צילום אילוסטרציה: pixabay

כל עסק מתנהל ממקום שמהווה את מרכז העצבים שלו. לרוב, מדובר על משרד שבו נמצא מנהל אחד או מספר מנהלים הנעזרים בפקידים ופקידות ובאנשי צוות נוספים. בחברות ובעסקים גדולים יש מחלקות שונות דוגמת: משאבי אנוש, שיווק, ייצור, כספים, הנהלה כללית ועוד, וכמובן, שלכל אחת יש מספר משרדים. כל משרד כזה חייב להיות מאובזר היטב בכל הציוד הנדרש, ובכלל זה, בריהוט . ריהוט משרדי איכותי  אמור לשרת את המנהלים, הפקידים, אנשי המכירות וכדומה וכמובן, גם את האורחים והמבקרים. לכל משרד יש להתאים את הריהוט הספציפי הנותן מענה לצרכים ולדרישות.

במשרד קבלת קהל יהיה צורך בכורסאות וכיסאות המתנה, בשולחנות נמוכים להנחת כוסות שתייה חפצים אישיים וכדומה, בדלפק קבלת קהל ועוד. בכל משרד יש צורך בריהוט המותאם לחדרי אוכל, מטבחונים פינות קפה. ניתן למצוא מגוון רחב של ריהוט מכל סוג, החל מפשוט ועממי ועד ליוקרתי ומעוצב. כל לקוח בוחר את הריהוט המתאים בהתאם לטעמו האישי, צרכיו, מראה המשרד וגודלו, עיצוב המשרד, יכולותיו הכספיות וכדומה. היות והריהוט הוא בעל נפח ונוכחות יש צורך לבחור אותו תחילה ולהתאימו למרחב הקיים. לרוב, עשויים הרהיטים מעץ אבל קיימים שילובים הכוללים גם חומרים דוגמת מתכת, זכוכית ועוד. אלו הם שילובים מעניינים המוסיפים מאוד למראה הרהיט.

יש מנהלי משרדים הבוחרים ריהוט אחיד ויש הבוחרים רהיטים בעלי מראה מיוחד יותר כדי ליצור מעמד  המבדיל בין מנהלים ועובדים מן המניין. במקרים אלו, חדר המנהלים יהיה מעוצב בצורה מוקפדת יותר והדבר יתבטא גם בשולחן מנהלים יוקרתי ובריהוט הצמוד אליו. ניתן למצוא  שולחנות מנהלים מעוצבים  ברמות שונות:  עם פלטות מלבניות או אליפטיות ורגליים ישרות או אלכסוניות. יש שולחנות מעץ טבעי או מעובד. יש  המלוטשים וצבועים ברמה גבוהה, עם ובלי יחידות מגירות מתחת. יש אחרים שצמודה להם יחידת שידות שבה מגירות לאחסון ועוד.  בנוסף, לשולחן מנהלים ניתן להצמיד שולחן ישיבות כך שתיווצר מערכת בצורת האות טי. כסא מנהלים יותאם היטב לשולחן. בחדר ישיבות יהיה שולחן ארוך או מספר שולחנות צמודים.

ריהוט משרדי איכותי יהיה נאה ופונקציונאלי. פקידה תצטרך שולחן עם פלטה רחבה שעליה יהיה ניתן להניח מסמכים רבים. ניתן להצמיד לה פלטה מתחברת עליה מניחים  גם מערכת משולבת של מכונת צילום, פקס ומדפסת. לחילופין, ניתן לבחור שידות או ארוניות עליהן תונח מערכת כזאת ובמגירות שלהן להניח  ציוד משרדי מגוון. כסא הפקידה יהיה ארגונומי ומותאם לישיבה ממושכת. המיקום ייבחר בקפידה על מנת ליצור מרחב עבודה נוח לכל עובד ובנוסף, מרווח פנימי המיועד לתנועה חופשית. ניתן לקבל אותו בצבעים שונים כאשר המקובלים היותר הינם: חום, אפור, שחור ולבן. כמובן, שהגוונים יותאמו לכלל עיצוב המשרד. ניתן לרכוש ריהוט מוכן אבל, בהחלט, ניתן לבצע הזמנה מיוחדת על פי צרכי המקום.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.