לאור הצלחתה של הרשת באירועי פברואר יוצא מן הכלל אשתקד, גם השנה הזו יוצאת הרשת עם חודש 'פברואר יוצא מן הכלל' שהוא יוזמה ארצית של החברה למתנ"סים ומיושם זו השנה השנייה על ידי רשת המרכזים הקהילתיים בעיר בית שמש. במסגרת חודש זה בפרט ובכל ימות השנה בכלל, יתקיימו עשרות הרצאות, סרטים, סדנאות ופעילויות נוספות שמטרתן להגביר את המודעות כלפי אנשים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים בכל המרכזים הקהילתיים ברחבי העיר. הרשת רואה כערך חברתי עליון וראשון במעלה את העלאת המודעות של החברה כולה לצרכים של אנשים מיוחדים בעלי מוגבלויות שונות פיזיות ואחרות. לעיתים ניתן לראות את המוגבלויות באופן ויזואלי ופיזי, ולעיתים לא ניתן לזהותם מיד, כגון: פגועי נפש, אוטיזם, חרשים ועוד..
מתפקידנו להקל עליהם כחלק בלתי נפרד מהקהילות בעיר בית שמש, בכך שנבין את צרכיהם, ונדע איך להתייחס לצרכיהם ולתת להם מענה ותחושה של שייכות חברתית וקהילתית ככל האדם.
ראש העיר ד"ר עליזה בלוך בדבריה על חודש פברואר יוצא מן הכלל: "חברה מתוקנת נמדדת קודם כל ביחסה לשונים בחברה. חודש פברואר יוצא מן הכלל שמטרתו העלאת המודעות לצרכים ולקשיים של אנשים בעלי צרכים מיוחדים, הוא הזדמנות נפלאה עבור כולנו לבנות עצמנו כחברה וכעיר טובה ומאירה יותר". סגן ומ"מ ראש העיר הממונה על המרכזים הקהילתיים משה שטרית בהתייחסו לחודש פברואר יוצא מן הכלל: "אנו רוצים לחשוף בפניכם באמצעות פעולות מגוונות את הקשיים והאתגרים העומדים בפני בעלי הצרכים המיוחדים. פעילות זו החשובה מאין כמוה, תתרום לתחושת הקהילתיות בעירנו ולמידת האחר, החיוניים להכרה והבנה של אלו שלעיתים מוצאים עצמם בשולי החברה".
מנכ"ל הרשת עמית קדמון בהדגישו את מהלכיה של הרשת בחודש פברואר יוצא מן הכלל: "בכל ימות השנה, הרשת פועלת ועושה למען ועם האנשים והילדים בעלי צרכים מיוחדים. בחודש זה כבאשתקד, נעלה את המודעות של כלל תושבי העיר באמצעות פעילויות שונות ומגוונות. כולם מוזמנים ליטול חלק ולהרגיש שייכים ומשמעותיים". גולת הכותרת של חודש 'פברואר יוצא מן הכלל' והפעילות המרכזית שבו, תתקיים בקניון BIG FASHION בשיתוף מרכזי ביג בניהולם של המנכ"לים ניר סידל וציון כהן, במתחם מיוחד שיפעל במהלכו של חודש פברואר בימים א' – ה' בין השעות 16:00 – 20:00 בקומת הקרקע, שייקרא "לראות מ"ever לראות טוב מבלי לראות בכלל כהרפתקה יוצאת מן הכלל, שמקורה במתחם תחושות אינטראקטיבי בו יוכלו ילדים (מגיל 10 ומעלה) ומבוגרים לצפות ולחוות את עולמם של בעלי המוגבלויות וללא תשלום. 
מהנהלת הרשת נמסר כי הרשת וצוותיה נערכו מבעוד מועד להנגשת כל הפעילויות והאירועים המתוכננים לחודש פברואר ובכל ימות השנה למען מטרה נעלה זו. עוד נמסר כי במהלך החודש יפורסמו האירועים מידי יום ביומו במהלכו של חודש פברואר ובכלל, באתר האינטרנט של הרשת. יש לעקוב אחר הפרסומים ובעלון שפרסמה הרשת, ובאתר האינטרנט אחר הפעילויות השונות שמקיימת הרשת במהלך כל השנה. הנהלת הרשת מודה למנהלי המרכזים הקהילתיים ולצוותים שהגו ויזמו, שמפעילים גם את כל הפעילויות השונות ברחבי המרכזים הקהילתיים בעיר. הנהלת הרשת מזמינה את כל תושבי העיר לקחת חלק, לחוות, להתחבר, ולחיות צרכים מיוחדים.
כתב: אלי בן משה