טלה
21.3-20.4

השבוע למתאמצים בלבד: הצד העסקי או התעסוקתי למענו אתם טורחים ימשיך להיות טוב. צפויים לכם שבחים על פועלכם, אך שימו לב למתחרים הסמויים החוסמים אתכם אנרגטית כמו 'עין רעה. מי שלא מצא עבודה הולמת זה השבוע לצאת ולחפש אותה. בבית ובזוגיות אתם עדיין נותנים יותר מאשר אתם מקבלים מאחרים. חשבונות נפש ומרירות מצטברת גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה. שאלות לגבי המצב הכלכלי עולות בעוצמות גבוהות ומכאיבות. נושא המגורים עדיין מעסיק אתכם. זה הזמן להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לאזן את כל אלה לטובה.

שור
21.4-20.5

ישנם השבוע דברים ורגישויות שאתם צריכים לשים עליהם דגש. זה הזמן רק לתכנן לטפל בנושאי כספים, מוסדות ארגונים וזכויות. נסיגת כוכב התקשורת מרקורי תחבל - לכן טיפ: אך ורק לתכנן. זה לא יהיה קל. גישה חיובית ולא לוחמנית תעזור לכם להגיע לרוב היעדים הרצויים. הצד הרגשי טעון מאוד בכל הקשור לפגיעה מתמשכת. אתם מאוד כואבים את איבוד החבר/ה שנקשרתם אליה במשך שנים. הפנויים יחפשו את שביל הזהב בנוגע לחיי זוגיות אך יאבדו את דרכם. צלצלו והבטיחו את מקומכם בייעוץ אישי מקצועי בנושאים הרגשיים על מנת לפתור בעיות.

תאומים
21.5-21.6

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי תחבל זמנית במערכת העצבים ותיצור חוסר שליטה עצמית, עד כדי שלא כבאופייכם אתם עלולים לפלוט דברים קשים, המוחזקים אצלכם בבטן, המון זמן. הימנעו ככל שניתן מלשון הרע ומרכילות זולה. הורידו את מעטה הקשיחות כלפי בן/ת הזוג ושחררו את היונה שבכם. רגעים מרגשים בקרב בני המשפחה. זה הזמן לחפש עבודה חדשה וללחוץ על קידום, אסור לכם לוותר על כבודכם במקומות עבודה. הפתעות חיוביות ביחס ללימודים ולגבי עזרה הקשורה לכך. מוסדות וענייני זכויות או ירושות יקשו עליכם את החיים ויכניסו אתכם לבלבול זמני.

סרטן
22.6-22.7

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי השבוע תיצור בכם מתח רגשי, בעקבות זאת אתם יותר מידי רגישים למה שאחרים יגידו. טיפ השבוע: אל תחשבו רק עם הלב, מומלץ לחשוב גם עם הראש. אנשים הבאים לעזרתכם במישורים רגשיים נתקלים בעיקשות ליבכם שלא לשכוח את שעוללו לכם. בריאות אחד מבני המשפחה תדאיג אתכם. בנושאי תעסוקה תרגישו שאתם מנוצלים ושוקלים לעזוב. זה הזמן לראות את הטוב בבן/ת הזוג, גם אם אתם כועסים וטעונים מאוד. אלה שאינם יודעים איך לפתור את התסבוכות הרגשיות אליהן נקלעו, מוזמנים להתקשר ולהזמין ייעוץ אישי מקצועי.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם מבולבלים בנוגע למיקומכם בתחום הבין זוגי ובנקודה זו אתם מבקשים תשובות ברורות בנושאים הכואבים. עייפות מצטברת מגבילה את הרצון והיכולת לבלות ולחוות את הרגעים השמחים שבחיים. שמחה חדשה מתקרבת למשפחה בצעדים גדולים וגם 'מהסביבה החברתית הקרובה. זוגות ותיקים: הוסיפו זמן איכות לילדים ולחינוכם השוטף. אתם לא יודעים לגשר בין פערי דעות מול בן/ת הזוג. זה הזמן לראות את הצד השני של אנשים אותם פסלתם בעבר. כדאי לכם לחפש את הגורם שכיוון אתכם לשמחה ולאושר. חפשו ייעוץ אישי בנוגע לצד הרגשי והתעסוקתי.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם פועלים בחופזה ובחוסר סבלנות כלפי נושאים רגשיים הרובצים על גרונכם כמו חרב מזה המון זמן. אתם סובלים מחוסר תחושת סיפוק בחיים וחשים שהחיים עוברים לכם מול העיניים מבלי שתרגישו את ההנאות ככל האחרים. הפגינו את עוצמת העשייה בנוגע לשלום בית בקרב חברים ובני משפחה. ענייני מגורים ממשיכים להדאיג. למחפשים עבודה או הסבה, זה הזמן לחפש מידע שימושי באינטרנט. צעירים: לא לשכוח את נושא הפוריות וחינוך הקטנטנים. אתם זוכים לרגעי נחת דלים אך מרעננים בחברת נותני עצות והכוונה. שימו דגש על הבריאות, הספורט והחיצוניות.

מאזניים
23.9-23.10

אתם רגישים לשמועות הקשורות אליכם. כל דבר יקפיץ לכם את הפיוזים. רטרו כוכב מרקורי מקשה בנושא הרגשי. אתם מתהלכים בתחושה של קיפוח ושלא מבינים את עמדתכם. נושאי מכירות יתקעו שוב, אך בעוד שבועיים המזל ישתפר. לפנויים: הצד הרומנטי דווקא יעלה יפה אך בהמשך השבוע שוב יעלו סימני שאלה גדולים. כדאי לפתוח את הפה ולהעז. נשואים הרוצים לשפר יחסים צריכים לדעת איך עושים זאת. זה הזמן להקדיש את הזמן לשיחות נפש הקשורות למאחד ולמפריד. הרוצים שלא להיתקע בתחום הזוגיות מוזמנים להתקשר ולהזמין שיחה מקצועית.

עקרב
24.10-21.11

מבחינה כלכלית אתם מתקדמים השבוע עקב לצד אגודל. תחושה שלא הולך לכם בחיים. רטרו כוכב מרקורי מקשה בנושא החומרי. הורידו ציפיות לזבנג וגמרנו. תודו לשמיים על שאתם חוזרים למסלול בתחום המקצועי. לא לבקש מאחרים לעשות עבורכם. סמכו רק על עצמכם ותצליחו. ההתחלות בתחום הרומנטי פתאום נעצרות. חפשו באמצעי התקשורת והאינטרנט אחר אלטרנטיבה אחרת. שימו דגש על הבריאות, הספורט והחיצוני. לנשואים: סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות, בן/ת הזוג מנסה להתקרב אבל אתם רואים בזה חוסר טעם לאחר שנפגעתם קשות. זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי ממוקד מטרה ועניין.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם מחפשים את עצמכם ובתור תחליף דואגים לבני המשפחה. רעננו כוחות בדרך של יציאות תכופות מהבית, אבל אל תשכחו להתלבש היטב. רטרו כוכב מרקורי מקשה בנושא הבנת מהלכי בן/ת הזוג באהבה במישור האהבה והנתינה. הלחצים האחרונים מכיווני תעסוקה מוציאים אתכם מדעתם. תחושו כמקופחים בשל הבטחה מצד מעבידים שלא קוימה במועדה. זכרו שלא עוזבים מקום עבודה לפני שמוצאים עיסוק מבטיח אחר. הצעה רומנטית בלתי צפויה בשישי ובראשון. הפגינו ביטחון בקסמכם האישי. אל תסמכו רק על הנס, צלצלו לפתור בעיות בתחומי לימודים, מגורים ובתחום הזוגיות.

גדי
22.12-20.1

רטרו כוכב מרקורי מקשה בנושא משפחה, זוגיות, פוריות וילדים. השבוע אתם קצת אדישים וכחסרי אמונה שפני הדברים ישתנו בחייכם. גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה ואתם מצדכם מחכים במישור זה לשינויים ולקידום. אל תחכו יתר על המידה, שכן אתם עלולים לפספס הזדמנויות פז. הבית לא עומד מאחורי עמדתכם הרגשית בתחום הזוגיות ובתוכניות הכלכליות. אתם מתבשרים על לידה או היריון. רעננו מחדש את קשת החברים והידידים שלכם. געגועים למה שהייתם בעבר תוקפים אתכם ללא רחם. זה הזמן לחפש דרכי התייעלות בנוגע לעבודה או לבחור מגמת לימוד והתמקצעות חדשה.

דלי
21.1-18.2

השבוע מתבטא בהצעות חדשות הנוחתות עליכם מכיוונים שונים: עבודה, עזרה, רומנטיקה ומידידים ישנים וחדשים. מצד שני, רטרו כוכב התקשורת מרקורי מקשה בנושא ההחלטות ביחס לכל הנקשר לזוגיות, לילדים ולמגורים. למרות שאני צופה לעליית מדרגה בתחום הרומנטי, חפשו החודש ובמיוחד השבוע את האינטרס לפני ענייני הלב. זה הזמן לצאת וליהנות ממקומות סגורים ומחוממים היטב. ענייני ירושות או כספים המגיעים לכם מעיבים על תחושת האחדות. שימו לב לאדם ששכחתם אולי מאחור ושלא נתתם לו את תשומת הלב הראויה. זה הזמן להתקרב לצד הרוחני ולאהבת עצמכם והחיים אותם קיבלתם במתנה.

דגים
19.2-20.3

אתם מגיבים בכעס על כל דבר הקשור לכבודכם האישי. רטרו כוכב מרקורי מקשה בנושא ההחלטות לאן לפנות. בקרוב מאוד תזכו להזדמנות לכסות את חובכם בבנק או כלפי גורם אחר. הפעילו את כושר המחשבה שלכם בנושא. טיפ לפנויים: דברו השבוע בנועם ובנחת, זה עשוי לצמצם את החיכוכים בתחום הרומנטי. התמידו לחשוב חיובי כלפי הסיכוי לתקן את דרככם בבית וכלפי בן/ת הזוג. לנשואים: רעננו את הקשר הקיים לפני שיהיה מאוחר מדי. הרגשות צפים ועולים בנוגע לעוולות העבר. מומלץ לנקוט בצעדים זהירים בהקשר זה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay