השבוע התקיימה ב-'בית הרהיט', תערוכת 'בית ורהיט' 2014. כמידי שנה התערוכה מתקיימת בחנות הרהיטים המובילה והגדולה בעיר, מזה כ-26 שנה.

התערוכה שהפכה לסיפור הצלחה בקני מידה ארצי, מביאה אליה אורחים רבים מבית שמש, מטה יהודה, מודיעין ועוד... יצאנו לבדוק מהי תערוכת 'בית ורהיט' שזוכה לתהודה כה רבה בימים אלו.

בית הרהיט ,חנות הרהיטים הוותיקה בעלת וותק של למעלה מ-26 שנים בבעלותו של מר יהודה כהן, הייתה מראשונות החניות בעיר בית שמש ונתנה שרות מקיף ומלא, בענף הרהיטים לבית. החנות שבתחילת דרכה נפתחה בשותפות עם האח מר מוטי כהן (היום מתמודד למפלגת עתיד העיר) גדלה והפכה עם השנים לחנות המובילה ביותר בעיר. בשנים האחרונות החלו בבית הרהיט להציע ללקוחות לכבוד חג הפסח תערוכה שנקראת 'בית ורהיט', התערוכה מרכזת את כל ה-רהיטים החדשים מכל הספקים המובילים בארץ ובעולם לכבוד חג הפסח.

תערוכת 'בית ורהיט' הוקמה לפני כשלוש שנים ומאז ועד היום כאמור היא נחשבת להצלחה גדולה, הרעיון נהגה כאשר לפני שלוש שנים בשיחת צוות שגרתית בשיחה עלה הרעיון הגדול. "גם ככה אנשים רוצים לחדש את הבית לכבוד החג, בואו ניתן להם חוויה כוללנית שיכולו לרכוש את כל מה שצריך לעיצוב הבית ובמקום אחד מרוכז".

 ואכן בשנה הראשונה נעשה שת"פ עם חנויות נוספות כדוגמת 'ששת וכפר השעשועים' שבאו להציג בחנות את כלי המטבח והבית החדשים לחג. כמו כן, גלריית התמונות 'ארטלי' בבעלותו של הצלם/ אמן אבינועם שמש, הציגה בחנות שלל תמונות לקישוט ועיצוב הבית ואף חנות חומרי הבניין הוותיקה 'ניסן חומרי בניין' השתתפה בתערוכה הראשונה, כאשר הציגה את מגוון הצבעים החדשים לחידוש הבית, שיפוץ כללי של הבית ועוד ועוד.

בשנים שאחרי התערוכה הראשונה, קיבלה התערוכה צורה ואופי משל עצמה וכך מאז ועד היום ממשיכה המסורת, כאשר הדגש בכל שנה הוא להביא את הקו החדש ביותר והעדכני ביותר של שלל מוצרי הריהוט השונים לבית לתערוכה.

ההכנות לתערוכה הם סיפור בפני עצמו ורק נציין כי כל שנה, כחודשיים לערך, לפני התערוכה החנות מוכרת את הסחורה באולם התצוגה הגדול שלה, כדי להביא לתערוכה בשלבים את הסחורה החדשה לחג. גם לוויזואליות יש דגש חשוב מאוד, כאשר לתערוכה יש לוגו מיוחד משל עצמה "בית ורהיט", השם כמובן מעביר במסר שלו שהתערוכה הנה גם רהיטים, אבל גם ל-בית וכמובן מזכיר מאוד את שם החנות "בית הרהיט".

מידי שנה, מוציאה החנות קטלוגים ייעודיים לפרסום התערוכה, כאשר תפוצתם מגיעה לעשרות אלפי בתי אב בבית שמש מטה יהודה וחבל מודיעין. הקטלוגים עצמם מחולקים ומותאמים במיוחד לציבור בפשטותם ובאופן הצגת המוצר והמחיר בצורה פשוטה ונקייה ביותר.
 
 מרהיבות של שלל מוצרי הריהוט השונים, החדשים והמעודכנים ביותר, המסווגים לפי ספקים/חברות וליד כמעט כל מוצר קיים מחיר המוצר לצרכן, כמובן כלל התמונות הינם אמתיות ולא להמחשה בלבד.

החנות מפיקה קטלוג ייעודי גם למגזר החרדי, המותאם אישית בעבורם, והוא מחולק לתושבי רמת בית שמש הקריה החרדית חפציבה והריכוזיים החרדיים בלבד.
השנה בתערוכת, 'בית ורהיט' הוסיפה החנות לקטלוגים המחולקים חידוש מרענן וחגיגי, הדוגמניות 'רות גונזאלס' ושקד כהן, שהחנות שכרה את שירותם, ליום צילומים מיוחד לצילום כל מוצרי הריהוט של החנות.
 
אציין, שאף השנה בדומה לשנים קודמות בוצע שת"פ מלא בין בית הרהיט ובעלי עסקים נוספים להפקת הקטלוג כך לדוגמא, נרתמה למאמץ, החנות, 'מגנא בגדי מעצבים' שהביאה את מיטב הביגוד לדוגמניות ליום הצילומים, מעצבת התכשיטים MIOLA תרמה אף היא לצורך הצילום, שלל תכשיטים מרהיבים לדוגמניות  וכמו כן מעצב השיער 'אביחי סיסו' שבא עד החנות לעצב שלל תסרוקות לדוגמנית רות גונזאלס, ואת חנות השיש 'טיב השיש' שאירחו את הדוגמנית בחלק מהצילומים אצלם בחנות.

מחירי הרהיטים בישראל עולים לא מעט כסף ולפני חג הפסח חלק מהחניות אף מעלות באופן טבעי מחירים כדי למקסם רווחים, בתערוכת, 'בית ורהיט' של 'בית הרהיט' לא רק שהמחירים יורדים משמעותית, אלא ש-החנות מביאה בעבור הלקוח את הקולקציה המרהיבה ביותר לחג הפסח והכי חשוב, במחי הזול ביותר בארץ בהתחייבות!!!
 
 בנוסף כמעט כל מוצר, שתרכשו בימי התערוכה יסופק לחג הפסח, שזה חלק לא פחות משמעותי עבור ציבור הלקוחות.
השירות של חנות הרהיטים 'בית הרהיט', הינו מוביל בתחומו ושמו הטוב נישא כמעט בפי כל מי שאי פעם קנה רהיטים בבית שמש ומטה יהודה, לכן היום בחנות ניתן למצוא אף דור שלישי של לקוחות שבאים בעקבות המלצה לרכוש לעצמם ריהוט לבית.

לסיכום: 'בית הרהיט', בית שמש, ממשיכה להוביל אופי צעיר ודינמי של ענף הרהיטים בישראל, עבור תושבי בית שמש ומטה יהודה. המחירים נוחים והשרות מעולה .
 
"לקראת החגים הקרבים ובאים, אנו צוות החנות רוצים לברך אתכם הלקוחות ולהודות לכם על האמון הרב שאתם ממשיכים לתת בנו. אנו מודים לכל אחד ואחד מהלקוחות שנענעה להזמנה ובא לתערוכה וכמובן לשאר הלקוחות ובית ישראל. מאחלים עוד שנים רבות של הנאה ממוצרנו ואם לא הגעתם עד היום לחנות אתם יותר ממוזמנים לבקר אותנו. אנא מכםהרשו לנו לעצב לכם את הבית".

*גילוי נאות הכותב הוא אחד מצוות העובדים של חנות הרהיטים בית הרהיט.