האירוח הישראלי בפסח מתאפיין בלב רחב עם חברים ובני משפחה שנשארים לישון לאחר הסדר, ומעט מקום לארח אותם. סדרת פתרונות אירוח של Simmons מביאה את טכנולוגיית השינה המתקדמת "ביוטירסט" לעולם הספות הנפתחות. זאת, לצד עיצוב עדכני המאפשר פתרונות אירוח ולינת אורחים בסטייל

ספות נפתחות, שהיו בשנות ה-90 נחלתם של בני נוער "מגניבים" אשר ביקשו לשוות לחדרם מראה צעיר, נעלמו עם השנים – מאחר וקיפול ופתיחה מסורבלים השאירו אותן במצב "פתוח" תמידית, כמיטות שלא הצליחו להציע איכות שינה שמתקרבת למיטה הרגילה.

בשנים האחרונות חוזרות הספות הנפתחות לחיינו, אך הפעם בגרסת 0.2 מתקדמת: עם מנגנוני פתיחה וסגירה קלים, מזרנים אורתופדיים, ועיצובים רעננים שהופכים אותם לפריט חובה לכל בית של חובבי אירוח.

קולקציה חדשה מבית – Simmons  מציעה פתרונות ישיבה ואירוח שמביאים את איכות השינה של מזרן אותופדי – לעולם הספות הנפתחות. פתרונות האירוח משלבים את טכנולוגיית ה"ביוטירסט", אשר נרשמה בפטנט. הטכנולוגיה אשר מקנה תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף, מאפשרת איכות שינה רציפה מבלי להרגיש את התזוזות של בן/בת הזוג בחלקו השני של המזרן.

פתרונות אירוח אשר כוללים תאי אחסון תחתונים, מתחברות לכמה מהטרנדים החמים בעיצוב פנים לשנת 2020: בניהם הטרנד הפרחוני - במראה וינטג' אביבי נועז, ספות עם נוכחות בסגנון אמריקאי, ועיצובים נקיים במראה מודרני.

מחירים: החל 4,390 עד 6,190 שקלים

ניתן להשיג ברשת סימונס גלרי (Simmons Gallery)

www.simmonsgallery.co.il

SIMMONS (סימונס), המותג הבינלאומי המוביל בתחום השינה, שם לו למטרה לשפר את איכות החיים שלנו בעקבות שיפור חוויית השינה, זאת הודות לידע וניסיון של למעלה מ-140 שנה. סימונס משקיעה מיליוני דולרים בשנה למחקר ופיתוח בכדי שאנשים ברחבי העולם יוכלו לישון נכון ולחיות נכון. פירות המחקר והפיתוח של סימונס מניבים את החדשנות מתקדמת ביותר בעולם, אשר נשמרת תחת פטנטים בלעדיים וייחודיים של החברה, ביניהם מערכת ה-Beautyrest המעניקה תמיכה נקודתית לכל איזור ואיזור בגוף. בין מוצריה של החברה, פתרונות אירוח, כריות ומערכות שינה מתכווננות הניתנות לשילוב עם מגוון מסגרות מיטה, מזרנים עם מערכת המקנה תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף, תוך שימוש החומרים המתקדמים בעולם. כמו כן, לחברה קו מערכות שינה לצעירים SIMMONS KIDS & TEENS, המציע מגוון ספות נוער ומיטות "סימונס וחצי". בארץ נמכר המותג ביותר מ-100 נקודות מכירה ברחבי הארץ.