טלה
21.3-20.4

נסיגת כוכב מרקורי עדיין משפיעה וזה מתבטא במועקות תכופות ובשכחה מוגברת של דברים שאמרתם אך לפני דקה. ייתכן ואתם מרגישים את הבדידות ביתר שאת, לכן בימים אלה אסור לכם להיות לבד. אתם מביטים על אחרים המתקשים לשפר זוגיות, בו בשעה שאתם מתגעגעים לסימנים מבן/ת הזוג. שימו לב בימים אלה: במי אתם בוטחים, היכן אתם מניחים את המפתחות ואת יתר הדברים החשובים - כולל את סודותיכם הכמוסים מפני שיש סכנה שאת כול אלה לא תמצאו במקום בו שמתם קודם לכן. זה הזמן לחשבון נפש. הקריירה: מכאן - לאן?! בימים אלה מומלץ לשבת ולתכנן את שאתם רוצים להגשים בקרוב או בזמן עתיד, כן, ממש ועל פי תכנית מפורטת לפרטי פרטים.

שור
21.4-20.5

עצירתו של מרקורי לא פוסחת עליכם וגורמת לכם לחשוב על חטאי מחשבה וגישה לקויה, קוראים לכך 'רגשות אשמה'. המרץ מתחיל לחזור אך למרות זאת ממליץ על שלא ממש עכשיו תבצעו מהלכים גדולים מבחינת קריירה, מגמת לימוד, מעבר מגורים וגירושין. היזהרו מלהגזים בצפיות להגשמה בימים אלה. ביחס לחופשה שכל הזמן רציתם להוציא לפועל: אמנם התכנון והמחשבה טובים לעכשיו, אבל דחו את הביצוע לאוגוסט ספטמבר הקרובים. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מכאלה התוקעים אתכם בבוץ הדיכאון אבל זזים לאט בלהוציא זאת אל הפועל. העתיד הכלכלי עדיין מעורפל בנוגע ליקרים לכם. אתם מחפשים תעסוקה אחרת ומקווים לטוב. הורידו מינון בנוגע לכעסים השקעות חפוזות, הימורים ולשיחות אודות הצרות הרומנטיות שלכם.

תאומים
21.5-21.6

נסיגת כוכב מרקורי מעיקה בעיקר בתחום הרגשי. אתם מבולבלים ושוכחים מילים, חפצים ואת עצמכם. אתם לחוצים מאוד לגבי נושאים לא סגורים בחייכם ומדאיגים את סביבתכם האכפתית והקרובה. חלק מכם מתוסכל על שפספס את הבילויים בחודשיים האחרונים בהיעדר בן/ת הזוג התקועה בלב. חלק אחר מבני המזל יתאמץ למצוא תחליפים אחרים אבל ייצא לו ההיפך. לרומנטיקנים: זה הזמן לחשוב על הגורם לפרידתכם ולעשות שיעורי בית מתאימים. נצלו את השבוע הקרוב למפגשי חברים. שמרו על המשקל הנכון וחלקו עצב ושמחה עם אחרים. בנוסף, צאו אל הטבע, עשו אמנות, הקשיבו למוסיקה מרגיעה וצאו אל רחבת הריקודים. באוגוסט הקרוב כדאי להיבדק שוב מבחינה רפואית.

סרטן
22.6-22.7

השבוע לא מומלץ לפרוץ ביוזמות חדשות הנוגדות זמנית את יכולתכם האישית והכלכלית. נסיגת כוכב התקשורת מרקורי תקשה עליכם בתחום הקשרים החברתיים. עדיין תרגישו בבלבול שחלילה יגרום לכם לתאונות קטנות ולאיבוד חפצים אישיים, כולל גם חברים. מבחינה רומנטית אל תפגינו ביישנות ושאתם חסרי ביטחון, אלא שעדיף שתפטרו את החסימות הרגשיות ובמקום זאת התחילו לצחוק, להעז, ולפתח אישיות קשיחה יותר. מיום שלישי הקרוב תחל תקופה טובה יותר מלאת כוח, אופטימיות ורצון לעשייה חיובית. הקשרים הישנים עדיין לוטים בערפל אך עובדה זו פחות מעיקה עליכם. זה הזמן לבקש ייעוץ מאנשים חיצוניים וחכמים, כאלה עם המלצות ושהם בעלי ההכשרה המתאימה לכך.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם מפנטזים או מצפים להחלטה חשובה דרך מייל או מכתב מעודד שיחכו לכם מעבר לפינה בתוך תיבת ההפתעות של גורלכם. לקראת אמצע השבוע הבא, נסיגת כוכב התקשורת מרקורי פחות פוגעת: בעסקים, במכירות, בזוגיות, נסיעות, ילדים, בקשרים ובלימודים. למרות שאתם מוזמנים ומקובלים, אתם עדיין חשים בבדידות הכבדה והמעיקה. זה הזמן להרהורים ביחס להסבה למקצוע אחר, או ליציאה לעבודה ולשיקום יחסים במקום עבודתכם העכשווית. טוב תעשו אם תחייכו ותניחו לעצמכם מכל הדאגות, שכן בהשפעה המיטיבה של הכוכבים ובעוד כשבוע חלק מהצרות יתנדפו דרך הארובה המאפירה של גורלכם. או אז, יהיה הזמן לחשוש פחות מחלומות רעים, עסקאות כושלות, מניתוחים, בדיקות, משפטים, החלטות, לימודים, קשרי חברות, ידידות, מקצוע ואהבה.

בתולה
23.8-22.9

אתם כמעט בישורת אחרונה של סיום השפעתו המזיקה של כוכבכם האישי מרקורי וזו בשורה טובה שתתממש בקרוב. לנשואים ולמחויבים רגשית: הזדמנות להתקרב לבן/ת הזוג בסוף השבוע הבא. שמועות מניבות דמעות הזולגות בקלות. בעבודה: הפתיל הקצר ישלוט באחרים ופחות בכם. הזמן יוקדש לקידום נושא הכספים, המגורים והעבודה. הרגשת מחנק בגלל מחויבויות משפחתיות המתקרבות והולכות. אתם תומכים באחרים בעצות טובות שאותן אינכם יודעים ליישם בעצמכם. תירגעו כי החשש מהזמנה שקיבלתם יתברר כמיותר, בעת שיתחלף בשמחה באירוע שמתקרב. מומלץ לכם לפנות לייעוץ על מנת לדעת על העתיד. כל אלה שתכננו לחודש טיול פרוע כדאי לבטלו ולדחותו לחודשים אוגוסט-ספטמבר. כספים בדרך אליכם ולא ממקום שידעתם עליו כל כך.

מאזניים
23.9-23.10

כוכב התקשורת עדיין בנסיגה. בעוד כשבוע ענייני הלב פחות ישתבשו, אבל בינתיים הימנעו ממריבות סתמיות. התרכזו בכבישים ולא משנה אם זה כהולכי רגל או כנוהגים בעצמכם. רמז מכוון רומנטי יביא אתכם כמעט לצעדים נועזים מדי. סכנה לפרידה קשה ומכאיבה לצד קשר אחר, הקורץ באופק המחייך. החברים יקדמו מפגש קרוב, תנו להם יד חופשית ועזרה בארגון המפגש גם אם מישהו שלא רציתם תגיע/יגיע לשם. מבחינה כלכלית צעידה במקום וזה בגלל שעדיין לא החלטתכם מה לעשות בכלל עם החיים שלכם. הימנעו מביקורת כלפי חבריכם לעבודה. בעוד כשבוע: עלייה במפלס השמחה. החזיקו בעבודתכם הנוכחית בשיניים. פנו לייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים, בעיקר בנושא איחוי שברי הלב.

עקרב
24.10-21.11

התקדמותכם נעצרת בתחומי עסקאות, עצמאות ורכישות גדולות, רק עד לשבוע נוסף מעכשיו. כלומר, בעוד כשבוע הכוכבים ייראו קצת יותר טוב ויצביעו על פחות קושי בנוגע: לכספים, רגשות הכספים והעבודה. בינתיים, מישהו או מישהי יעלו לכם על העצבים בנוגע לכספים ולחובות ישנים. אתם פחות חוששים מתגובות המשפחה כלפי התוכניות הרגשיות שלכם. מבחן אמון כלפיכם יעבור בהצלחה, אבל האמון בבן/ת הזוג עדיין רחוק ממבחן התוצאה. זה הזמן לגלות דברים על עצמכם במישורי הבריאות והעוצמה. טיפ באופן כללי: שימו את הפחד להעז בצד, באמת, עקרבים, מה הקטע שלכם?! הרי אתם יודעים לעשות דברים הרבה יותר טוב מאחרים. זה הזמן לצלצל לייעוץ אישי ברוב התחומים החשובים.

קשת
22.11-21.12

כספים שנתקעו בדרך מעסיקים אתכם, אך בעקבות ערפול כוכבי זמני הם מתעכבים. אתם פתאום נזכרים בכול מיני דברים הקשורים להפסדים או למה שהייתם יכולים לקבל אילו הייתם עושים כך וכך וכך. בנוסף, תוקפים אתכם רגשות פתאומיים הקשורים לאנשים שהלכו לעולמם, לא מרוכזים בעצמכם ומרוכזים באהבה ובנתינה. זה הזמן לתכנן את הצעדים הבאים בקפידה מתוך זהירות ועמקות המחשבה. אלה שנשארו לבד מרגישים את הבדידות ביתר עוצמה. בילוי מרגש עומד להתרחש והוא קשור לדמות מהעבר. בקרוב, הדרכים נפתחות בפניכם ברוב השטחים, אז שמרו על מצב הרוח מרומם כי תזדקקו לו לחזור בדרך למעלה להיכן שהייתם לפני כמה שנים. ביום שלישי: שיפור ראשוני לטובה.

גדי
22.12-20.1

כל החודש הרגשתם שיש לכם מתנגדים בתוך המשפחה ובמעגל החברים החשובים והוותיקים. סוף רטרו כוכב מרקורי המלחיץ מתקרב ואתו סיום קשיי התקשורת בינכם ולבין הסביבה הקרובה. זה הזמן להפגין אומץ ולסלוח לאלה שחשבתם שהם אויבים. זכרו שהמשפחה חשובה ושאתם לא יכולים לשאת את הכאב לבד. התרכזו בתוכניות לעזור לאחרים ורק אז תוכלו למצוא את עצמכם מחדש. זה הזמן להשתחרר, לזרום ולפנות לאלה שיכולים לעזור לכם להתקדם בחיים. השתדלו לחייך גם אם החיים לא מחייכים אליכם כל כך.  בסוף השבוע הקרוב תכעסו על כול העולם אך ב-4.8 תחזור השמחה  היחסית לשכון במעונכם. כנות ויושר יהיו מילות המפתח בימים הבאים והתגמול לכך לא יאחר לבוא.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מרגישים את הפחד בתחום הכלכלי ובקריירה. עליכם לזכור שרטרו כוכב התקשורת מרקורי עדיין כאן למרות שבקרוב הוא מסתיים. בינתיים, המריבות הקטנות לא פוסחות עליכם. ההתרגשות לקראת מפגש כלשהו ממלאים אתכם בתקווה. אתם מקדימים בכמה צעדים את הימים הנוראים בחשבון נפש נוקב וחסר פשרות. האכזבות של החיים עולים בכם בעוצמות ומכבות את חדוות ההווה שלמען האמת לא הכי נורא. הסחבת בנוגע לתשובה שלה אתם מחכים משגעת אתכם. הגיע הזמן להיפרד מתחושת התבוסתנות. ראשית, אל תאמינו למה שהמוח שלכם אומר לכם במיוחד את השלילי. זה הזמן לבקש עצה מאנשים חכמים היכולים ללמד אתכם להשכין שלום בית ולהחזיר את עטרת הזמנים הטובים ליושנה.

דגים
19.2-20.3

אתם עדיין מלאים בחוסר שקט פנימי וזה קשור לאנשים אנוכיים מהעבר שבגללם איבדתם אמון בהווה. ביחסים קרובים: הבלבול ביחס לבן/ת הזוג ממשיך להכות ללא רחם. לרובכם, האכזבה מהתחום הכלכלי מכניסה אתכם לחרדה זמנית. יחגגו סביבכם אבל על ליבכם תעיק בעיה רגשית קשה. ארגנו את החיים אחרת, ותרו על לרצות אחרים והקשיבו לרצונכם האישי ולכו על פי זה. מצד שני, בטחו באלה הרוצים בטובתכם ואל תגזימו בסגירות כלפיהם. זה הזמן לצאת לטבע ולהתמקד במחשבות על העתיד לבוא. חברים מנסים לעזור לכם לשקם את התחום הרגשי. פנו לייעוץ אישי לגבי רוב התחומים הרגשיים ובשאלות לאן לפנות ובמה להחליט. הודעה שתקל על ליבכם תחכה לכם בקרוב בסלולרי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay