צילום אילוסטרציה: PIXABAY

בחירה של מתנות היא מסובכת ומורכבת. היא דורשת מאתנו להכיר את המקבל, את התחביבים שלו, ואת הצרכים שלו מבחינת ציוד לבית. מאחר ופעמים רבות אין לנו את הזמן להתעסק בבחירת מתנה, אנחנו יכולים לבחור לתת גיפט קארד. שוברי מתנה הם מתנה נהדרת, מאחר והם מאפשרים למקבל חופש בחירה מלא. אין למקבל צורך להתעסק עם פתקי החלפה ולחוש חוסר נעימות, והוא יכול פשוט לבחור מה המתנה אותה הוא הכי רוצה. מאחר ומדובר פעמים רבות בשוברים עם ייעוד ספציפי, הם למעשה מאלצים את המקבל להתפנק וליהנות מהם בלי לחשוב על העלות.

מהם השוברים השווים ביותר?

למרות שנתינה של שוברי מתנה חוסכת לנו את הצורך לבחור מתנה, עדיין עלינו להשקיע זמן בבחירה של גיפט קארד שווה במיוחד. ישנו מגוון עצום של שוברי מתנה ממנו ניתן לבחור, השוברים הללו כוללים בין השאר:

  • מסעדות: ניתן לרכוש שוברים למסעדות, כאשר חלק מהמסעדות המובילות בארץ מציעות שוברים מאוחדים המאפשרים לסועדים לבחור להיכן ללכת על פי הנוחיות שלהם. ניתן לרכוש גם גיפט קארד לארוחת בוקר, מתנה מפנקת ליום חופשי מושלם.

 תרבות: ניתן לרכוש שובר מתנה לתרבות, שיקנה למקבל כניסה למגוון אטרקציות כגון תיאטרון, מוזיאונים או קולנוע על פי בחירתו. כדאי לשקול להעניק כרטיס כפול כדי שהמקבל יוכל להביא עמו בן או בת זוג.

  • חופשה: אם אתם יודעים שהמקבל מתכנן חופשה, תוכלו להפתיע אותו עם שובר מתנה לספא. שובר כזה הוא הפינוק המושלם, והוא למעשה מאלץ את המקבל להשקיע בעצמו ובהנאה האישית שלו בחופשה. לחילופין, ניתן להעניק גיפט קארד לחופשות, אותו ניתן לנצל במגוון בתי עסק ואטרקציות במהלך החופש שלכם.
  • שופינג: עבור חלק מהאנשים, אין מתנה יותר טובה מאשר האפשרות לצאת למסע שופינג. השופינג עצמו הוא האטרקציה המרכזית, והענקה פשוטה של בגד פשוט לא נותנת את אותו אפקט. לאנשים כאלו, כדאי מאוד לשקול לתת גיפט קארד לרשתות אופנה, שיאפשר להם לצאת למסע קניות בלי דאגות ורגשות אשם.

נסו להתאים את השובר אל המקבל

בין אם מחפשים שובר מתנה ליום הולדת, או שובר מתנה לעובדים בשביל החג, חשוב מאוד שיהיה ניסיון להתאים את השובר את המקבל. בסופו של דבר, אם מעניקים מתנה אנחנו רוצים שיעשו בה שימוש, ושההשקעה הכספית והמאמץ שלנו לא ירדו לטמיון. לכן, חשוב מאוד לנסות לדמיין מהם הצרכים והרצונות של המקבל, ולהתאים להם את השובר אותו אתם מתכננים לרכוש. אנשים עם יותר זמן פנוי ייהנו לעיתים יותר משובר מתנה לתרבות, ואנשים צעירים עם מעט כסף זמין יעדיפו גיפט קארד לרשתות אופנה שיאפשר להם לחדש את המלתחה. התאימו את השובר למקבל, והמתנה תהיה מושלמת תמיד.

לקניית שוברי מתנה וגיפט קארד בקרו באתר: https://www.xtra.co.il


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.