טוב, אם יש לליגה ג' יתרון על ליגת העל זה שאין לה 'צרות של עשירים' כדוגמת רבבות אוהדים שרוצים לבוא למשחקים, כך שהנחיית משרד הבריאות לא לקיים אירועים בהשתתפות 5000 איש ויותר לא רלוונטיים לגביהם. אז.....

היום התקיימו משחקי המחזור ה-25 במחוז דרום של ליגה ג'.

עירוני בית שמש התארחה אצל עוצמה באר שבע מן התחתית. בפעם הקודמת זה נגמר ב-6:0 לבית שמש ואם בית שמש תדע לעשות מה שהיא יודעת לעשות ברוב משחקיה לאחרונה, לא מן הנמנע שזה מה שיקרה היום פחות או יותר, ובמקרה של יותר, בתסריט של 8 כיבושים -בית שמש חוגגת היום את שערה ה-100 לעונה זו. אז זה נגמר איפה שהוא באמצע עם 7:2 (2:1 במחצית).

כפי שכבר נכתב, לבית שמש התקפה מן המובילות  בליגה וכבשה עד כה 99 שערים כולל המשחק היום, בדיוק כמו המוליכה מכבי ערד (הביסה היום 6:0 את מכבי באר שבע, שירדה למקום החמישי ופינתה את המקום הרביעי לבית שמש). ואם שער המאה לא ייפול היום, הוא כנראה ייפול בשבוע הבא, אבל זה לא יהיה פשוט כי אמנם מצפה בשישי הבא לבית שמש משחק בית, אבל היריבה היא סגנית המוליכה, הפועל מרחבים, הנלחמת על העלייה ורק נקודה אחת, נכון לעכשיו, מבדילה בינה ובין ערד, וגם לה יש התקפת מחץ עם 90 שערי זכות (אך הרבה פחות שערי חובה ממה שיש לבית שמש).

מרחבים אגב, הייתה אמורה לפגוש היום את מטה יהודה, החלשה יחסית, כך שתסריט שער המאה יכול להיות כפול - אם לא היום - אז בשבוע הבא באיצטדיון בית שמש..... אלא שבמחצית, במצב של 1:0 למרחבים, הופסק המשחק עקב מזג האוויר הסוער. 

הפער מן המקום השלישי, בו מדורגת שגב שלום נותר 7 על נקודות, לאחר שזו ניצחה את אלהוואשלה 4:0.