טלה
21.3-20.4

השבוע אתם נתקלים במשהו לא נעים המתקשר למריבה בעבודה או למשבר בבית. זה שבוע קשה שבו אתם עלולים להרוס את מה שבניתם בעמל רב, אז לשיקולכם. אתם מתקשים למצוא את העיסוק המתאים לכם. השבוע אתם בעלי מצב רוח לא יציב במיוחד. שום דבר לא מביא אתכם לידי סיפוק. תחסכו לעצמכם ריב אישי גדול אישי אם תצאו מההרגלים הישנים להחזיר מלחמה. לסיכום: המצב הכוכבי עדיין מעיב על כל דבר בו אתם נוגעים. מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנוגע לרוב תחומי החיים.

שור
21.4-20.5

השבוע התייחסותכם למערכות יחסים תהייה בוגרת יותר ואחראית. הקשרים החדשים ימלאו אתכם בסיפוק. הרווקים או הפנויים מצליחים להתבטא נכונה ועד כדי להפוך לכובשים מובהקים, בעיקר בשיחות הנפש שינהלו. ענייני הכספים תקועים לכם היכן שהוא, אבל אל דאגה, בקרוב תצאו מן הבוץ. השבוע אתם לוקחים החלטה נכונה בתחום הפיננסי. העסק או העבודה ילחצו אתכם מאוד, אך אל דאגה, עוד תיווכחו שהכול היה לטובה. אני ממליץ להעז להראות כמה אתם שווים והמעסיקים כבר יציעו לכם להמשיך או להתחיל לנהל את כל מה שרק אפשר.

תאומים
21.5-21.6

החלטה חשובה מאוד על קצה לשונכם. התסכולים בדבר פרידה ייעלמו בעקבותיו. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע. אתם מרגישים שאתם צריכים להשקיע כפליים בתחום הקריירה על מנת להגיע לתוצאה כלשהי. השבוע, קנייה או מכירה של כלי רכב או דבר יקר אחר ייצאו לפועל. הנכס שאתם חושבים לקנות במקביל, יהיה דבר שלו אתם מחכים המון זמן. מחלוקת מסוימת תיעלם בקשר לשלום בית והתווך המשפחתי יהיה מבורך ומוצלח. הורידו חשדנות כלפי בני זוג ותנו צ'אנס לאהבה.

סרטן
22.6-22.7

שינויים של הרגע האחרון מצד משפחה מרגיזים אתכם. תחושת הקביעות חשובה. כל דבר ירתיח אתכם. לכן, קחו פסק זמן וחישבו על השבוע הבא שבו תצאו לבילוי מהנה ואולי גם לנופש מהמם אחר. בעוד מספר שבועות מצבכם הכללי יקבל תנופה. השבוע אתם פועלים למען מישהו שממש זקוק לעזרתכם. דבר זה עשוי להסב לכם אושר. הנתינה תאפיין את השבוע הזה. השאירו מעט לעצמכם וצאו לבלות על מנת לפנק את נפשכם הקורסת תחת נטל האחריות. התקיעות בשטח הרומנטי תמשיך לתסכל. מישהו שרוצה לעזור לכם יצור קשר אנרגטי.

אריה
23.7-22.8

סימנים ראשוניים טובים: השבוע אתם מאמינים במעסיקים שלכם. אתם מרשימים כמו אין כוח שיוכל לכם. זה טוב מצד אחד אך שימו לב שלא לחצות גבול של טעם טוב. הביטחון הזה ייתן לבני ביתכם את הדברים שהיו חסרים להם בשל עיסוקיכם הרבים והמגוונים. בריאותכם במיטבה. השבוע תיתקלו בדברים מן העבר. אתם יוצרים קשרים עם אנשים ששנים לא יצרתם איתם מגע, זהירות: הציפיות שלכם לא יעמדו בקנה אחד עם הזיכרונות. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא כמו שהיו. הגבירו את הריכוז בנוגע למכשירים חשמליים ולנסיעה בכבישים.

בתולה
23.8-22.9

השבוע ילך לכם מאוד טוב. הדבר ישפר את מעמדכם במקום עבודתכם ובעתיד גם עשוי להגביר את ביטחונכם האישי. התחום הרומנטי תקוע מזה הרבה זמן. זה הזמן לפנות לעזרה מחברים או מיועצים מקצועיים. השבוע תתמלאו בהמון אנרגיה ותבקשו להוציא לפועל תכניות חדשות. היזהרו רק שלא לקפוץ מעל ההיגיון שכן אתם עדיין קצת מושפעים ממצב רטרו כוכבי לא טוב, כך שעדיף שתפעלו בזהירות רבה פן תיכשלו במעשיכם. שמרו על כושר הריכוז בנוגע למכשירים חשמליים ובעת נסיעה בדרכים. בריאותכם משתפרת.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע מבולגן מבחינתכם. השתדלו שלא לקחת ללב יותר מידי, העולם ייראה בעיניכם כאפרורי ועוין. אולי תזכו למעט נחמה בחיק בן/ת הזוג, אך סביר להניח שתחושה זו לא תרפה. רק לחלק מבני מזל מאזניים: אתם מקבלים אהבה ממי שממנו אתם מתרחקים לעומת זאת בן/ת הזוג הרצוי/ה, מתרחק/ת מכם כמו מאש, ללא הסבר שקוף וצלול. נושא הכספים ימשיך להעיב. זה הזמן לחפש קידום בכל נושא התעסוקה. הפעילו דמיון יצירתי או פנו לייעוץ אישי בנוגע לזוגיות ולמקצוע המנצח שלכם, אליו נועדתם.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם עדיין דיכאוניים, החליטו להעניק לעצמכם חופשה או מינימום צאו לביקור או לטיול כלשהו, שכן הרגשה זו לא תיעלם בקלות. היזהרו מכל צורה של רוגז במקומות עבודה. אתם זקוקים לאוזן קשבת בנוגע לבעיות הקשורות למשפחה ולילדים. אתם מנסים לשפר את הזוגיות אך ללא הצלחה. מומלץ שלא לברוח מהאמת ביחס לבן/ת הזוג ולהחליט אם אתם ממשיכים או חותכים את הקשר. הנשואים יסבלו מביקורות לגבי התנהלותם במישורים רגשיים וכספיים. תקבלו מענה מעצבן ולא מובן ממוסד ממשלתי חשוב.

קשת
22.11-21.12

לאחר חג הפורים תיתקפו בתחושת שעמום עלולה לתקוף ולגרור אתכם למריבות בלתי רצויות. תסבלו מחוסר מנוחה בעבודה. ממליץ שלא להתפטר טרם שמצאתם עבודה טובה אחרת. מומלץ לבלות בחברת חברים, אבל בתנאי שלא תפלטו דברים שלאחר מכן תצטערו על כי נאמרו. אתם חושבים על מגורי קבע, או על שיפוץ הקיים. לפנויים ולאוהבים: תחושות מוקדמות לפרידה או להפסקת יחסים מתגשמת לגודל אכזבתכם. לנשואים: זה הזמן לקבל את המאחד, יותר מאשר את המפריד בבן/ת הזוג.

גדי
22.12-20.1

לאחר חג הפורים אתם שואפים לצאת מהשגרה. פחות עושים חשבון ללוחצים אתכם. אינכם רואים את הבוסים ממטר. הרחיקו את הזעם הבלתי מוסבר וכך ייטב לכם. בעבודה: מישהו שתמיד חיכה לכם בפינה עלול לנצל זאת לרעה. החלום לדירה מתרחק ואתם מוטרדים מכך. התשובות ביחס למוסדות או למשפט פיצויים שוב מתעכבות. תרגישו כרוצים לחוות את משק כנפי האהבה מחדש. טיפ: שחררו את בן ה/ת הזוג מקנאתכם ופתאום תרגישו בתוצאה המשופרת ביניכם. זה הזמן ליזום על מנת למצוא את הדרך אל האהוב/ה.

דלי
21.1-18.2

סימן של לחץ מצטבר ניכר בכם בתחום המקצועי והזוגי. רגישותכם עולה על כל דמיון. כל רכילות ולו הקלה ביותר מקפיצה אתכם לשמיים. פקחו עיניים לראות את העיקר ולא את הטפל. אתם מרגישים כמפוספסים, כי יש לכם כישרונות רבים שמפריעים לכם להמשיך הלאה כרגועים. קשה לכם להתמודד עם הצד הרגשי העוין והמעורפל. יש לכם הצעות במישור הרומנטי אך אתם נעולים על אהבה אחרת שהסיכויים לגבייה מעטים. פנו לייעוץ אישי בנוגע לילדים, לכספים ולעתידכם בתוך מוסד הנישואין.

דגים
19.2-20.3

שבוע מוצלח. אתם משתחררים מחלק גדול של המועקות. המועסקים יתוגמלו מעמל כפם ומחוסרי העבודה ימצאו את מבוקשם. סוף השבוע בסימן של כוונות רוחניות ובעזרה לאחרים. תיווך של אנשים טובים יביא לקיצה של תקופת רוגז ומלחמה. שמרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים ואוהבים כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. למרגישים כתקועים: זה הזמן לפנות לאנשים היכולים לחלץ אותם מהבעיות הרגשיות והכלכליות. קחו את החיים בקלות והם יחייכו אליכם. זכרו: נוסחת הטעות שלכם היא כשאתם טובים מדי ואמתיים מדי. צלצלו לייעוץ מקצועי בנושאים הכי לוחצים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay