בתאריך ה-13.3 פעלו לוחמי האש מתחנת בית שמש בשריפה שפרצה בדירת מגורים ברחוב השבעה במרכז העיר בית שמש.

כתוצאה מהאש והעשן, נגרם נזק כבד מאוד למבנה וכל תכולת הבית נשרפה או נהרסה מהחום והעשן, תוצאה מכך הדירה הפכה לבלתי ראויה למגורים והדיירים וילדיהם נאלצו לעבור להתגורר אצל קרובי משפחה.

לוחמי האש ששמעו על הדבר, וראו את המצוקה של בני המשפחה, הורים וחמישה ילדים קטנים, אשר נאלצים לפני חג הפסח להסתובב אצל חברים ובני משפחה, ובמיוחד בימים אלו בהם יש עדיפות גדולה מבחינה בריאותית להיות כמה שפחות מחוץ לבית,  לא יכלו לעמוד מנגד, ובסיוע אגף הרווחה של עיריית בית שמש, התנדבו לשפץ את הבית עד שיחזור למצב חדש. לוחמי האש, ניקו את הפיח מהקירות, צבעו את הבית מחדש, שיפצו אותו באופן יסודי, החליפו את כל מערכת החשמל שניזוקה בבית, רכשו ריהוט חדש ואת כל מוצרי החשמל לבית, לאחר שכל לוחם אש במשמרת, תרם סכום כסף מכיסו הפרטי, ולאחר מספר ימים של עבודה מאומצת, מספר ימים לפני פסח,  החזירו לוחמי האש את הבית לדיירים הנרגשים כשהוא משופץ לחלוטין,לכבוד חג הפסח הבא עלינו לטובה.

שירן חנניה בעלת הבית שנשרף:״ ברצוני להודות לכבאים על כל העבודה שהם עשו במסירות רבה ובמלוא המרץ ,הם פשוט נתנו את את כוחם וליבם ,אין לי דרך להודות להם ולא נשארו מילים בפי כל מה שאגיד לא יספיק להביע את הערכתי הרבה והכנה  , אני ממש נרגשת ,זוהי עבודת קודש ואני מאחלת לכולם בריאות וחג פסח כשר ושמח״ 

ליחי בן לולו | דוברות כב״ה מחוז ירושלים