הסחר המקוון, שהפך עם ההנחיות החדשות לזירה הבלעדית לרכישת מוצרי חשמל בעתיד הקרוב, מתחזק בשחקן חדש – אתר "גלדיאטור" של קבוצת קלינטון סחר מהווה 'ואן סטופ שופ' לכל מוצרי החשמל לבית, אספקה תוך 48 שעות, ומחירי השקה מיוחדים, כמו גם ייעוץ ושירות טלפוני מלא: "הבאנו את החוזקות שלנו מאולמות התצוגה לאון ליין"

ההנחיות החדשות חתמו את הגולל על אפשרות לקיום פעילות מסחרית שאיננה מקוונת, אך בצל האתגר מגיעה גם הזדמנות: קבוצת קלינטון סחר, יבואנית מותגי החשמל Normande, Teka, Fakir, ועוד. משיקה את "גלדיאטור" - אתר מכירות חדש ומתקדם לרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית. השקתו של האתר, אשר אמורה הייתה להתקיים לקראת חג הפסח, הוקדמה בעקבות משבר הקורונה ומגבלות התנועה שבצידו: "דווקא בתקופה בה התנהגותם של אנשים עוברת למצב של זהירות ודאגה, ולאור מגבלת התנועה שנכפתה, בחרנו להשיק את האתר החדש שמציע פתרון מהיר ואטרקטיבי" מספר אסי ארביב מבעלי החברה.

האתר המקוון בסגנון "ואן שופ סטופ" מציע מגוון מכשירי חשמל ביתיים בייבוא קלינטון לצד מותגים נוספים של מגוון יבואנים תחת קורת גג אחת, כשעשרות מהמוצרים מוצעים בימים אלו בהנחות ובמחירים מיוחדים לרגל ההשקה. בנוסף, במותגים כמו – AEG, Bosch, SHARRP, Siemens, Constructa ואחרים, יוכל הצרכן לבחור ברכישת מוצר ביבוא רשמי, או ברכישה מיבוא מקביל, במחירים משתלמים.

"מגבלות התנועה והסחר שהביא עימו משבר הקורונה הביא עימו קהלים חדשים לזירת הסחר המקוונת, קהלים שבימים כתיקונם מעדיפים היו להגיע לאולמות התצוגה, לבחון את הסחורה, להתייעץ ולקבל שירות בחנות", מספר ארביב מבעלי החברה, "ולכן חשוב היה לנו להביא את חווית השירות שאנחנו מציעים באולמות התצוגה - לזירת הסחר המקוון. זה אומר שלקוחות מקבלים שירות טלפוני מלא. לא רק מרכזנית לוגיסטית, אלא איש מקצוע שיודע לייעץ לגבי מחיר, מפרט, אחריות, ואיכויות, וגם לתת מענה לשאלות לוגיסטיות. השיחה הטלפונית והמענה המקצועי של המוקד הם, בעינינו, הכרחיים גם באון ליין".

שירות טלפוני מקצועי לצד חווית קניה מקוונת שמציע אתר "גלדיאטור" היא אחד מההבדלים הבולטים בינו לבין אתרי רכש מחול, שלרובם מדיניות מענה טלפני חלקית ביותר. בנוסף, האספקה המהירה מהווה גם היא יתרון בולט על פני אתרים בינלאומיים, כאשר ב"גלדיאטור" מתחייבים לאספקה של עד -48 שעות.     

 Gladiator. org.il