בחודשים האחרונים, עזרת אחים הכניסו לסיוע הרפואי שלהם, אותו הם מעניקים בכל עת, פורמולות צמחי מרפא מסדרת נטורל סין.
 
הפורמולות מטפלות במגוון מחלות, ואנו מעוניינים שהציבור הרחב ידע על כך.
 
נטורל קונטרול 1 הנה פורמולה בסיסית וחשובה לאיזון רמות הסוכר בדם, המשפרת את ייצור האינסולין, ומפחיתה את תנגודת התאים לאינסולין. צמחי המרפא שבפורמולה נבדקו במחקרים עולמיים שונים ונמצאו בהם חומרים בעלי פעילות היפוגליקמית. 
 
בין צמחי המרפא נמצא צמח הקופטיס הסיני המומלץ ע"י חשובי רופאי הסוכרת בסין, בשל יכולתו החזקה לנטרל רעלים ולנקות הצטברות לחות חמה הקשורה להתנגדות תאי הגוף לאינסולין.
 
שיפור ברמות הסוכר ניתן לראות כבר בשבועיים הראשונים.
 
פורמולה ייחודית זו, פותחה על סמך ידע שנרכש בארץ ובסין, ע"י אורון אופק, מטפל מוסמך ברפואה סינית ובצמחי מרפא סיניים, בעל ניסיון טיפולי של 18 שנים בחולי סוכרת.
 
הפורמולה נטורל קונטרול 1 כמו שאר הפורמולות של חברת נטורל סין, הנה תמצית אלכוהולית (טינקטורה), המיוצרת בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר ובאישור משרד הבריאות הישראלי.  הפורמולה נטורל קונטרול 1 מיוצרת  מצמחי מרפא באיכות גבוהה, עם תקנים מחמירים של ISO   ו- GMP. המופקות בטכנולוגיה ייחודית בתהליך מיצוי מלא ומקסימאלי של החומרים הפעילים שבכל צמח.
 
הפורמולה מכילה תמציות עלי זית, מומורדיקה, קופטיס סיני ומעט קינמון.
 
מינון מומלץ: 4-5 מ"ל טינקטורה, פעמיים ביום. למהול בכוס מים ולשתות על קיבה ריקה כעשרים דקות לפני הארוחה בוקר וערב.

 
 

על מוצרי נטורל סין
 
 קו הפורמולות של נטורל סין עבר ניסיון קליני רחב, ומבוסס על פורמולות קלאסיות סיניות עתיקות הנמצאות בשימוש זה אלפי שנים, ומסייעות לריפוי מיליוני אנשים בכל רחבי העולם.
 
הפורמולות לטיפול בסוכרת הנן ייחודיות, ופותחו על סמך ידע שנרכש בארץ ובסין, ע"י אורון אופק, מטפל מוסמך ברפואה סינית, תזונה וצמחי מרפא סיניים, בעל ניסיון טיפולי של 17 שנים בחולי סוכרת.
 
הפורמולות מסדרת נטורל סין הינן תמציות אלכוהוליות (טינקטורות), המיוצרות בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר, מצמחי מרפא באיכות גבוהה, עם תקנים מחמירים של ISO  ן GMP, המופקות בטכנולוגיה ייחודית בתהליך מיצוי מלא ומקסימאלי של החומרים הפעילים שבכל צמח.
 
 המוצרים ברישיון משרד הבריאות ובכשרות הרב רובין
 
לייעוץ ומידע מקצועי אורון אופק 0503-358-338
ניתן לרכוש במשרדי עזרת אחים 02-999-0000