייחודי של האביזרים והגאדג'טים האיכותיים והמשוכללים ביותר, של המותגים המובילים: שעונים, מוצרי אלכוהול ועישון מהודרים, משחקים שולחניים ומשחקי חשיבה, ערכות ואביזרי מסאז', תכשיטים, עטים יוקרתיים עם חריטות, מיניאטורות, משחקי זוגיות, מערכות סאונד, אולרים ועוד.