צילום אילוסטרציה:PIXABAY

טבעת האירוסין היא סמל לאהבת אמת

ההחלטה להתחייב זה לזו היא איננה החלטה טריוויאלית כיום. אנחנו חיים בעידן המקדש את אי ההתחייבות, אפשר לא להתחייב על מקום עבודה ולהחליף בכל מספר חודשים, ואפשר להחליף בני זוג דרך הפלאפון בלי לצאת מהבית. דווקא על רקע החופש הבלתי מוגבל, ההחלטה להתחייב זה לזו הופכת למשמעותית הרבה יותר. טבעת אירוסין היא הדובדבן שבקצפת האירוסין שלכם, והיא למעשה חותמת את ההסכמה וההחלטה להתחתן. ישנו מגוון עצום של טבעות אירוסין, כאשר כל טבעת אירוסין צריכה להתאים לשני בני הזוג ולמערכת היחסים הייחודית להם.

איך נבחר את עיצוב טבעת האירוסין שלנו?

מאחר וסגנון טבעת האירוסין הוא סימבולי, כדאי מאוד להשקיע זמן בבחירה נכונה של טבעת. תוכלו לבחור מבין טבעות אירוסין מיוחדות ושונות, או ללכת על טבעות אירוסין קלאסיות. הבחירה של טבעת האירוסין שלנו צריכה להיעשות על ידי מספר דגשים עיקריים:

  • זהב לבן או צהוב: טבעות אירוסין זהב צהוב הן פעמים רבות הבחירה המיידית של זוגות בישראל. הזהב הצהוב הוא קלאסי יותר, ומשדר בעוצמה את ההתחייבות זה לזו. עם זאת, זוגות רבים היום מעדיפים דווקא טבעות אירוסין זהב לבן, ממספר סיבות. ראשית, הזהב הלבן משתלב לעיתים טוב יותר עם אבן החן המשובצת בראש הטבעת. שנית, מאחר ובקרוב תתווסף גם טבעת נישואין העשויה לרוב זהב צהוב, הזהב הלבן יכול להיות בולט יותר.
  • שיבוץ היהלום: קטלוג טבעות אירוסין לרוב מכיל מגוון עצום של סגנונות טבעת ושיבוצי יהלומים. באופן כללי ניתן לחלק את שתי האפשרויות העיקריות לשתיים. השיבוץ הישראלי הוא לרוב שיבוץ של יהלום מרכזי, ולצידו יהלומים קטנים יותר שלמעשה מכסים את הזהב של הטבעת. עיצוב בסגנון אירופאי יכלול לרוב יהלום מרכזי אחד, ולעיתים יהלומים קטנים המקיפים אותו אך אינם משובצים בזהב עצמו של הטבעת.
  • עיצוב טבעת הזהב: העיצוב של הטבעת עצמה הוא החלק הכי מורכב בבחירת טבעת אירוסין. תוכלו ללכת על העיגול הקלאסי והבטוח, אך זוגות רבים מעדיפים לבחור בעיצובים נועזים יותר. שני חוטי זהב מלופפים זה סביב זה יוכלו לסמל את חייכם המשותפים, וטבעת לא סגורה תשדר פתיחות והתרגשות בנוגע לעתיד המשותף.

בסופו של דבר הרגש שלכם הוא מה שחשוב

כאשר מנסים לתכנן אירוסין או חתונה גדולה, אנחנו פעמים רבות נבלעים בתוך ההמולה הסובבת אותנו, ונגררים לוויכוחים על החלטות שהחשיבות שלהן בסופו של דבר היא פעוטה. זכרו תמיד, לאורך בחירת טבעות אירוסין יוקרתיות ועד החתונה, שהדבר החשוב ביותר הוא הרגש והאהבה שאתם רוכשים אחד לשני, ושגם עם תתארסו בעזרת טבעת עשויה סיכת ביטחון מכופפת, הזוגיות שלכם תישאר איתנה. דברו אחד עם השני, ונסו לייצר שיח פורה בנוגע לבחירת טבעת אירוסין מושלמת כהחלטה משותפת ראשונה לחייכם המשותפים.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.