בס"ד

כולנו שמענו את הסיפור הלא פשוט של מר יובל שם טוב הלוא הוא יובל המבולבל בכך שנחקר על שימוש בקוקאין ולכאורה  הלך למקומות מפוקפקים

כאב לילדים קטנים הרואים ונהנים דרך קבע מערוץ הופ, שלחתי להנהלת הערוץ דרישה להפסיק כל התקשרות של הערוץ עם מר יובל שם טוב על דמותו "יובל המבולבל" בכך שלדעתי מכיון שמדובר בערוץ חינוכי ממדרגה ראשונה עבור ילדינו הרכים, אין סיבה שבעולם שדמות שנוייה במחלוקת בצורה חריפה ימשיך לעבוד בערוץ זה כאילו לא קרה שום דבר.

נכון, עומדת לזכותו "זכות החפות", אבל אדם במעמדו ובתפקידו כמבדר ומעביר מסרים חינוכיים לילדים קטנים לא יכול להרשות לעצמו ליפול בחשדות כבדים מסוג זה.

רצ"ב מכתבי לערוץ הופ.

לערוץ הופ שלום.
"שמי גדי דמרי ואבא לילדים קטנים הצופים בהנאה בתוכנית השונות של ערוץ הופ.
אני מבקש ממכם, כערוץ חינוכי ממדרגה ראשונה של ילדינו הרכים שלא להפסיק כל התקשרות עם מר יובל שם טוב - יובל המבולבל.

לצערי הרב, לפני ימים מספר התפוצצה פרשת סמים בתקשורת הארצית בהם היה שותף יובל שם טוב. יובל שם טוב נחקר במשטרה בחשד לרכישת כמות גדולה של סם קשה מסוג קוקאין באיכות גבוהה במספר פעמים ובמקומות ציבוריים מרכזיים הומי אדם, דוגמת קניון עזריאלי. לפי אתר האינטרנט "וואלה", אמר יובל שם טוב כי הוא היה צריך את הסם "כדי להירגע".

לצערי, זו לא הפעם הראשונה של יובל שם טוב בנוגע לרכישות סמים. לפני כשנה וחצי הוא רכש סמים באילת. הוא היה אמור להפויע כעד תביעה במשפט, כך עדות זו נחסכה ממנו משום שסוחר הסמים חתם על עיסקת טיעון.

מדובר בכוכב ילדים, פעוטות, שנים רבות ומהמעלה הראשונה! לעניות דעתי, אין כאן מקום של "חיים פרטיים". יובל מהווה דמות להערצה וחיקוי עם העברת מסריים חינוכיים וחיוביים ואדם הצורך סמים, סמים קשים וכו' לא יכול להמשיך ולהוות דמות חינוכית לחיקוי ולהערצה. נכון, עומדת לו זכות החפות, אבל, אדם במעמדו ובתפקידו החינוכי לילדים רכים, שומה עליו שלא להכנס לפינות אפלות אלה. איש בידור הוא לא אדם פרטי, הוא חייב שלא להכנס לפינות האפלות הללו ועל אחת כמה וכמה הוא חייב להיות זך וטהור אם מדובר בשחקן לילדים קטנים - פעוטות.

מאמז ומתמיד החזקתי מערוץ הופ כערוץ חינוכי בריא מהמעלה הראשונה ועוד על רקע בפיתויים הרבים שיש לילידנו ולנו מהמסכים הרבים שיש ברשותינו.
המשך התקשרות עם יובל שם טוב, פוגעת לעניות דעתי במה שאתם מייצגים ובמה שאתם מחנכים.

לכן, לא נותר לי אלא לבקש ממכם כאב לילדים קטנים לעצור את ההתקשרות שלכם עם יובל שם טוב ועם כל מה שהוא מייצג".