המשחק המרכזי הערב יפגיש בין ארגנטינה המוכשרת לשוויץ העקשנית. האם מסי יצליח לנצח את השוויצרים? שני פרשנים בטוחים שארגנטינה תנצח, השלישי מקווה לניצחון שלה והרביעי משוכנע ששוויץ תפתיע ותנצח.

ארגנטינה- תמשיך לנצח?
 
ארגנטינה כמובן תחסר את סרחיו אגוארו שנפצע וגמר את הטורניר. אסקיאל לאבצי יהיה זה שיחליף אותו ויתופקד בחלק הקדמי ליד ליאונל מסי וגונסאלו היגואין, בעוד רודריגו פלאסיו צפוי להשתלב במהלך המשחק.
 
האלביסלסטה כמובן ימשיכו לסמוך על מסי, שאחרי בצורת של שבעה משחקים בגביע העולמי, התפוצץ וכבש ארבעה שערים בשלב הבתים. לשוויצרים אין את לאו מסי, אבל יש להם את "מסי האלפיני" ג'רדאן שאקירי. קשר באיירן מינכן כבש שלושער מזהיר נגד הונדורס והארגנטינאים יודעים שהם צריכים לשים עליו עין.
 
"שוויץ היא נבחרת מסודרת שמשחקת כדורגל טוב", אמר חאבייר מסצ'ראנו, "יש לה כמה שחקנים מהטופ. שאקירי וספרוביץ' נמצאים בכושר טוב ונהיה חייבים להיזהר מהם".
 
 
שוויץ- תצליח להפתיע?
 
שוויץ תחסר את מריו גבראנוביץ' שממילא לא שותף עד כה ואת הבלם סטיב פון ברגן, שנפצע בתבוסה לצרפת. מעבר לכך, לרשותו של אוטמר היצפלד יעמוד סגל מלא והשוויצרים צפויים לעלות עם הרכב זהה לזה שפתח נגד הונדורס במשחק האחרון בשלב הבתים.
 
פביאן שאר שפתח במשחק הקודם, ימשיך לשחק במרכז ההגנה והוא יועדף על פני פיליפ דנסרוס שהיה חלש מאוד נגד צרפת. אדמיר מחמדי יתופקד באגף השמאלי, בעוד האריס ספרוביץ' ימתין על הספסל.
 
השוער דייגו בנאליו אמר: "אנחנו מתכוננים למשחק כמו לכל משחק אחר. לכולם ברור שלא נוכל להוציא את מסי מהמשחק לחלוטין. יש כל כך הרבה קטעי וידאו שלו שרואים בהם איך הוא מכריע משחקים ברגעים הכי חשובים".

שתף אותנו בתחושות שלך מול הרצח המזעזע של שלושת הנערים היקרים. ובמעבר חד למונדיאל- האם ארגנטינה תנצח הערב את שוויץ?
 

עמוס טמוזרטי
 
הרצח של הנערים זה דבר מזעזע עליו אחראים רוצחים שפלים, שעשו זאת ללא שום סיבה. הממשלה צריכה לטפל ברוצחים טיפול הולם ואם הם יגיעו למשפט צריך לגזור עליהם דין מוות.
 
אין לי ספק שארגנטינה תנצח הערב את שוויץ.

 
 
ישראל דרעי
 
אין מילים! אנחנו מתעסקים עם חיות אדם! הרי במלחמה יש חוקים וזה ילדים, ברגע שנחצה הגבול הזה, אין מנוס מפעולה צבאית שתרעיד את העולם. 
 
אני חושב שהיום ארגנטינה תעוף מהמונדיאל, שוויץ תנצח.

 

אלירן כהן
 
אבל כבד נפל על מדינתנו, שלושה נערים תמימים נרצחו ע"י מחבלים, והמעשה המזעזע השאיר את כולנו ללא מילים. אני מצפה שהממשלה תגיב בהתאם.
 
ארגנטינה ומסי ימשיכו את המומנטום שלהם וינצחו הערב את שוויץ.

 

בן פישמן
 
תחושה קשה. הייתי בברצלונה בזמן קבלת הבשורה הרעה, במהלך חופשה מהעבודה, היה הלם ועצב רב.  
 
בנוגע לערב, שוב הראש והלב עם ארגנטינה ומסי, אבל אי אפשר כבר לדעת מה יהיה, המונדיאל הזה משוגע ומהנה בטירוף.