טלה
21.3-20.4

הזדמנות בתחומים: העבודה, העצמאות, הכספים, שותפויות ובתחום בירוקרטי או משפטי. ביחסים קרובים: אתם ממשיכים להיתפס כלא עקביים מהסיבה שאתם שונים מיתר שאר המזלות בדינמיקה השואפת למגרש המשחקים של הילדות וגם מסוגלים להביע בגרות בעת ובעונה אחת. בקיצור אין עליכם גם בספונטניות וגם ברצינות. זכרו טלאים, אנחנו לא מפסיקים לחיות בגלל שאנחנו מתים אלא בגלל שאנחנו מתים בעודנו תקועים ב'אנחנו'. תשאפו לעצמאות אישית שכן זה היה החלום המקורי שלכם מיד כשיצאתם 'לאוויר העולם. אתם בתקופה שהכוכבים יעזרו לכם להגשים חלומות, תאהבו את זה כי בעיניכם טעם בציר ענבי הכבוד משכר יותר מיין. היפתחו והשתדלו לשתף אחרים בתחושות הבטן והכאב. השקיעו בטיפוח החיצוני ותעסקו בספורט.

שור
21.4-20.5

כשוורים אתם חכמים וסומכים רק על עצמכם והשבוע הוא הזמן היותר נכון לסמוך גם אחרים. הטלטלה האחרונה בתחום הבריאותי שעברו יקיריכם מגיעה לסיומה המוצלח. הגיע הזמן שלא תסמכו רק על הגורל והנס ותפנו להילחם על הצדק והמגיע לכם בבית המשפט, כי אם אתם מעוניינים לקבל עצה, אז הכסף הוא אבי המוסר ואמו המופקרת אחראית לריחו ולנזילותו. זה הזמן לפעול ולעשות דברים שאף פעם לא עשיתם על מנת להגיע לתוצאות שאף פעם לא השגתם בעבר. אתם מאמינים אמנם בהשגחה העליונה, אבל זכרו: היא לא עוזרת למי שאינו מוכן לפעול למען עצמו. השבוע הוא בדיוק הזמן ללמוד מהן נוסחאות הטעות הגורמות לכם להיתקע בכל תחום ועניין.

תאומים
21.5-21.6

אתם נזכרים בילדותכם שבה חיפשתם לעשות דברים אחרים חוץ מללמוד ופרחתם, וכאשר ניסו לכבול אתכם אל בית הספר ולשיעורי הבית, איבדתם את זה. בין ראשון לרביעי אתם מגלים שעונשם של השקרנים הוא בכך שיאמינו לשקר של עצמם. המשיכו להשקיע בקריירה לאט ובטוח ותראו ברכה בעמלכם. בריאותכם חשובה ואתם פוחדים לאבד אותה. עדיין לא מאוחר למצוא את החופשה שתעשה לכם השנה. התקועים בתחום העצמאי: תבררו מה מעכב מלהתקדם ויתכן שזה קורה מהעדר פרסום נאות וגם מחוסר תקיעת מרפקים' במעלה הקריירה. רומנטיקה: אתם שוב מופתעים לגלות שעמוק בפנים אתם עדיין אוהבים את בן/ת הזוג, זאת ולאחר ששכנעתם עצמכם שאתם לא רוצים בשום אופן לחזור לזה יותר.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מאוד חוששים מתחום הקריירה, לחוצים כל הזמן ולוקחים את החיים ביותר רצינות מאשר הם באמת. אם כך כדאי לכם לדעת שהחיים בקושי כובשים צחוקם שלא נשמע את הגיחוך על שלוקחים אותם ברצינות. האמת שבימים אלה כדאי לכם לבחור או בשקט המבטא עמדה רצינית או שלווה קולית. החיוכים והאהבה באים אליכם דווקא מחוץ למערכת הזוגית. אתם לא יודעים להחזיר את הכול לקדמותו ותקועים בין רצון לעזוב הכול ובין לקוות שמשהו ישתנה לטובה. אתם מהססים לגבי מקום עבודה ולאחרונה לא מסוגלים להתמיד ולהסכים לפגיעה בערככם מצד מעסיקים. אין לכם אמונה בהם. באמצע השבוע הבא תופתעו לטובה מתחומי: המגורים, העבודה, היחסים עם המשפחה והסביבה הקרובה.

אריה
23.7-22.8

הרווקים והפנויים בקרוב מצליחים למצוא בן/ת זוג. אם אתם מיואשים השבוע מתחום הקשרים החברתיים ומתחום הזוגיות, סימן שאתם סובלים מעודף טעויות שבאו לכם מעונג חוצה גבולות והיגיון ומנטישת אנשים מהעבר, שהיו לכם לעזר ושהייתם בשבילם כעולם ומלואו. השבוע אתם רוצים להתקדם, הביטחון משתקם אך האויבים הנסתרים והגלויים לא מעטים. העניינים זזים קצת וזאת בזכות מצבים כוכביים משופרים והזמן לצאת בפרסום מסיבי במידה ויש לכם עסק משלכם. במסגרת יוזמתכם האישית אתם מגלים שההבדל בין האנשים ההולכים בתלם לבין עטורי זרי הדפנה נטוע בשיגעון לדבר. המישור הזוגי די תקוע ואתם כמעט לא מאמינים שאפשרי לתקן את הנושא הכאוב. הדאגות לבן/ת משפחה מחלישות וזה מתיש אתכם.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם מגלים על עצמכם שמי שמנסה להכתיב לכם את קצב החיים כותב לכם בעצם את השנאה ואת הרתיעה שלכם מרודנות ומעקרונות ישנים מיושנים. המתוסכלים מהשטח הרומנטי ומהזוגיות: שמרו על רגיעה שכלית נוכח החשדות שלכם כלפי בן/ת הזוג. זה הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים או כתוצאה משרשרת האכזבות מן העבר. חפשו עזרה דרך האינטרנט, ארגנו את עצמכם באיטיות ובקוליות ומהר תגלו שרק כך אתם משיגים דברים ומתגברים אגב כך על חולשותיכם. חפשו יועצים שיגלו לכם את הנוסחה שתחלץ אתכם משרשרת התקיעות הארוכה והמייגעת. כספים יגיעו ברגע האחרון וכרגיל יחלצו אתכם ממצב לא נעים. בימים שבין שני וחמישי ידונו בהקשר לתשובה לה אתם מחכים.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע ותקופה שבה אתם זועקים לחרות הנפש, האהבה והקריירה. ההרס העצמי נגמר ואתם מתחילים להבין שרק אתם יכולים להרים עצמכם למרומי ההצלחה. השבוע אתם מתמקדים בהיגיון וזה אומר שביחסים האישיים אתם מפעילים קצת יותר את הראש ואת הלב, הרבה פחות מאשר בעבר. החששות בעבודה נרגעים ושוב נעלמים. זה הזמן לשלוח קורות חיים ולהיעזר באינטרנט כדי למצוא עבודה מתאימה לכם. כעת אתם פוחדים לאבד את אהבת הילדים מחשש שלא יהיה לכם את היכולת להעניק ולדאוג לכול מחסורם. יחד עם זאת, אתם עדיין מרגישים לבד ללא כל עזרה חיצונית, וגם לא מכיוון בן/ת הזוג. הפנויים מרגישים לבד ונתקפים בתחושת חוסר האונים. בקרוב - תקופה יותר מוצלחת.

עקרב
24.10-21.11

הימים האינטימיים נקטעו כתוצאה של בלבול וקהות חושים מכיוון בן/ת הזוג. אתם לא מצליחים לקבל תשומת לב ראויה כבר המון זמן. ייתכנו טעויות בגישה מצדכם כשאתם מנסים להתקדם במישור הזוגיות. אם אתם נואשים מתקיעות בתחום העסקים - כמו עסקאות תקועות או עצירה בקידום לו ייחלתם ושהוא מתעכב או כתוצאה מקושי במציאת עבודה, אם אכן זה כך אז כדאי לכם לקלוט  שאנחנו לעולם לא לומדים מהניסיון ומכוויותינו אלה אך ורק מאבסורד שאיפותינו. זה הזמן לחפש את האושר בתוככם ושלא להיות תלויים בבן/ת הזוג. לכן האושר הוא באמונה, כי במצב של אמונה אין ספקות ולבטים. זה הזמן לחפש חברים וידידים מן העבר שאותם מזמן לא פגשתם.

קשת
22.11-21.12

ימים שמחים יותר: זה אומר שכספים מגיעים ומאזנים את החשבון, כולל הצעות לקידום או הצעות לעבור לעבודה אחרת ונוחה יותר נוחתות עליכם בפתאומיות. אתם מגלים שמבינים אתכם כאשר אתם מדברים מבלי להתפרץ ואכן הגיע הזמן שתבינו שהכעסים הישנים מנחים את הפעולות שלכם בזוגיות ובגלל פערי אופי ביניכם ולבין בן/ת הזוג. אתם נתקפים ברגשות נוסטלגיים לגבי זמן עבר ומרגישים שאתם רוצים לחזור להצלחה בעבודה כפי שהייתה לכם לפני שנים. השתדלו להימנע מביקורת בעבודה. אתם מגלים שהחופשה היא רעיון טוב על מנת לרענן את הגוף ואת הנשמה. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי שיחלץ אתכם מנוסחאות הטעויות החוזרות על עצמן מונוטונית. התרכזו ברגיעה הפיזית והנפשית.

גדי
22.12-20.1

יד כלשהי תופיע השבוע ותעזור לכם לסיים משהו העולה לכם כספים רבים. אתם שוב מנקים את האבק מעל האהבה הישנה. אתם מגלים שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל, ושתחליפים סינטטיים אחרים לא עוזרים. חפשו בריאות ורוגע. הרחיבו את מעגל החברים ואל תתביישו לייזום קשרים מחדש, גם במישורים כלכליים, כדאי שתלמדו מהאנשים החכמים באמת, אלה הממציאים את עצמם מחדש בכך שהם יוזמים ולא ההולכים בעקבות ממציאים קודמים. זה הזמן לחשוב על להוציא כישרונות אישיים החוצה אל האור. חפשו מקצוע והכשרה מתאימים יותר. צאו לבלות ולשחרר את החשיבה היצירתית איתה נולדתם ושאותה הזנחתם עם השנים, בגלל כובד הדאגות ואכזבות החיים. חפשו להתייעץ ולהיפתח בפני אנשים מקצועיים ותופתעו לטובה.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מתעוררים לחשיבה חיובית במישורים כלכליים ובנוגע לתחום העבודה. הפתעות חיוביות: בנוגע לכספים, עלייה בשכר או לקידום ערכי או שניהם גם יחד. הנשואים צריכים לשמור על האהבה ועל הנאמנות לבן/ת הזוג יחד עם רצונם להיפתח לאופקים חדשים. תנו תשומת לב לבן/ת הזוג ואל תשכחו שנשבעתם להעניק אמונים בטוב וברע. אתם נגעלים מאנשים שנמשכים לטעם בציר ענבי הכבוד מאשר מטעם יין הצניעות. העזו לנהל עצמכם כעצמאים בשטח, ולנצל את הכישרון הדיפלומטי שלכם. זה הזמן לאמץ את דמיונכם על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי. אלה שעבדו קשה לאחרונה או שעברו משבר אישי נפשי: צאו לבלות או לחופשה קצרה הרחק מהבית.

דגים
19.2-20.3

הפנויים מבחינה רגשית יחפשו השבוע דרכים להגשים את חלום הזוגיות מכיוונים אחרים. אתם תקועים בפחד להישאר תקועים במקום אחד ומבינים שמי שמנסה לחיות כמאושר לנצח מבזבז את זמנו של אדון גורל. זה הזמן להתגבר על הסלידה מאינטרנט, כי שם תמצאו תשובות בתחומים חשובים ערכיים וטובים. אתם בקשר שבו בן/ת הזוג החזיר/ה לכם את הביטחון בהתחלה אבל לצערכם, עם הזמן, גם לקח/ה לכם את האושר מהלב. כדאי לכם להאמין בדרך בה אתם הולכים, הזמן שתתחילו למלא את השליחות שלכם בחיים כמו זה תיקון משמיים. זה הזמן לעשות דברים טובים לאחרים ודרך זה תגיעו לאופקים ליעדים רחבים וטובים יותר. שקמו את האמונה שלכם בבני אדם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay