טלה
21.3-20.4

השבוע אתם שוב נופלים באהבה חדשה או מחודשת. שוב אתם חשים שזה בניגוד לרצונכם כמו האסון המקסים ביותר שקורה לכם. געגועים אל העבר מוכרים לכם. אתם בתוך זה כבר שלוש שנים לפחות. נושא הכספים מאוזן ומסתדר לכם. חלקכם מוצאים עיסוקים חדשים, חלקכם מוצאים עבודה והחששות הכבדים לפיטורין נעלמים. סימן שאלה גדול לגבי עסק פחות יטריד אתכם. אופטימיות זהירה לקראת תשובה לה אתם מחכים. אתם לא מעזים לשנות מקום מגורים למרות הלחצים בנושא זה. אתם מוצאים נחמה בחברים שחוזרים אט אט לחייכם. בריאותכם מתחזקת..

שור
21.4-20.5

השבוע ולאחר חודשי התבודדות שלא מרצון אתם בתזוזה וזקוקים למפגשים ולחברה רחבה כחמצן לריאות. רומנטיקה ויחסים בין אישיים: אתם מרגישים לגבי בן/ת הזוג שאתם כאמצעי כדי להגיע לשקט ולמשפחתיות. חסרים לכם פרגון וקרבה יתרה. בימים אלה אסור לכם להשלות עצמכם ביחס לקריירה מטאורית מהירה. עליכם להיות זהירים ושקולים. שימרו על מאזן נכון של הוצאות והכנסות. לאלה שבסבך הקריירה: עדיין יש לכם מתנגדים בדרך לזכות בתפקיד או במיזם שאתם רוצים. הסביבה הקרובה פיתחה תלות בכם וזה מתחיל להיות מעל לכוחותיכם. זה מתיש, לימדו לסרב.

תאומים
21.5-21.6

לאחר כמה חודשים של קיפאון יחסי, אתם חוזרים לעצמכם במלוא הקיטור והמרץ. שבוע פעלתני ודינמי במיוחד. היו ברורים וחדים כלפי בן הזוג. הביעו את עמדתכם לפני שתיפלו שוב באהבה. אתם שונאים שמקבלים את אהבתכם כמובנת מאליה ושבמקום זה אתם מקבלים רק מילים וקלישאות 'חכמות'. לפנויים: השבוע מצוין להתחלות רומנטיות וחברתיות חדשות או לשקול להעניק צ'אנס נוסף לחברים או לבן/ת זוג. זה שבוע מוצלח למצוא מקום מגורים חדש, הרחק מהכבלים הישנים. התמידו בהליכה מהירה סביב מקום מגוריכם. שימרו על משקל נכון וזה הדבר הנכון לעשות.

סרטן
22.6-22.7

השבוע ידיכם מלאות עבודה, סימן לחזרה לעצמכם בתחום המפגשים החברתיים. אתם עשויים למצוא את עצמכם כמוקד התעניינות בשל הנדיבות והרצון להקשיב. שיחות עומק מול בן/ת הזוג יאפשרו לכם להגיע להפשרה לגבי סוגיה ישנה וכאובה. הילד/ה יהיה במרכז הדאגה. היזהרו מלספר סודות כמוסים, שכן הדבר יחמיא לכם תחילה אבל יכה בכם קשות לאחר מכן. במקום העבודה תיתכן אופציה לצמיחה. אם פוטרתם, תגלו סימנים ראשוניים של תקווה לבאות. רצוי שלא להרבות בבילויים במקומות סגורים וצפופים. אתם חשים בעלייה בפופולאריות שלכם בעיני אחרים ובעיניים הנודדות אליכם כאילו באקראי.

אריה
23.7-22.8

השבוע הפתיל שלכם קצר ואתם עלולים להסתכסך או להסתבך עם גורמים שמהם אתם מקבלים דברים. החום והלחות אינם עושים לכם טוב בשל האש הבוערת בעורקיכם כאריות. אתם חוזרים לביטחון במהירות, אבל שוכחים שאסור לשרוף את כל הגשרים הכלכליים והרגשיים. אל תחששו לפרוק את מה שקיים עמוק בלב. השקיעו יותר בבני המשפחה, המחכים שתגיעו אליהם מוקדם. אתם מחכים לבשורה טובה שאכן תגיע. מי שמחפש עבודה, יקבל לדואר שלו הצעות חדשות. רצוי לנהל שיחה רצינית אבל לא עוינת מול המעביד בדבר הקיפוח בתנאי העבודה. המלצה: שמרו על משקל נכון.

בתולה
23.8-22.9

אנשים מתעניינים בכם במישור המקצועי. נצלו את השבת הקרובה ליציאה לשם חילוץ עצמות ונפש. כספים מגיעים ומאזנים את החשבון שבבנק. הזדמנות למצוא מקום עבודה חדש. אתם מהססים לגבי מקומכם בתחום הקריירה. טיפ: עשו את המקסימום מבחינת החיפושים אחר עבודה. לרומנטיים: מעבר לקשת בענן, יופיעו סימנים רומנטיים להם חיכיתם. ויכוחים רבים בקרב המשפחה. המשפחה מסרבת או מהססת למכור או להעניק נכסים רגשיים וחומריים. הזמינו את הטוב ביותר לכבוד בן/ת הזוג ולא תתאכזבו. זה הזמן היותר נכון לחפש ייעוץ אישי בנושאי רכוש וחובות של אחרים כלפיכם.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם ביקורתיים מדי כלפי עצמכם וגם קצת כלפי האחרים. אל תכעסו על דברים שפגעו ושלא באו ממקור שהתכוון לכך. נושא הכספים עדיין יתפוס מקום חשוב. הילדים יהיו הכוח המניע שמאחורי המאמצים האחרונים לשם קבלת קידום. חברים יחפשו את קרבתכם. במישור החברתי תסבלו מדחפים הגורמים לכם להתרחק מהכלל. אתם עדיין כועסים על בן/ת הזוג. לנשואים: הקשר עם האיש/ה עשוי להגיע לגבהים חיוביים. לא לדאוג ביחס לתשלומים ולחובות - הכספים יגיעו בזמן. הקשיבו יותר למוסיקה שקטה כשאתם קוראים, לומדים או כשאתם רוצים לקחת החלטות חשובות וגורליות.

עקרב
24.10-21.11

השבוע רצוי לשמור על פרופיל נמוך ולהימנע מדרמות חברתיות ואישיות מיותרות. עליכם ללמוד לראות את המציאות כפי שהיא ולנהוג בפרופורציות ובעיקר להנמיך ציפיות מבני הזוג לגבי פרק ב' כדי לא להתאכזב. תחושת הבדידות מכרסמת בכם בתוך הקשר הנוכחי. אתם לא מצליחים לתקן את הזוגיות ארוכת השנים. היחסים עם הסביבה הקרובה נתקלים בקשיים. לאור כל אלה, ברירת המחדל שלכם תהיה למצוא את הדרכים ללכד את המשפחה מחדש. בעבודה תקבלו סיוע מחברים, אשר רוצים את טובתכם. תנו יד לאלה שהוכיחו נאמנותם כלפיכם. שימרו על בריאותכם הכללית.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם  מרגישים נפלא. בני המין השני יעניקו לכם תשומת לב ואהבה. המשפחה תפרגן  והקשר עמה יחודש או ירוענן. ייתכן שגם יקבלו את בן/ת הזוג שלכם. הדגש יהיה על שינויים ברוב שטחי החיים. הצלחה בנוגע לתעסוקה. במישור העסקים לכו על התחושה הפנימית ומובטח לכם למצוא פתרון לכל בעיה. תקבלו קידום, כסף או הטבה במקום עבודתכם. מישהו ינסה לקנות מכם בעקשנות משהו שאתם מסרבים למכור או לתת. בריאותכם במיטבה. למרות כל אלה, תרגישו שאתם בודדים מבפנים. בשורה חשובה בנוגע לילד/ה צפויה להיות חיובית ומרגיעה.

גדי
22.12-20.1

אתם שוב מנקים את אבק השנים מעל האהבה הישנה, אך מהססים להתקרב עד הסוף. מתחילים לגלות שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל ושתחליפים סינטטיים אחרים לא עוזרים. צמצמו את מעגל החברים העוינים והרכלנים ואל תתביישו ליזום קשרי עבודה מחדש. למרות המצב במשק, המשיכו להשקיע בקריירה. בריאותכם חשובה ואתם פוחדים לאבד אותה. לפנויים ולכמהים לאהבה: זה הזמן למצוא את המילים שיעשו לכם את הקיץ ואולי גם את החיים. לתקועים: זה הזמן לברר מה מעכב אתכם מלהתקדם. חפשו בריאות ורוגע. אל תפחדו מהלבד הזמני. שימרו על בריאותכם מקהל צפוף ופרוע.

דלי
21.1-18.2

פיתוח המודעות העצמית בנושאים הקשורים לרגש היא מילת המפתח השבוע. עליכם למחוק הרבה מהנאיביות המאפיינת אתכם. קחו פסק זמן על מנת ללמוד לקחים ולשנן עמדות שעד לפני זמן לא רב פחדתם לנקוט ולהחזיק בהן. היכולת שלכם מתעלה על עצמה ברוב המישורים. גילוי הלב יזכה אתכם באהבה מכיוונים שעד כה לא האירו פנים. פערי עמדות הולכים ונסגרים ביניכם ולבין מישהו חשוב. רוב השבוע יוקדש לשיחות נפש אודות מאורע משפחתי המשותף לכולם. אתם צריכים ייעוץ כיצד לשרוד את כמה הצעדים החסרים כדי להגיע להצלחה המהבהבת בקצה המנהרה.

דגים
19.2-20.3

השבוע מומלץ להתגבר על טינה ישנה כלפי דמות מן העבר הרחוק. הגיע הזמן להשכין שלום עם המשפחה. בן/ת הזוג מתנה את המשך היחסים בפתיחות כלפי משפחתו/ה. הזדמנות לשפר את מיקומכם הערכי בעבודה. תכננו את המהלך הבא בתחום הקריירה. משהו הקשור לעתידכם בעבודה יובא לידיעתכם. המשיכו לגלות מצוינות בנוגע לפרויקט בו אתם נוטלים חלק חשוב - פירות ההצלחה בדרך. זיכרונות סנטימנטליים מציפים אתכם בכאב מחודש והקשור לדמות קרובה. הפסדים כספיים יגבירו את החששות מנפילה כלכלית. אני מקווה שכבר הקפאתם תכניות פזרניות ופרועות. שימרו על בריאותכם מקהל צפוף ופרוע.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay