אתמול בבוקר, התארחו חברי מועדון ניצולי השואה הפועל במרכז הקהילתי לב העיר זינמן, במתחם שערי העיר. צוות של המתחם המתין לבואם במאפיית 'חלת הבית' עם קפה חם ופינוקים מתוקים.
משם עלו כולם לשיעור התעמלות ייעודי לגיל השלישי שהעבירה בצורה חוויתית ליהי, מנהלת מועדון הכושר פרופיט. לאחר מכן, נחו כולם באחד מחדרי האירוח שמציע המתחם, ושמעו שיעור פרשת השבוע מדינה צמח המתנדבת באופן קבוע במועדון. במרכז לינק ערכו סיור קצר ושמעו על מבחר הסדנאות והפעילויות שהמקום מציע. את היום סיימו חברי המועדון בארוחת צהריים במסעדת הראיס וקיבלו מתנות בשם הנהלת מתחם שער העיר.
עמית קדמון, מנהל רשת המרכזים הקהילתיים, הגיע לברך את המשתתפים במהלך היום, ושמח לשמוע מהם על הפעילויות השונות המתקיימות במועדון.
תודה מיוחדת לסגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית על תרומתו ופועלו למען גמלאי העיר, למנהלת המתחם אביבית גנון קסוס שעשתה הכל על מנת שהמפגש יהיה מוצלח. לרשת המרכזים הקהילתיים על פעילותה לטובת הגמלאים, למנהלת מרכז קהילתי זינמן לב העיר עדי מלכא, ולורד קרני רכזת המועדון על טיפולה המסור בניצולי השואה, ולאגף הרווחה שמהווה כשותף פעיל של המועדון.