אז מה הסיפור שלי?
11:30 נטע תיכף עולה לשיר מתמודדת מספר 22, הילדים כולם רוצים לראות את האירוויזיון  (20 שנה לא צפיתי בתחרות הזו מה נהיה... !)  הקטנים נרדמו והגדולים נלחמים בשינה כולם מחכים לנטע. לפניה עולים חיקויים (לא מוצלחים יש לומר) של ג'סטין ביבר, סלין דיון , ביונסה ועוד..והנה הגיע הרגע  ,היא עולה  - נטע, דממה בבית, דפיקות לב, התרגשות גדולה, הרגשה של גאווה ממש. 3 דקות והשיר נגמר בשלום, בלי נפילות ותקלות, אנחת רווחה. התחרות ממשיכה והילדים כבר לא החזיקו מעמד ונרדמו,  1:45 ההכרזה על המנצחת.. קפריסין מול ישראל, כולם ישנים, וישראל מנצחת!!!ואני צורח (ממש כמו בגול של מסי בליגת האלופות!) כולם התעוררו מהצעקות ורקדו ביחד, כיף גדול! הסיפור שלי כנראה דומה לסיפור שלכם בשמי ובשמכם אני אומר תודה לך נטע, הניצחון  שלך הוא הניצחון שלנו! כישראלים, כבני אדם. תודה על השיעור שלימדת אותי, את ילדיי ואת כל מדינת ישראל !
 

מה לקחתי מהניצחון הזה? מה לקחו ילדיי? 
לכולנו יש התמודדות אל מול הדימוי העצמי שלנו, איך אני תופס את עצמי, את היכולות שלי, את המראה שלי. ואיך הם? הסביבה , איך היא רואה אותי מה היא חושבת עליי. התמודדות שונה אצל כל אדם ואדם על הסקאלה החברתית, יש כאלו שצולחים את הדרך הזו בקלות ולכאלה הדרך היא קשה ומלאת מכשולים. הדרך הזו היא דרך שבה אנו רוצים להרגיש משמעותיים מחוייבים, שייכים הרגשה של חיבור! 
בואו נדבר על הדרך לחיבור של נטע! צפיתי בראיון של נטע ממש לפני גמר האירוויזיון ולשאלה 'איך את לא משתגעת מרוב התרגשות?' ענתה נטע : 'התרגשתי יותר בגמר הכוכב הבא מאשר היום , למה? בגמר של הכוכב הבא לא היה לי גב תומך, היום! כאן! מדינה שלמה היא הגב התומך שלי!' זה החיבור חיבור של מדינה שלמה, נטע האמינה ביכולות שלה ועבדה קשה על אף הקשיים שעברה בדרך ונראה שהיא עברה הרבה , אנשים שצחקו, זלזלו , לא האמינו לא תמכו ויש גם שפגעו. אבל נטע המשיכה להאמין ולעבוד קשה והשכר לעמלה הגיע בדרך הכי טובה ומתוקה.
נטע היא דוגמה להרבה ילדים ובני נוער שאפשר! לחלום להאמין לעבוד קשה ולעבור את הדרך הזו בהצלחה! 
ולא! אין 'טייפקאסט' של הצלחה, כל אחד יכול להצליח!  
אני פונה לכל ילדה וילד, נערה ונער שיושבים בבית וחולמים לשיר, לרקוד להיות שחקנים או כל דבר אחר... אתם יכולים! תאמינו בעצמכם ואל תתנו לאף אחד להפיל אתכם. ומהצד האחר אני אומר תהיו אנשים טובים תאפשרו תתמכו תקבלו את האחר את השונה תכילו ותעשו רק טוב.
ברמת המוסיקה והפרפורמנס נטע הביא משהו אחר משהוא קצת משוגע, בעיקר מיוחד ושונה, ובתיבול הקול העוצמתי שלה. נטע את וונדר וומן אמתית, שנזכה לראות רק טוב ושנשמע רק בשורות טובות, כי מגיע לנו! הסיפור שלי הוא הסיפור שלכם הוא הסיפור של כולנו! 
מזל טוב ישראל, מזל טוב נטע !