הקיץ עוד רגע כאן, אבל רגע לפני שניפרד מהאביב הפורח, איך אפשר שלא לציין את יום ההמבורגר הבינלאומי? המועד המיוחד, שיחול השבוע (שלישי, 28.5) הזה הוא מעין אישור בינלאומי להתפרע וליהנות מנתח בשר עסיסי – בין אם הוא בשרי או צמחוני-טבעוני. מידי פעם צריך לשבור את השגרה ולאכול את מה שלבנו חפץ, מבלי להתחשב בקלוריות או אחוזי השומן.

במאה ה-19 מר הייד חידש והניח את פרוסת הבשר שלו על לחם, ובכך יצר את המנה המוכרת לנו כיום. מאז העולם לא מפסיק להתחדש. גדג'טים ופריטים שיעזרו לכם ליהנות ממנגל איכותי ונטול מאמצים מיותרים מושקים לאחרונה והכל מתוך מטרה למקסם את החוויה.

צילום: יח"צ

ערכת כלים למנגל בסינר – בין אם אתם חוגגים את יום ההמבורגר או סתם נפגשים לפיקניק על האש עם חברים, ערכת כלים למנגל היא תמיד דבר הכרחי שצריך להיות בהישג יד של כל חובב מנגלים. הערכה המקצועית כוללת מלקחיים, מרית, כפפות, סינר ועוד. חוץ מכל אלו, וודאי לא מזיק שגם כתוב על הסינר – "היחיד שמבין במנגל זה אני" כך שכולם יידעו מי היחיד שאחראי על הגשת הבשרים באופן הכי מקצועי שיש (99 שקלים, ניתן להשיג ברשת ג'נטלמן').

 

צילום: יח"צ

רב כלי אולר ברביקיו – אם מצאתם את עצמכם בלי מקום לכל הכלים ההכרחיים ברכב העמוס, האולר הקומפקטי הזה נועד לעשות לכם חיים קלים ולגרום לכם להפסיק להיסחב עם כל המטבח. הוא מכיל בתוכו את כל מה שאתם צריכים: מברשת גריל, מזלג ברביקיו, תרווד, סכין ברביקיו, פותחן בקבוקים ופותחן ייעודי לפקקי שעם בבקבוקי יין (129 שקלים, ניתן להשיג ברשת ג'נטלמן).