טלה
21.3-20.4

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי משפיעה עליכם במחשבות כבדות ובמצב של לחשוש מן העתיד. למרות ויחד עם זאת השקעתם בחוג המשפחתי. רומנטיקה: כרגע אתם לא יודעים את מי אתם אוהבים ואת מי פחות. סכסוך ארוך עומד להסתיים או להתמתן. החברים התרחקו מכם קצת, אתם מסתדרים בלי כל הצביעות שמסביב, אבל בקרוב כאמור תהיה לכם ציפייה לחברתם. אתם מרוכזים בכספים ובקידום הכלכלי מעמדי המתעכב להגיע. אתם חשים באינטואיציה שלכם שבן/ת הזוג מנסה קצת להתקרב. היסוסים לגבי מקומות עבודה או לגבי עיסוק אחר אליו שאפתם כל הזמן.

שור
21.4-20.5

בשבוע שעבר הייתה לכם ההזדמנות להתקרב לבן/ת הזוג, השבוע אתם שוב בסימני שאלה. רגשות עמוקים לעברכם ולמשפחה מלאו אתכם פתאום בשמחה וקצת עצב. ימי הקור והגשם מזכירים לכם את הדמות האהובה עליכם ביותר. מרבית זמן האיכות הוקדש לקטנטנים או לאנשים הנקשרים למשפחה הקרובה. מאמצים להביא שני צדדים לכלל הבנה יוכתרו בהצלחה. לפנויים ולמצפים לשינוי: הצעה רומנטית ממש בקרוב. למי שאיבדו את האהבה ורצים להחזירה: זה הזמן לפנות לייעוץ אישי על מנת לדעת איך עושים זאת במקצועיות ובדרך הטובה והצרה ביותר.

תאומים
21.5-21.6

אתם מקדישים זמן להוציא לפועל תכניות המתייחסות לעתידכם המקצוע הכלכלי והבין אישי. טיפ: אתם רגישים לכל הפגנת כוח בנוגע לרגשות. הפתיל הקצר יאפיין אתכם השבוע. בתחילת השבוע הבא תדחו מריבות קטנות וזניחות. רטרו מרקורי משפיע לרעה על מצב רוחכם ועל רוב השטחים החשובים לכם. טיפ: כל אלה שתכננו טיול פרוע למקום רחוק כדאי להם מיד לבטלו. תרגישו את הדאגה במישורים האישיים, הרומנטיים, החברתיים והכלכליים. תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם תשתלט עליכם. המשיכו בספורט ובאכילה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם מכל הבחינות האפשריות.

סרטן
22.6-22.7

אתם מביטים לאחור אל הדרך הארוכה שעשיתם בחיים בתחושת נוסטלגיה ובסיפוק ניכר. המפגשים המתוכננים מראש יוצאו אל הפועל. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל השיחות המשפחתיות. אתם מדברים לפתע על אלה שלצערכם כבר לא יכולים להיות אתכם. בשורה משמחת עומדת להתגשם לכם. הזדמנות פז תיפול בידכם וזו תגיע בזכות הקשרים הטובים היכולים לקדם אתכם במישורים שונים. אל תרפו מן העזרה ממקור בעל עוצמה התומך בכם בחוכמה. שמרו איתו על קשר ענייני ידידותי וחם. למרגישים בבדידות ובחסימות אנרגטיות לא מובנות - פנו לייעוץ אישי ומקצועי בתיאום מראש.

אריה
23.7-22.8

רטרו כוכב מרקורי גורם לכם לחזור לחרדות הישנות והמוכרות. לנשואים: המחשבה על זמני האיכות המשפחתיים לא עמדה בציפיות שלכם. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מהגורמים הרגשיים המסבים לכם סבל אבל שוב לא עומדים במבחן הביצוע. העתיד הכלכלי עדיין לא ברור. אתם מחפשים תעסוקה אחרת ולא מוצאים. הורידו מינון בכל הנוגע לכעסים, השקעות חפוזות, הימורים ולשיחות אודות הצרות הרומנטיות שלכם. חוסר תעסוקה נכונה וקושי עם האהוב/ה יוצרים ביחד תחושת ריקנות וגעגוע לזמנים בהם הייתה לכם שליטה בלתי מעורערת על חייכם. כספים יגיעו בזמן ותגיעו למבחן בזמן.

בתולה
23.8-22.9

כעת זמן רטרו וזה אומר שכוכבכם האישי מרקורי מחבל וחוסם לכם את האנרגיות למרות שאתם חדורים ברצון לפתור בעיות אישיות. הדאגות לבני משפחה קרובים ולענייני כספים או ירושות העסיקו אתכם בחצי השנה האחרונה וממשיכים לשלוט במצב הרוח שלכם. אני ממליץ לכם לא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת מקום אחר או למקצוע אחר. עברתם לאחרונה חשבון נפש ביחס לתחום הזוגי התקוע ולגבי תשומת הלב שלה אתם ראויים. הכאב על אובדן בן משפחה יקר מחדש את הכאב שבלב. זה הזמן לחשוב על לשלוט יותר על גורלכם.

מאזניים
23.9-23.10

הרגיעה הזמנית בנוגע למלחמות קיום ממשיכה להקל קצת על הנשמה. אווירה מתאימה מאפשרת לכם להתרפק על זיכרונות בני משפחה ועל חברים ותיקים. מצב כוכבי שמימי מחייב מחשבה ובחינה מחודשת בכל הנוגע לתחום הכלכלי. אהבתכם עדיין מושכת אתכם לאתגרים שונים, אך כעת ובעיקר היא עושה זאת בתחום הרגשי. לפנויים: הרפתקה רומנטית מוזרה עומדת בפתח ומתעתעת בכם. בקרוב הזדמנות כוכבית לשפר את רוב התחומים - בעיקר את תחום הרגש והאהבה, רק צריך לדעת איך עושים זאת. זה הזמן לחשוב על לפנות לייעוץ אישי מקצועי ממוקד מטרה.

עקרב
24.10-21.11

אווירת המסיבה או המפגש הקשור לעבודה לא דיברו אליכם כבשנים עברו. התרכזתם החודש במשפחה ונתתם את כל מה שאתם רק יכולים בלי חרטות וספקות, עם כל הלב והנשמה. בנוגע לחיי החברה וגם בתחום העבודה: אל תיכנסו למריבות סתמיות. התרכזו בדרכים ובכבישים ואל תסירו את המבט מן הדרך. רמז מכיוון רומנטי ידוע עלול להביא אתכם לצעדים נועזים מדי. האכזבה מהתחום הכלכלי מכניסה אתכם לחרדה זמנית. פנו לייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים, בעיקר בנושא איחוי שברי הלב והזמן. מייל או מכתב מעודד מחכה לכם בתיבת הדואר.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם מוציאים כעסים על מבני המשפחה על שאתם אלה התורמים הכי הרבה ושלעומת זאת מקבלים הכי פחות. לבודדים ולכמהים לאהבה: השתדלו להקשיב לעצות בונות של אחרים כי עקרונותיכם היותר מדי טובים משאירים אתכם לבד. לנשואים ולאלה שהתחילו קשר לא מזמן צפוי שענייני הלב ישתבשו עד כדי סכנה לפרידה מכאיבה. תנו לחברים לעזור לכם בכל העניינים הרגשיים ובכל הנלווה לכך. בקרוב, מבחינה כלכלית, תצעדו בדרך הנכונה. באמצע השבוע הבא תחול עלייה במפלס השמחה בנוגע למי שאתם הכי אוהבים. שמרו על הכיס מבזבוז מיותר. פנו לייעוץ אישי. 

גדי
22.12-20.1

לאחר הסופות והגשמים אתם נסחפים במערבולות הקשורות לפגיעה בכבודכם וזה קשור לעבר. אתם טרודים בעניינים רגשיים הקשורים במישרין או בעקיפין לילדים. פוקדים אתכם געגועים תמידיים עזים לאדם אותו איבדתם בעבר. רמז ברור מגורם כלכלי מהתל בכם מזה זמן רב אך אתם ממשיכים בלית ברירה. מומלץ לבדוק חוזה או הצעה טרם שאתם ניגשים לחתום עליהם. אל תעשו צעדים חדשים בשום תחום. זה הזמן להשתחרר לזרום ולפנות לאלה שיכולים לעזור לכם להתקדם בחיים. השתדלו לחייך גם אם החיים לא מחייכים אליכם כל כך. שמרו על בריאותכם הנפשית.

דלי
21.1-18.2

שבועיים לאחר הסופות והגשמים אתם פתאום מרגישים את עוצמת המתח והעייפות. אירוע שהסתיים משך אתכם אליו בחבלי קסם אבל זה כבר חלף ללא תוצאות רגשיות מספקות. לפרודים ושבורי הלב: השבוע זה הזמן - שבו ודברו על כל נושא שבעולם, כי זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה. כספים שנתקעו בדרך מעסיקים אתכם מאוד. בימים שני ושלישי הבאים תגלו פתאום שביב של תקווה בנוגע לקשר ישן/חדש ששוב ימריץ את האדרנלין הבלתי נשכח. חלק מכם יתגעגע לבן/ן זוג שכבר שנים לא תקשר. זה הזמן לחשוב גם על אלה שהותרתם נשכחים מאחור.

דגים
19.2-20.3

האווירה הקלילה שלאחר הסופות והגשמים שוב מושכת אתכם לכיוון הרגשות והגעגועים לתפארת העבר. זכיתם אמנם למעט מנוחה ולנחת מחלק מהמשפחה, אך הרגשת הקיפוח נותרה. יחמיאו על סגנונכם המיטיב והמיוחד. נאמנותכם ידועה לכל ויש כאלה המנצלים זאת מזה זמן רב. גורם עוין הרגיז/ה אתכם לאחרונה. הימנעו מלהתחשבן בגלל סיבה שלא כל כך נחשבת. אתם מוערכים במקומות שמחוץ לבית ופחות בחוג המשפחתי הקרוב. התרכזו בתכנונים לפריצת דרך כלכלית או לשינוי מקום עבודה, שיבוא בקרוב. המאוהבים: מישהו שאוהב אתכם שולח לכם מסרים כפולים ולא ברורים. התעניינו בייעוץ אישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay