טלה
21.3-20.4

אתם בדרך כלל בעלי דם חם וכעסנים. אתם שונאים צביעות ואומרים ישר בפנים של מישהו מה אתם חושבים עליו. בקיצור: בדרך כלל הפה והלב שלכם שווים ובהתאם לזאת כל החודש הקרוב תסבלו מסכסוכים עם עצמכם ועם הסביבה הקרובה. גישתכם הפתוחה תשדרג את הקשרים עם מערכות יחסים חשובות. למרות שאתם לא מסוגלים לפתור בעיות כלכליות ללא עזרה, אתם לפני קפיצה חיובית בתחום העבודה. זרעים של השתדלות מתחילים להניב פירות. קחו בחשבון להימנע מלערב את האגו, שבדרך כלל מונע מכם להצליח. טיפ השבוע: תרבו בספורט שפעם היה אהוב עליכם. 

שור
21.4-20.5

חג הפורים לא הורגש כל כך אבל הוא מסמן שהגעתם לסופה של תקופת חרדות חסרת ביסוס. תיהנו השבוע מאהבה יתרה מכיוון הגיל הרך, עובדה שתפצה על התחום הרומנטי המעורפל. רמזים לא ברורים מכיוון בן/ת הזוג ביחס להמשך דרכם. אתם נותנים מעצמכם ושוב נופלים בקטע הזוגי. הפנויים ינסו לאזן רגשות למרות החשדות והקנאה. המשיכו להתמיד בתוכניות קידום בתחום הקריירה. פנו לייעוץ ביחס לפחד הנטישה בתחום הזוגיות. אתם לא רואים את קצה האור במנהרת החיים. פנו לייעוץ לדעת איך לצאת מהתסבוכות של החיים.

תאומים
21.5-21.6

חדשות טובות ביחס לכספים. אתם הכי אינטליגנטים ביחס לכלל המזלות, למרות זאת, בתקופה הנוכחית אתם לא מצליחים בעבודה ובתחום הזוגיות שנסוג לאחור. אתם עדיין זמנית סובלים מחסימות אנרגטיות ומתקלות מצד גורמים שונים, בעיקר ממסדיים. בוודאי תשמחו לדעת שקשרים רגשיים חדשים וישנים יגיבו באופן החיובי. עדיין לא תדעו אם כדאי שתנסו להתחבר לכך. ככל שהאביב יתקרב, הביטחון באישי יחזור. הנשואים שבכם יחושו פחות כתקועים וכמנוצלים. דחו דעות קדומות ומריבות מעגליות שחוזרות על עצמן. השקיעו בהתנגדות לכישלון בכך שתשתדלו כפליים או בלפנות ליועצים מקצועיים.

סרטן
22.6-22.7

בגלל עובדה יצוקה בקשר אליכם שאתם הכי משפחתיים ביחס לכלל המזלות, לא תקבלו השבוע תגובה הולמת להשקעתכם הרגשית והחומרית האדירה. לימודים או עבודה: כתוצאה ממאמציכם האחרונים יחל להבהב האור שבקצה המנהרה. תשמחו לגלות סימן לזווג הקשור לאחד הילדים. אתם מסבירים את עצמכם היטב. כושר הריכוז במיטבו. כאמור הלימודים יחזרו למסלולם היותר מוצלח. מבחן כלשהו יעבור בהצלחה. היחס הסביבתי כלפיכם ישתפר זאת ולאחר החודש המלחיץ שחוויתם. מישהו ירגיז אתכם בתחום העבודה ומומלץ שלא להתעמת שאם לא כן מהר תגלו, שאם לא הייתם מתערבים, היה יותר טוב.

אריה
23.7-22.8

אתם הכי אמיצים ונועזים ביחס לכל בני גלגל המזלות, אך השבוע ולמרות זאת, אתם מפחדים מתגובות שליליות ברוב המישורים. פורים נגמר וחזרנו למציאות ויסתבר שכל זעזוע קל במישורי התעסוקה, יחסי העבודה, הכספים, או הרומנטיקה יכניס אתכם לחרדה לא מוסברת. תהיו ששים אלי קרב למען פרנסה וקריירה. המקורבים אליכם יעריצו אתכם בגלוי. עקשנותכם מגשימה ומוכיחה את עצמה. משהו אומר לכם שאתם שווים ושמגיע לכם יותר בתחום הזוגיות כבעבר. השתדלו שלא להחליט על הסתגרות. זה לא הזמן הנכון לכך. מאידך, אתם מצליחים לגייס את החברים לעזרה בפתרון בעיה אישית.

בתולה
23.8-22.9

כבני מזל בתולה אתם מאוד חכמים וכנוטים לפתור בעיות פסיכולוגיות של אחרים. השבוע תרגישו כחסרי אונים וכלא מסוגלים להתגבר על קשיי החיים. היכרויות במישור הרומנטי יולידו תכניות לשיפור קשר קיים, לאירוסין או להצהרות אהבה מצדכם שתבואנה בתשובה לאיתותים מבן/ת הזוג. תגלו משמעות מיוחדת במרקם היחסים במקום העבודה הקיים, או בזאת שעזבתם. הזדמנות לגלות מה כוחכם בהקשר של השכנת שלום בית בין היקרים לכם. הדבר שממנו אתם צריכים באמת לחשוש זה מפירוק היחסים האישיים. בנושא זה כדאי לכם להגיע לפשרות ולדחות למועד אחר את ההחלטה לסיים.

מאזניים
23.9-23.10

מהלך הכוכבים הנוכחי יאפשר לכם ליהנות במהלך סוף השבוע הקרוב. אתם רומנטיקנים מובהקים. מתנה כלשהי תרגש אתכם עד מאוד. הילדים יתרפקו עליכם ובני המין השני יתרשמו מן המראה ומצורת הביטוי המרשימה שלכם. הפתעה נעימה בנוגע לכספים המגיעים לכם. איזון המינוס החוגג' יהיה המטרה הממוקדת הבאה. השבוע שוב תתמודדו עם העליות והעליות ביחסים אישיים. האביב קרוב, השמיים כחולים, הימים חולפים ואתם מתגעגעים לאהבה שהתרחקה. זה הזמן לחפש את שביל הזהב על מנת לדעת איך להיחלץ מתקיעות. פנו לייעוץ אישי בנוגע לאהבה ובנוגע ליתר התחומים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע מומלץ שלא להחזיק ברוגז קטנוני כלפי המשפחה הקרובה. אתם מרגישים כעס כלפי חברים לעבודה ועושים מאמצים שלא להתפרץ כנגדם. התארגנות משותפת של בני משפחה תצליח להביא אתכם למסקנות בנוגע לתחום הרומנטי. בתחילת השבוע תקבלו תשובה לגבי משרה שלה חיכיתם. הסימנים החיוביים מצד בן/ת הזוג פוסקים או יורדים מעל הפרק. התרגשות הרומנטית גוועת לאיטה. לנשואים: אתם עובדים קשה מאוד, אבל בחזרתכם הביתה אתם לא מקבלים חיוך ופרגון להם אתם ראויים. לפנויים: ניסיתם הכול אבל לא הצלחתם לייצב את האהבה או את הקשר? פנו לייעוץ.

קשת
22.11-21.12

אתם הכי חברותיים יחסית לשאר המזלות אבל ידמה לכם שכל שתעשו ייתקל בחומה. יש לכם אפשרות לקבל עבודה חלקית נוספת אבל אתם בדרך כלל סלקטיביים בבחירת תעסוקה. כדאי לכם לצאת לעבוד גם אם התנאים לא הכי טובים. המתח שנערם כלפי בן/ת הזוג ייעלם כלא היה. המשפחה והידידים ייקחו חלק בשמחת הפיוס. בקרוב תשמעו על אירוע חגיגי וחשוב. תחום הנסיעות יעניין אתכם עד כדי לנסות ולארגן את הנסיעה הבאה. זה הזמן לשנות את דרך חייכם בנוגע לאוכל ולצריכה מיותרת. אתם חייבים לסלוח לבן/ת הזוג האוהב/ת.

גדי
22.12-20.1

אתם הכי רציניים מכל בני גלגל המזלות אך אלה לא יועילו לכם השבוע. המצב האישי רגשי ודורש שינוי יסודי. התוכניות לפריצה כלכלית מחדש נעצרה בגלל הלחצים האישיים וכתוצאה מאי שיתוף פעולה מצד בן/ת הזוג. הימים הבאים יצלצלו באוזניכם כפעמונים בכל הנוגע לענייני הלב. מידת הריכוז במיטבה בכל הנוגע ללמודים, עבודה ובריאות. תחושת קיפוח בתוך המשפחה. האשליות בדבר שיפור בתחום הנישואים ישתלטו שוב על הרצון לפרק אותה אחת ולתמיד. אתם מוזמנים לאירוע אליו אתם לא מתלהבים ללכת. פנו לייעוץ על מנת לשפר את מערכת הנישואין.

דלי
21.1-18.2

דברים חשובים יתרחשו בסוף השבוע ובראשון ויתנו לכם את הרושם שכולם מחזקים את ידיכם. ייתכן שמשהו ישתבש ברגע האחרון, אל דאגה, הגורם המשפחתי יטה לטובת השלום ויכריח אתכם להיסחף אליו באהבה. בעבודה תגלו שמישהו מתכנן לכם את הקידום הבא. ריצות ביחס למשפט או ירושות. החיים מתבלגנים לאור הניסיונות לעמוד בתשלומים השוטפים ובזוגיות. אתם שואפים לשינוי מקצועי אך לא עושים מספיק בשביל להגיע להגשמה בתחום. חפשו תחום מקצועי משלים, להרחבת אופקי הידע. חוזה השכירות שחתמתם לפני כמה חודשים מצית בכם מחדש את הגעגוע לבית משלכם.

דגים
19.2-20.3

אם אתם סתם עצובים השבוע, פשוט אל תבצעו משהו בכוח. בסופו של דבר הכול יסתדר לכם בימים אלה. יחד עם זאת, אתם צפויים לקשיים במישור המשפטי או במחלוקות הקשורות לכספים. שימרו על האופטימיות. הצד הרוחני יפצה מעט, על מצבי הרוח המשתנים. בן/ת הזוג רוצה להגיע להבנות, אך תנאי הפשרה נראים לכם כתלושים מן המציאות. השלימו עם צלקת העבר והדברים ייראו כפחות כואבים. לפנויים: השבוע טוב לאהבה. אתם מחזיקים מעמד בעבודה וסובלים מקיפוח מעמדי וכספי. זה הזמן לחשוב על ייעוץ אישי בנוגע לרוב תחומי החיים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay