מותג האופנה האמריקאי GAP חוזר לישראל ויימכר באתר האופנה הישראלי TERMINAL X. המותג, שבעבר נמכר בחנויות בישראל, חוזר ובגדול עם קולקציות לכל המשפחה: גברים, נשים, ילדים ותינוקות, כשהמחירים זהים למחירים בחול. לרגל ההשקה, ורק עד רביעי (4.9) בחצות, 20% הנחה על כל פרטי המותג. מיכל רביב, סמנכ"לית שיווק ושירות TERMINAL X: " GAPהוא ללא ספק מותג אהוב על הישראלים, ומהיום דרך Terminal X הם יוכלו לרכוש את הבגדים שהם אוהבים בקלות ולקבל אותם הביתה בחינם למחרת הרכישה. המותג נכנס בהשקה שקטה לאתר במהלך חודש אוגוסט וכבר ניכרת הדרישה הגבוה, שכן המכירות בחודש זה הגיעו לפי שתיים מהצפוי".

לכל חובבי הקפוצ'ונים המפורסמים של GAP עם הלוגו הגדול שמתנוסס עליהם, חלומכם עומד להתגשם במרחק של קליק. אתר האופנה TERMINAL X שמציע לגולשיו עשרות מותגים בינלאומיים, יצרף לרשימת המותגים המכובדת גם את מותגGAP  האמריקאי. GAP הוא אחד ממותגי הלבוש והאקססוריז האייקונים והמוכרים בעולם, כשחזרתו לישראל נובעת מתוך אהדה למותג, ולקו האופנתי שלו בקרב הישראלים.

GAP נוסד בסן פרנסיסקו בשנת 1969, כשהוא מאופיין בסגנון קז'ואל קלאסי-אמריקאי, והקולקציות שלו, מעונה לעונה, מעוצבות כבסיס לארון המודרני. מבין הפריטים המפורסמים של המותג, תוכלו למצוא: קפוצ'ונים, ג'ינסים, SHIRT-T לבנה, מכנסי חאקי ומגוון טרנדים עכשוויים. כבר עכשיו ניתן למצוא באתר TERMINAL X מגוון פריטים לכל המשפחה: גברים, נשים, ילדים ותינוקות במחירים זהים לחו"ל, ולרגל ההשקה, רק עד רביעי (4.9) בחצות, 20% הנחה על כל פרטי המותג. השנה GAP חוגג 50 לקיומו, ובהמשך תעלה לאתר קולקציה ייחודית שעוצבה במיוחד לחגיגות. מיכל רביב, סמנכ"לית שירות ושיווק TERMINAL X: "אנחנו מחפשים כל הזמן את המותגים שישראלים לא חוזרים מחו"ל בלי להביא אותם במזוודה. כך דאגנו להביא לישראלים את אורבן אאוטפיטרס, אנתרופולג'י, ויקטוריה סיקרטס ויוניקלו.GAP  הוא ללא ספק מותג אהוב על הישראלים ומהיום, דרך Terminal X הם יוכלו לרכוש את הבגדים שהם אוהבים בקלות ולקבל אותם הביתה בחינם למחרת הרכישה. המותג נכנס בהשקה שקטה לאתר במהלך חודש אוגוסט וכבר ניכרת הדרישה הגבוה, שכן המכירות בחודש זה הגיעו לפי שתיים מהצפוי".