צילום אילוסטרציה: PIXABAY

שירותים פיננסיים יכולים לאפשר פיתוח והתקדמות של העסק

חברות ועסקים רבים נתקלים במחסום בולט להתפתחות ובנייה, מחסום האשראי. העובדה שלקוחות רבים יכולים לשלם בשיטת שוטף פלוס, מכניסה גם עסקים מצליחים עם מחזור מכירות מכובד לבעיות אשראי מזדמנות. גם אם הכסף צפוי להיכנס לחברה, בעיות אשראי הן עדיין מחסום בפני בנייה והתרחבות של העסק. כדי להצליח לעמוד בקושי, חשוב לעשות שימוש בכלי של פתרונות אשראי לעסקים.

פתרונות אשראי לעסקים יאפשרו לכם להמשיך לעבוד ולפתח את העסק תוך צמצום הדאגה שלכם למועד קבלת התשלום המדויק.

אילו פתרונות אשראי ושירותים פיננסיים כדאי להכיר?

ישנו מגוון רחב של התאמות כרטיסי אשראי ופתרונות אשראי. מתן אשראי לעסקים כרוך כמובן בסיכון מצד נותן השירות, ולכן יש הבדל בתנאים שתקבלו על פי הותק של החברה, ההצלחות הקודמות וסוג השירות בו אתם מעוניינים. כדי לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר, כדאי שתכירו מספר פתרונות עיקריים, ניכיון שיקים, מימון ציוד וייבוא וכמובן הלוואות:

  • ניכיון שיקים: ניכיון שיקים מאפשר לכם לקבל תשלום באופן מידי גם על שיקים שנועדו לפדיון עוד מספר חודשים. בעבור השירות תצטרכו לשלם אחוז מסוים, אבל מצד שני תקבלו את הכסף מיד ותוכלו לעבוד בצורה גמישה עם תזרים המוזמנים שלכם.
  • מימון ציוד וייבוא: מימון ציוד וייבוא הוא כלי באמצעותו תוכלו להמשיך את פעילותו השוטפת של העסק, בעזרת מימון ייעודי. המימון מאפשר לכם להמשיך להפעיל את החברה בבעלותכם, בעזרת סיוע בהשגה של הציוד הדרוש להמשך הפעילות והעבודות.
  • הלוואות: הלוואות ואשראי הם שני צדדים של אותו מטבע. כאשר אתם מחפשים פתרון להגדלה משמעותית של הכסף שבבעלותכם, הלוואות לעיתים יראו כמו הפתרון הקל והאיכותי ביותר. כאשר מדובר בהלוואות, חשוב מאוד להיזהר ולהישמר מפני הפיתוי לקחת הלוואה גדולה מדי. בחרו בהלוואה עם יכולת החזרה שתואמת לביצועי העסק שלכם, וגם אם אתם לוקחים סיכון, וודאו כי הוא סיכון מחושב.
  • פקטורינג: פקטורינג הוא כלי באמצעותו הבנק רוכש מהחברה את כלל החובות הנמצאים בבעלותה. כך, האחריות על גביית הכסף עוברת מהספק אל הבנק המיומן יותר בכך. בתמורה, ישלם הבנק סכום נמוך יותר מהשווי הכולל של החובות, אך בעל העסק יקבל פתרון מהיר לבעיות תזרים המזומנים שלו.

איך עוד ניתן להשיג מימון ?

כאשר מנסים להרחיב את מסגרת האשראי של העסק, לעיתים ישנן דרכים נוספות להשגת מימון. מימון כנגד נכסי נדל"ן למשל יאפשר לעסק למצות את יכולת קבלת ההלוואות שלו. הלוואה כזו אינה מתבצעת על פי יכולת ההחזר הפיננסי של העסק, אלא בצמוד לנכסי נדל"ן אשר ברשותו. אפשרות נוספת היא לפנות לעולם של מימון ההמונים, להנפיק מניות של העסק, ניכיון שוברי אשראי וכדומה. נבו לבחור בדרך מותאמת לעסק שלכם, בה תוכלו להחזיר את ההשקעה ולקבל את הכסף הדרוש לכם להמשך פעילות.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.