טלה
21.3-20.4

אתם ממשיכים להתגעגע לבן/ת הזוג מן העבר אבל פוחדים לבצע צעד נחרץ וברור. במקום זאת אתם נוקטים בצעדים פחדניים מחשש לכבודכם והתוצאה עלולה להיות הפוכה ושלילית כלפיכם. מגיע לכם הרבה בתחום הבין זוגי והשבוע זה מטריד אתכם יותר מכל, כי הקנאה תעלה לגבהים חדשים. מחשבות הדדיות ביניכם ולבין המזלות: תאומים, שור, מאזניים או דלי חושבים עליכם מבחינה רגשית. אתם לחוצים מחוסר הקידום או מקיפאון בנושא הקריירה. הגיע הזמן לחשוב כמה רחוק אתם יכולים להגיע. רדו מהאגו המזיק לכם ותגיע לאופקים שמחים יותר. אתם טובים בניהול ומרגישים שמגיע לכם יותר במקום העבודה. אנשים שמים לכם רגליים בשבוע זה ואינכם יודעים איך להתמודד עם המצב.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם מתמודדים עם גורם המפריע/ה לכם להתקדם בתחום הקריירה. חסימות רומנטיות מונעות אתכם להבין את טעות חייכם. לנשואים: אתם מבולבלים מהתרחישים האחרונים בנוגע למקומכם בבית ולנושאי רכוש. ייתכן שתהיו מוקד לסחיטה רגשית וכספית כאחד. פנו לייעוץ. טיפ: אתם צריכים לגייס את כוח ההיגיון ופחות להיכנע לחולשת הלב ושלא להתעמת חזיתית. פנו בדיסקרטיות להנהלה. זה הזמן להביט בכישרונות האישיים שלכם, דבר שיוריד מכם חצי מן המרירות, המכתיבה את מפלס האושר של חייכם. קבלו בהבנה את העכבות בתחום הרומנטי, אבל עשו השתדלות בכך שתלמדו יותר על מה שתוקע אתכם בחיים. צלצלו לייעוץ מקצועי, גם אם אתם לא מאמינים בסימני הכוכבים.

תאומים
21.5-21.6

יש לכם סיבה להתרגש כי מתייחסים אליכם יפה בתחום הקריירה. הכספים שהגיעו נעלמו אמנם אבל הלכו למקומות הנכונים. עדיין יש לכם פחדים הקשורים למשפחת בן/ת הזוג ומרגישים חסומים וכלא מקבלים אהבה והערכה. גם השבוע הנוכחי יהיה בסימן של הצלחת הקשרים הרומנטיים החדשים. חלק מכם ימצא את הדרך לשבור את מעגל בדידותו. הקפידו להיראות טוב לקראת ימים ראשון ושני. זה הזמן לזכור שתמיד קיימת התקווה לשינוי בכול השטחים רק שאתם צריכים לפתוח את סגור ליבכם באומץ ובלי פחד. אתם עדיין מנסים לעכל את ההפתעה הלא נעימה מכוון בן/ת הזוג. הדרכים הטובות ביותר לפניכם והעבר כבר לא יחזור כך שאולי צריך להשתחרר ממנו לחלוטין.

סרטן
22.6-22.7

עזבתם מקום עבודה טוב וחשבתם שתמצאו עבודה טובה יותר והתאכזבתם. כעת מומלץ שלא לבכות על החלב שנשפך, לשנס מאתניים ולמצוא עבודה אחרת כי עבר מספיק זמן ולא כדאי לחיות על הבטחות או על חסדי אחרים. הפתעה טובה ביחס לחברים באמצע השבוע הבא. בשורה משמחת עומדת להתגשם בצורה של הזדמנות פז להכיר אנשים היכולים לקדם אתכם. עכבות ביחס לסידורים ולתשובות מלקוחות עסקיים ומוסדיים. אלה שעבדו עם ילדים – זה הזמן להיות עצמאיים. סידורים אחרונים לגבי רכוש משפחתי יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים, החלק הצעיר במשפחה השתלט על עמדת הכוח. זה הזמן גם לשיחה כנה אודות הכאב שבלב, אם זה לא יעזור, זה לא יזיק.

אריה
23.7-22.8

כארבע חודשים חלפו מאז התנדבתם לעזור לעצמכם ולציבור. החגים גם נגמרו וההבטחות שלכם לטיפוח עצמי וערכי עדיין לא התממשו. נפגעתם בשנים האחרונות כולל גם בשנה זו ונסגרתם, טיפ: זו לא הדרך בלהיסגר אלא להשתמש ב'חוכמת הפצעים' שלכם כדי לרפא אחרים. זה הזמן לחזק את הבריאות בעזרת העיסוק בספורט ובאכילה נכונה. התסכולים אודות הקידום בתחום הקריירה עדיין גדולים. היצמדו למידע שדליתם מהאינטרנט ומחברים ותרגמו זאת לכסף או למציאת כיוון חדש בחיים - זה הזמן. הגעגוע לעבר נמשך, הסירו מחסומים והרימו טלפון לשאול 'מה נשמע'. מחשבות הדדיות ביניכם ולבין המזלות: תאומים, או דלי - מבחינה רגשית. זה הזמן למחשבה יצירתית בנוגע לכישרונות המקוריים שלכם. צלצלו לייעוץ אישי ומקצועי.

בתולה
23.8-22.9

אתם מניחים מידיכם את חרבות הכעס ומבינים שרק האהבה שהייתה לכם היא הדבר הנכון לשאוף אליה ולשמרה. לנשואים: המריבה האחרונה הזכירה לכם את עובדות החיים הקשות. אתם ממשיכים לעשות את רוב העבודה ולא מקבלים חצי ממה שמגיע לכם באמת. זה הזמן לבקש עזרה באומץ ושלא לחדול מלזכור שאתם מסוגלים להשתחרר מתלות בבן/ת הזוג - כמפתח למצב עתידי של לעמוד על שלכם. בעקרון קחו השבוע את הכול בקלות למרות שהצד הכלכלי לא מאיר פנים כבעבר. מצבים מוזרים של חוסר אמון בכם בנקודה הכי חשובה לכם, מעיקה קצת על הלב. אתם נמשכים אל הטבע, בעלי החיים ואל כל יצירות הבורא.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע, ברוב המישורים, אתם מתנהגים משום מה בצורה לא עקבית שגורמת לאחרים לחשוב שאת לא רציניים. כל הנוגעים בדבר מרגישים מתוסכלים כי זה ממש לא מה שהתכוונתם שיקרה. כדאי מאוד לקחת פסק זמן, להגדיר לעצמכם מה אתם רוצים ורק אחר כך לומר זאת לצד השני. הזוגיות במצב מעורפל. זה הזמן להסרת חסינות וסודיות לגבי דברים ששמרתם זמן רב עמוק פנימה. ספרו מה קרה לכם בילדות ובתחום הזוגיות. היזהרו לא לנתק קשרים אלא אם כן אתם בטוחים בצעד. הפסיקו את הקצב המטורף בלחשוב על הבעיות של אחרים. ניכרת בכם גם תשישות פיזית. קחו פסק זמן על מנת לטפל גם בעצמכם.

עקרב
24.10-21.11

אתם חיים השבוע בתוך שגרה או בבועת שעמום אחת גדולה. דחו מחשבות על התקדמות מהירה במקום בו אתם עובדים או במסגרת עסקים. לעצמאיים: זה הזמן לפרסם בעיתון את מה שאתם רוצים להציע ללקוחות ובכך לתת לעצמכם סיכוי להצליח. ניכרת בכם גם תשישות פיזית כתוצאה מאכזבות החיים והזמן. אתם צפויים להתגבר על כך בזמן הקרוב מאוד כתוצאה ממציאת פתרון לבעיה שהעסיקה אתכם המון זמן. בקרוב אתם מנצחים בדיונים אודות סכום או תביעה כלשהי או לגבי זכויות שבסופו של דבר תצליחו להשיגן. הגידו את האמת שלכם דרך הלב ולא דרך פחדים מודחקים. זה הזמן: צלצלו באומץ לייעוץ אישי רציני, משתלם ומחולל שינויים.

קשת
22.11-21.12

החוג החברתי יפרגן לכם השבוע ולא יעמוד מנגד נוכח הבעיה שחשפתם לאחרונה. המשיכה אליכם תכפיל את עצמה בנוגע לכל מערכות יחסים בהם אתם מעורבים. דחו הוצאות הקשורות לנסיעות וללימודים בעלי אופי פזרני מדי. כושר הריכוז שלכם ירד זמנית בלבד. מחשבות טורדניות על העבר ועל מה שהפסדתם. זה הזמן שתובילו את כושר ההבחנה המעולה שלכם לכיוונים רומנטיים וחברתיים. השקיעו בצורת של עבודה מאומצת בתחום העבודה. הגדירו גבולות בפני אלה שמנסים כל הזמן לעקוף אתכם בסיבוב ההצלחה. הפנויים רגשית: מישהו מבלבל אתכם בהצעות לא ברורות. חפשו ייעוץ ברוב מישורי החיים, צאו מהאופי הסגור שלכם ותראו שהאור בחוץ מאוד יפה ומחויך.

גדי
22.12-20.1

שבוע של התעוררות לסדר ולעשיית צדק. אתם לא מקבלים את התקיעות שבחייכם, יוצאים ומנסים לנצח את כל אלה שזלזלו בכם במשך זמן ארוך ומתיש. משנה תוקף ומודעות לכך יגיעו בצורה של סכסוכים בכמה תחומים חשובים. זה הזמן לדעת שאתם לא צריכים להתרכז בכמה דברים בו זמנית ושמספיק שתעשו דבר אחד פרפקט וכבר אתם חוזרים לעצמכם. ההפתעה בתחום הרומנטי הייתה קצרה אמנם אך יצרה מצב של חשדנות הדדית וזאת התשובה המעכבת לבעיות. זכרו: הריקוד הרומנטי התמים שלכם לא יגיע לשום מקום, אלא אם כן תלמדו לרקוד אותו נכונה. אתם מרוכזים באחרים למרות שיש לכם לא מעט עניינים אישיים לפתור. צלצלו לקבוע ייעוץ.

דלי
21.1-18.2

השבוע ויותר מתמיד אתם צריכים ללמוד טוב יותר מה רוצה בן/ת הזוג לפני שאתם חושבים שאף פעם לא תהיו מסוגלים להחזיר את אהבתכם לקדמותה. אתם מרגישים צורך להוכיח שאפשר לסמוך עליכם. מצד שני יש תסכול על כך שאתם מוותרים על המון דברים שבאמת רציתם לעשות. אתם מתקשים להציב גבולות ויש תמיד מי שמנצל את הפרצה. הדברים האלה מתסכלים אתכם קשות מכיוון שהכוונות שלכם טובות. מן הראוי לסיים קשרים ישנים שמבוססים על חוסר איזון. תנסו בעתיד לנהוג אחרת ועל פי לקחים שהפקתם מהעבר. במקום לקוות שמישהו יבין אתכם, שימו על הכתב את הדרישות והציפיות במיוחד כשמדובר בעבודה, אהבה או משפחה.

דגים
19.2-20.3

אתם מתוסכלים מאדם שאינו מראה לכם אהבה. הבינו שהכוח לא יעזור אלא תכנית חכמה ועקבית. כדאי לתכנן מראש צעדים נכונים לפתרון הבעיה הרומנטית. גמישות מחושבת תביא לתוצאות מצוינות. ניכרת בכם תשישות פיזית כתוצאה מאכזבות החיים והזמן. אתם בהדרגתיות מפתחים קריירה אבל עדיין קצת חוששים מזעזועים שעומדים להתרחש במקום העבודה. אתם מחכים לקבל קידום וכספים המגיעים לכם בתוקף תפקידכם ושנות עבודתכם במקום. בתחום החברתי-חיצוני: הפתעה חיובית בזכות כישרון ההבעה שלכם. אמצו את הכישרון שלכם לעסקים והשפע יחכה לכם מעבר לפינה. לפני שאתם נוקטים צעד דרסטי במישור הבין-זוגי כדאי לשקול את המצב ביסודיות. לפנויים אסור לפחד מרומנים בנוסח שידוכים ופגישות עיוורות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay