טלה
21.3-20.4

שבוע ספונטאני חיובי וממוזל מצפה לכם בצל הקורונה. פתח לתקווה בנושאי כספים. כעת ובמגבלות הקורונה, כדאי להיפתח בנושאים חברתיים וליזום מהלכי חברות וידידות אינטרנטיים. היכולת לשלב בין הדמיון וליצירתיות יבלוט. בעבודה מרחוק: רובם יטעמו את טעם התושייה שלכם. דמות מעורפלת מן העבר תאותת קלות על רצונה לחדש קשרים. לבטים בתחום הרגשי בבית. הצעירים: נושאי הימור הרגש ומשחקי האהבה ימשכו אתכם אליהם. לפנויים: אתם דוחים/עוצרים התחלה חדשה בתחום הרומנטי. הסבל שנגרם לכם מבני המין השני פחות נוגע בכם. טיפ לנשואים: העניקו יחס מתחשב והוגן.

שור
21.4-20.5

סבלתם לאחרונה מחוסר תקשורת בצל הקורונה אך בשל מצב כוכבי משופר וחיובי חברתית, אתם עשויים ליהנות משבוע קליל. השותפויות הרומנטיות והמשפחתיות יאירו פניהן אליכם. תקווה ושמחה יאפיינו את הימים הקרובים. הבידוד בבית מפנה לכם הרמון זמן לחשוב על דרככם בחיים. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים נעלמים מדרככם. החלטות חשובות נלקחות בסתר ואתם מבטיחים לעצמכם שבעתיד תיישמו אותן. בקרוב סימנים ראשוניים לקנייה, השכרה או מכירה של נכס. מישהו קרוב יבוא לעזרה בתחום הפרוצדוראלי וממש יציל את האנשים התקועים להם אתם מעוניינים לעזור. תזוזה חיובית במישור הבריאות והיופי.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם מעוניינים בחברה המתאימה לאישיותכם וקצת קשה לכם למצוא בתוך הבלגן של מגפת הקורונה. טיפ השבוע: היו עקביים בהבטחות שלכם כלפי חברים המנסים להתקרב ולעזור, גם על רקע הבידוד והחשש מפני הקורונה. אין ספק כי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו לכם באופן החיובי. הביטחון חוזר אליכם. אתם חוששים מפני העתיד אתם בחשבונות נפש ומתלבטים לאן לפנות. אתם עמוסים בכמה מטלות בו זמנית. מייל או טלפון עשויים לגלות לכם את מקומכם במפת התעסוקה שבסימן שאלה. אתם בריאים ושומרים על אחרים בימים מפחידים ומטורפים אלה.

סרטן
22.6-22.7

השבוע תקבלו את הרמז לפתרון הבעיה הכלכלית שנוצרה ישירות מהשפעת מגפת הקורונה. לא לדאוג: בהמשך יתברר שהגזמתם בדאגה בתקופת החרדות בבידוד. תיהנו מאהבת גורם רוחני כלשהו שיפצה על התחום הרומנטי המעורפל. יתברר לכם כי מאמציכם הקודמים להגיע לפשרות בתחום הבין זוגי הצליחו להגיע אל הכתובת הנכונה. קחו את היד המושטת לשלום מפני שהפעם זה ישתלם. כדאי להתאמץ כדי להשכין שלום ואחדות. פתחו את הלב עד שתגיעו לעמק השווה. הורידו טיפה את הרמות הסטריליות ואת הפחד מהידבקויות. בריאותכם חזקה, אך אתם דואגים יותר לבריאות המשפחה.

אריה
23.7-22.8

מעבר השמש למזל טלה שוב הופכת אתכם לאקטיביים ולנדיבים. השבוע אתם מרגישים שיש לכם המון אנרגיה ושאתם מוכנים לצאת ולכבוש את העולם, אך הקורונה עוצרת ומקבעת אתכם במקום. מישהו מבני הבית יבקש את קרבתכם. בריאותכם חוזרת לאיתנה, אך אתם דואגים מאוד לאחד מבני המשפחה. הצד הכספי מטריד את המקורבים אליכם ואתם מנסים לפתור להם חלק מהבעיות. בתחום המקצועי, הזוגי והחברתי תפתיעו את עצמכם בעצם היכולת הטובה להסביר את עמדתכם. רבים מבני המזל הנשואים ימצאו פשרות.  אתם משווים בגעגוע להיום מה שהיה לכם בעבר.

בתולה
23.8-22.9

השבוע ועל רקע הקורונה כדאי וזה הזמן לארגן מבחינה אינטרנטית את התחום החברתי בתוך המשפחה ובין חברים. הסביבה הקרובה תפרגן לתושייה שלכם. בקרוב תקבלו מייל או צלצול חשוב בענייני עבודה. ההסבה לתחום אחר נדחית למועד מאוחר יותר. השבוע נפרשות בפניכם אפשרויות ליצירת קשרים. מול מוסדות: רצוי להיזהר שלא לסמוך על הכושר הלוחמני שלכם. הפנויים: לכו על הצעות חדשות גם אם הכאב נותר בלב, אל תרימו ידיים, נצלו את המצב הכוכבי לשם השגת החלום שבלב. התחום הכלכלי העגום והתקוע עדיין יעיב על השמחה הכללית.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע תצליחו ליצור קשרים מחדש. מידת הריכוז תהיה בכיוון העבר. תמצאו שותפים טובים שישתפו פעולה בכך. גם על קרקע מגפת הקורונה, אופטימיות בקשר לעבודה מבצבצת כאור בקצה המנהרה. למרות הוויכוחים ורוגז השנים המצטבר, בני המין השני ייתנו לכם הרבה רגש ואהבה. העסקים וכל העניינים הקשורים לעבודה עדיין לא זזים, אבל משהו ישתנה בקרוב לטובה. בני המשפחה יפרגנו אף הם והקשר עמם יחודש או ירוענן. ייתכן גם שהם יקבלו את בן/ת זוג/תכם ויפגינו סימנים של התרככות והסכמה. זה הזמן לייעוץ אישי טלפוני לגבי העתיד.

עקרב
24.10-21.11

אצבעות החורף נוגעות בבריאותכם באופן שהן פוגעות באברי הנשימה, הגב והשרירים. אתם משקיעים בטנגו האהבה ולפעמים מצליחים שלא לדרוך תוך כדי ריקוד על אצבעות בן/ת הזוג. לגבי החברים מחוץ למערכת, כל שתגידו או תעשו יתקבל בחום ובאהבה. ללא מועסקים או למחפשים קידום וקריירה דאגו לבריאותכם ולבריאות המשפחה קודם כל. מצד שני אל דאגה מפני שבתוך חודשים עומדים להתרחש בחייכם דברים חשובים בתחומים: העבודה, ביחסים האישיים ובכל תחום בו תבחרו. אלה שלא מצאו את מבוקשם בחיים, מוזמנים להתקשר להזמין ייעוץ אישי טלפוני.

קשת
22.11-21.12

בצל מגבלות הקורונה תופתעו לגלות שהתקשורת שלכם תניב מגוון הצעות הקשורות לעבודה. שותפות כלשהי תיחתם השבוע ותוכלו לצפות לרווחים רגשיים וכספיים נאים בהמשך הדרך. צפו בקרוב למחמאות מכיוון הבוס. גורמים הרוצים בטובתכם ינסו לחלץ אתכם מסבך רגשי כלשהו.  ידיכם עמוסות בעבודות הבית, עם הילד/ים ובלתכנן את צעדיכם הבאים מבחינה כלכלית. אל דאגה, היו בטוחים שמישהו מתכנן לכם את הקידום הבא. אתם עדיין לא מוצאים את עמק השווה בתחום הזוגי. הקשר עם המרחקים נשמר וחומת הגעגוע תיפול מהר מאוד. בריאותכם איתנה למרות מה שקורה מסביב.

גדי
22.12-20.1

דווקא עכשיו, בצל הקורונה ואולי גם לקראת הפסח, אתם מחליטים על שינויים בתחומי הבית, כמו שיפוצים, העברת דירה, מכירה השכרה או תיקונים אחרים. אתם דוחים מלחמות אישיות ומוכנים לוותר ולנסות לשפר את מערכת היחסים עם המשפחה והבית. זה הזמן לתכנן כיוון מקצועי הנכון לעתידכם. השבוע הוא הזמן הכי טוב להחליט לגבי תחום לימודים עתידי שלגביו היו לכם לבטים בעבר. היכולת שלכם תהיה גם בלארגן טוב יותר את המימון לכך. זה הזמן לחפש את אהבת החיים שלכם או להחליט שכבר מצאתם כבר את מה שאתם מחפשים.

דלי
21.1-18.2

אתם נחושים לחפש עבודה או לבצע את המוטל עליכם במקום העבודה ועושים זאת על הצד הטוב ביותר, גם כשברקע מגפת הקורונה. רמזים ראשוניים בדבר קידום. זה הזמן להיות אסרטיביים. סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות. מצד שני, בתיווכם של חברים תכירו דמות אשר תשפיע על מהלך חייכם. אתם מביטים בדאגה לגבי הפיטורים במשק ולמרות ההבטחות עדיין חוששים שאולי זה יפגע בכם כמו באחרים. אתם חייבים להקשיב בנוגע לתחום הרגש. חפשו ייעוץ טלפוני ממוקד מטרה שיחלץ אתכם מתקיעות של שנים. בריאותכם איתנה למרות מה שקורה מסביב.

דגים
19.2-20.3

אתם מתעניינים ביצירה בכל תחום לרבות תחומי הבית הרבה יותר מאשר בכספים ובקורונה. ילך לכם טוב בתחום זה ואף תקבלו הכרה בפועלכם. רצוי שתביעו הסתייגות לגבי לאירוע אליו תוזמנו. להורים: הילד/ים יהיו במרכז התעניינותכם. הנוסטלגיה מתאימה לשבוע הנוכחי. מישהו המתקשר לעברכם ינהל אתכם שיחה סביב זיכרונות ישנים וטובים. המחפש תחילת הצלחה במישור הבין הזוגי ימצא אותה בקרוב. צלצול או מייל יבשרו על מפגש חברים/עסקים שיידחה למועד רחוק יותר מישהו מבני המשפחה יהיה זקוק לעזרתכם. זה הזמן להתקרב. בריאותכם חוזרת למצבה הרגיל והאיתן.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay