שמואל חזן ז”ל,  הוא בנו של הרב חזן מאלעד, מראשי ישיבת 'ראשית חכמה', נישא בשבוע שעבר לבתו של הרב ירון לוי, מהעיר בית שמש.

בשבוע שעבר התקיים טקס ‘שבע הברכות’ של הזוג הטרי ובו נכחו בין היתר, ח”כ משה אבוטבול ומנכ”ל תנועת ש”ס.

אלדד רוזן, חובש באיחוד הצלה: “מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואוטובוס. למרבה הצער נקבע מותו של נהג הרכב עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ גופתו. כמו כן בסיוע צוותי רפואה של צה”ל הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשמונה נפגעים קל ששהו באוטובוס שמעורב בתאונה". 

חובש בכיר במד”א אליהו שריקי: “מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין רכב פרטי ואוטובוס. נהג הרכב הפרטי, גבר כבן 30, נלכד ברכבו במרכז הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. חלקו הקדמי של הרכב היה מעוך לגמרי, ובמקביל לפעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות, אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו".

דוברות כבאות וההצלה: “צוותי הכיבוי אשר הגיעו למקום הבחינו בתאונת דרכים בין רכב פרטי לאוטובוס וכי במקום ישנם שני לכודים. לוחמי האש פעלו לחילוץ לכוד אחד מהרכב הפרטי ללא רוח חיים, כמו כן פעלו לחילוץ לכוד אחד מהאוטובוס במצב בינוני, לפי גורמי רפואה. לפני הגעת כוחות הכיבוי פונו מספר נפגעים נוספים על ידי צוותי רפואה של מד”א וצה”ל. בנוסף, בוצעו על ידי לוחמי האש פעולות לייצוב כלי הרכב ולניתוק מקורות אנרגיה על מנת לשלול סכנה במקום”.

דוברות המשטרה: "בסמוך לשעה 16:00, התקבל דיווח במשטרת ישראל על תאונת דרכים בכביש 40, בין בסיס שיזפון לישוב שיטים. בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה והחלו בחקירת נסיבות התאונה. על פי החשד הראשוני עולה כי מדובר בתאונה חזיתית כתוצאה של סטייה מנתיב של אחד מכלי הרכב מסיבה שאינה ברורה". 

הלוויתו של שמואל ז"ל, תתקיים היום, בשעה 13:00, בבית העלמין 'קהילת ירושלים' בגבעת שאול. 

מערכת שמשנט מביעה את צערה ותנחומיה למשפחה היקרה, על אובדה הכבד. יהי זכרו ברוך. 

קרדיט תמונה מזירת הארוע- דוברות המשטרה