בשורה לאוהבי הכדורגל המקומי. הפגרה הסתיימה ועונת הכדורגל 2019/20 שכבר החלה ובגדול בליגות הגבוהות, יוצאת לדרך גם בליגות הנמוכות.

כמיטב המסורת, לפני פתיחת העונה מתקיימים משחקי גביע. מדובר בסבבים הראשונים של גביע המדינה, בהם משתתפות רק קבוצות הליגות הנמוכות. הקבוצות מתמודדות עם קבוצות מן המחוז שלהן על מנת להימנע מנסיעות ארוכות ולאחר פלייאוף בן ארבעה שלבים, נותרות קבוצות ליגות א', ב' וג' שמשתתפות בשלבים הבאים, אליהם מצטרפות קבוצות ליגת העל והליגה הלאומית ומשם גם צומחת ה'סינדלרה' התורנית, המפתיעה השנתית של משחקי הגביע.

בוגרים

היום, שישי (13.9), מתקיימים משחקי סבב א' של גביע המדינה. עירוני בית שמש הפסידה 4:1 מול  מ.כ. ירושלים, הקבוצה החדשה במחוז. את השער לזכות בית שמש כבש נמרוד שמש. המשחק התקיים בבית דגן כי המגרש בבית שמש טרם אושר על ידי ההתאחדות לכדורגל. הפועל מטה יהודה תתארח ב-14:30 אצל שדרות בתקווה שהמשחק יעבור בשקט ביטחוני.

נוער

ביום שני השבוע (9.9) התקיימו משחקי סבב א' בגביע. בית שמש סיימה את דרכה במפעל כבר לאחר משחק אחד בעקבות הפסד 3:1 למודיעין (כבש  לבית שמש: עמית וקנין). מנגד, עלתה מטה יהודה לשלב הבא בעקבות ניצחון 2:1 על דימונה (שלו ששון ואסף ברינדר כבשו למטה יהודה). היום מתחילה הליגה ושוב מפגש בין מטה יהודה ושדרות בשדרות (12:00). משחקה של בית שמש נדחה ליום שני (16.9, 16:00) והוא יתקיים ברהט מול הפועל בני לקייה.

נערים ב'

היום, שישי (13.9), יתקיימו משחקי סבב א' של גביע המדינה. מטה יהודה תתארח בשעה 12:30 אצל עירוני קרית גת. משחקה של בית שמש מול מעלה אדומים נקבע למחר (שבת, 14.9), אך לא צוינה שעה וככל הנראה המשחק לא יתקיים במועדו. משחקי הליגה יתחילו בשבוע הבא (21.9). מטה יהודה תתארח באופקים.

נערים ג'

היום, שישי (13.9), יתקיימו משחקי סבב א' של גביע המדינה. משחקה של בית שמש מול רחובות נקבע להיום (שישי, 13.9), אך לא צוינה שעה וככל הנראה המשחק לא יתקיים במועדו .

טרם פורסמו פרטים על משחקי פתיחת העונה של קבוצות הילדים – הן בליגה והן בגביע.

נמשיך ונעדכן.