חברת סולתם, החברה המובילה והוותיקה לכלי מטבח ובישול, שחוגגת השנה 70 שנים של יצירה במטבח הישראלי, ממשיכה במגמת ההתרחבות ופותחת סניף חדש בקניון עזריאלי מלחה בירושלים המתווסף ל-33 סניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ. 

החנות החדשה משתרעת על שטח של כ- 80 מ"ר,  ממוקמת בקומה העליונה של הקניון, מעוצבת בקפידה ומציעה מגוון רחב של כלי בישול מקצועיים המותאמים לכל הקהלים החל מכלי בישול סירים, מחבתות, אביזרי בישול, סכיני שף ועד מוצרי אפייה,  כלי הגשה, מערכות אוכל  ועוד...

פתיחת החנות החדשה הינה חלק מהתפתחותה של סולתם בשנים האחרונות אשר באה לידי ביטוי גם בהרחבת מגוון המוצרים, ובהשקעה של מיליוני שקלים בפיתוח ובייבוא מערכות סירים מהמתקדמות והחדשניות בעולם.

מיטל רובין מנהלת השיווק של רשת סולתם: "חובבי הבישול והאירוח בירושלים ימצאו בסניף החדש מגוון רחב של כלי בישול ואפייה מתקדמים ואיכותיים. מיקום הסניף נגיש הן מבחינה תחבורה ציבורית והן מבחינת חניה והוא יכלול את מיטב המוצרים מהסדרות החדשות של 'סולתם' שנוצרו במיוחד עבור החגים. אנו מזמינים את כולם לבוא להתרשם ולהתחדש במגוון כלי מטבח עם מבצעים מיוחדים לרגל הפתיחה".

סולתם הנו מותג מוביל והוותיק בישראל בתחום כלי הבישול והציוד האיכותי למטבח, כעת משיקה הרשת את הסניף ה-34 שלה בארץ והסניף השני בירושלים.  הסניף החדש מצטיין בעיצוב חדשני, מרהיב, הושקע בפתיחתו כ- 500,000 ¤, והוא מבוסס על אסטרטגיית המותג Professional Cooking ומציע מגוון  רב של מוצרים איכותיים ומקצועיים למטבח הביתי.לרגל הפתיחה לקוחות הסניף ייהנו ממבצע בלעדי במסגרתו 50% הנחה בקניה מעל 49 ש"ח ממוצרי החנות. סניף מלחה של סולתם מצטרף אל הסניף הקיים ברחוב יד חרוצים 22 תלפיות.