אחת העבודות הקשות יותר היא הובלת דירות. זו  אינה משימה פשוטה, ישנם כל מיני פריטים שההובלה שלהם היא מורכבת יותר וכן, גם הפוטנציאל שפריטים אלה יינזקו בדרך. למשל, רהיטים שיש לשמור עליהם שלא יתפרקו או יישברו. יש לבצע את ההובלה במלוא הבטיחות ולכן חברות העוסקות בתחום ההובלות, מבטחות את התכולה של לקוחותיהן, על מנת שתהיינה בטוחות כי הלקוח מכוסה אם חלילה יישבר איזה שהוא רהיט או פריט בזמן ההובלה .

 

יש לוודא כי חברת הובלה יודעת כיצד לשמור על הריהוט שלנו כאשר אנו מזמינים חברת הובלה בבבית שמש  ולכן קיימים כמה קריטריונים שיבטיחו כי הריהוט שלכם יגיע ליעדו בשלום. אחד מהרהיטים שהם רגישים יותר, הם ללא ספק הארונות. ישנם ארונות פתיחה או ארונות הזזה שניתנים לפירוק ולכן, על מנת לשמור על ריהוט רגיש זה, מומלץ לפרק אותו באופן מקצועי ע"י איש מקצוע מיומן מצוות ההובלה, אשר זהו תפקידו בכל הובלת ריהוט ותכולה מדירה ואליה.

 

המיומנות של חברת הובלה באריזת , פירוק והרכבת רהיטים

 

גם בזמן אריזה של רהיטים ועטיפתן, חברת  הובלות עוטפת את הרהיטים באמצעות ניילון מיוחד אשר מגן על הריהוט, היות וניילון זה, מכיל בועות אוויר, מה שיגן על הריהוט ממכות או תזוזות של משאית ההובלה, מכות בהעברה בחדרי המדרגות כאשר עולים עם התכולה לדירה או שמעבירים את התכולה מהדירה הקודמת, כאשר תכולה זו, אף מכילה הרבה סוגי ריהוט.

 

היתרונות של חברת הובלות שיש לה צוות מובילים וותיק, קבוע ומקצועי

 

לא רק השיטה של ההובלה היא חשובה על מנת לשמור על ריהוט בזמן ההובלה, כי אם הצוות. כל מוביל שהוא בעל ניסיון של שנים, יודע כיצד ניתן יהיה להעביר את הריהוט למשאית וממנה, מבלי לפגוע בו. תמיד כדאי לשאול את חברת ההובלה, מה כולל המחיר, היות ותיתכן תוספת של פירוק והרכבה מקצועי של רהיטים, היות ותמיד עדיף לפרק אותם על מנת שיישארו שלמים ולהרכיב אותם בעת ההגעה לדירה החדשה. זוהי עבדוה שעולה כסף ולכן חברת הובלות מקצועית, תשלח נציג מטעמה על מנת לאמוד את מחיר ההובלה ולוודא איזה רהיטים מהתכלה יש לפרק ולהרכיב מחדש.

 

גם הצוות האחראי של הובלות דירות,  ידאג להתנהג בזהירות גם בזמן השינוע מהדירה הישנה לדירה החדשה אשר אליה אתם עובדים.

 

חברת הובלות אחראית ומקצועית שדואגת לשמור לכם על הריהוט

 

על מנת שתהיו בטוחים כי  חברת הובלות תוביל בבטחה את הרהיטים שלכם לדירה החדשה, יש לבחור בחברה מוכרת וידועה כמו  חברת הובלות מיכאל ובוריס, אשר קיימת שנים רבות והיא עובדת בפריסה ארצית. לחברה , צי שלם של רכבי שינוע משוכללים וצוותים קבועים אשר עוסקים בהובלה, שינוע, אריזה, פריקה והרכבת רהיטים. החברה מבטחת את התכולה על פי ערכה, כך שאתם תהיו בטוחים תמיד כי קיים פיצוי אם חלילה אחד מהחפצים נפגע בהובלה {מה שלא קורה בדרך כלל..}. החברה מעניקה שירותים נוספים כגון שירותי אריזה, שירותי אחסנה של תכולה במחסני ערובה, הובלות קטנות, הובלות משרדים, הובלת חנויות ועוד. החברה מעניקה שירותי הובלה גם בשבת. תוכלו להשאיר הודעה במענה הקולי הפעיל 24 שעות ביממה.