טלה
21.3-20.4

אתם מאוד חשדניים לגבי בן/ת הזוג. אתם מתרגזים מאוד בקלות. מצאתם כביכול נתיב אל האור אבל לאחרונה יש לכם חששות שאתם מגששים באפילה. לעובדים בשורה משמחת: הקידום בעבודה יגיע בקרוב. אתם חולמים על חלקת אדמה ופרחים באדן החלון. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם. בריאותכם מתייצבת. אתם מתגעגעים לבן/ת שסיימתם איתו/ה את הקשר. מישהו שאתם חשובים לו, יפתח לכם דרכים חדשות. העבר יחל פתאום לצוף בגלל מערכת כושלת עכשווית. אתם לא יודעים אם להמשיך להישאר בעבודה או לעזוב.

שור
21.4-20.5

השבוע נכונו הפתעות בעיקר לאלה שחיכו להעלאה בשכר או לקידום. בעקרון אתם נותנים את הלב בבית אבל לא באמת מקבלים את היחס הראוי לכם. מסרים לא ברורים מכיוון בן/ת הזוג. אתם מרגישים שהכול מוטל על כתפיכם ושאתם חייבים לעשות את מה שנדרש, למרות התסכולים. אתם דואגים לילדים ולגורלם. אתם יעילים מאוד בעבודה אבל לחוצים בבית, שם תנסו שלא לדרוך על יבלות ישנות. להרפתקנים: הקשר הסודי הידידותי ימשיך לשגע לכם את השכל ולא תדעו בדיוק מה להחליט ביחס אליו. צלצלו לייעוץ בנוגע לצד הרומנטי והכלכלי.

תאומים
21.5-21.6

למסובכים רגשית: אתם מתלבטים בין שתי אהבות והחודש תגלו את הדרך להגיע אל ההימור הנכון. דמות חביבה מבקשת טובות שאינכם רוצים לבצע וגורמת למצבים מביכים. התחברו לחשיבות העצמית אל תמעיטו בערכה של חברות בת שנים. תחום הקריירה יתאושש וזה אומר שהמכירות ישתפרו והשקעות ישנות יתגלו כטובות. מצב הרוח הטוב והקליל מגיע לשיא חדש. שמרו על סודיות הקשרים הנסתרים. אתם ממשיכים לתת יותר מאשר מקבלים. אתם מרגישים כחסומים, כמו שמישהו עצר אתכם מלהתקדם הלאה. על מנת ליישב סכסוך כספי או אישי מתמשך. עליכם לפנות בדחיפות לייעוץ.

סרטן
22.6-22.7

השבוע: חובות, משפט, או גישור על סכסוך כלשהו. קריירה: שמרו מרחק מהשקעות מסוכנות, הלוואות ומהוצאות מיותרות. למתאמצים לחפש תעסוקה: משהו טוב יקרה לכם בתחום הקריירה. אתם שוב חושבים על תחום המגורים ולקשור אליו במישרין או בעקיפין וזה שוב מעלה בכם הרהורים על היקר/ים לכם. מחשבות לעשייה דוחפות אתכם לנסות דרכים אחרות ויצירתיות בתחום הרומנטי. באמצע השבוע תופתעו לטובה מתחום הקריירה. החל מיום חמישי אתם פחות כועסים ולוחמניים. אם תפעלו בשיקול דעת ובאיפוק, מובטח לכם שהעניינים הרומנטיים האישיים יראו טוב יותר וגם שתרגישו פחות בודדים.

אריה
23.7-22.8

שבוע קופצני ומחויך. זה אומר שהתקשורת האלקטרונית או החברית תניב מגון הצעות עבודה או שתמצאו משהו שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. אתם לא מחכים שהמזל יגיע לחייכם, אתם מזמינים אותו וזה המעשה הנכון לעשות בימים קשים וטרופים אלה. בבית אתם סובלניים בדרך כלל, אבל לא תהיו אשמים, אלא יוציאו אתכם מגדרכם. הפסיקו את הקצב המטורף בלחשוב על הבעיות של אחרים. קחו פסק זמן על מנת לטפל בעצמכם. בסוף השבוע יש לכם קצת יותר זמן לחלק בין חברים ותיקים וטובים. שמרו על הגב, הברכיים ואברי הנשימה.

בתולה
23.8-22.9

השבוע שלכם עמוס בעבודה, בבית ובחברת ידידים קרובים. אתם משדרים ביטחון ומצליחים להרשים את הממונים. אתם מרגישים שגונבים לכם רעיונות, אל תתייאשו בסוף תתוגמלו כי תיווכחו שרעיונות מקוריים יסללו בפניכם דרך למצוא פרי בעמלכם. אתם מלאים בהשראה המוכרת והטובה. עד לחודש מאי הכישרונות שלכם יעלו על פני השטח ותתוגמלו בהתאם לכך. בזוגיות: הרגשות יתפסו את השורה הראשונה וגם את התחתונה. רגישותכם גבוהה כלפי המשפחה הקרובה. לנשואים: לחץ מתמשך בנושא כספים ונאמנות בן/ת הזוג יגיע לכדי פיצוץ זמני. כדאי לפנות לייעוץ מקצועי - זה הזמן הנכון.

מאזניים
23.9-23.10

לעוסקים בתחומי אומנות, ילדים, קייטנות או חינוך מיוחד: ימים מוצלחים מבחינתכם. רצון לשינוי במשרד, בבית ובכל מקום בו אתם חיים. טיפ: תגלו סבלנות, רסנו את הצורך להתפרץ ואז כולם ינסו לשתף פעולה. אל תלחצו על בן/ת הזוג לשם קבלת עזרה כספית, או מתנות מוגזמות, חכו בסבלנות ובנימוס וזה יבוא כבר לבד. השתדלו להיות פחות רכושניים וקנאים כלפי בן/ת הזוג למרות העובדות שאולי מחשידות אתכם בכל מיני סימנים שכביכול אפלים. למעשה אתם מדמיינים דברים. נושאי כספים וזכויות המגיעים לכם יקודמו עוד כמה צעדים חיוביים קדימה.

עקרב
24.10-21.11

אתם אנרגטיים בדרך כלל אך נוכח הבעיות בהן נתקלתם בשנתיים האחרונות, הפכתם ליותר פסימיים. זה הזמן לחזור לעצמכם בעזרת הכוכבים. ליוצרים שביניכם: מחמאות רבות מכל הנוגע לתחום היצירתי. גורם רגשי עשוי להפוך דעתו אל צד השלילה. מלכודת רגשית תפסח עליכם. טיפ: לא לעזוב מקום עבודה, גם אם קשה לכם. זה לא הזמן להסבה מקצועית. הקשרים החדשים יסייעו לכם להגיע קרוב לצלחת בעבודה. זה הזמן לנצל את האנרגיות החיוביות למיסוד קשרים ולעיצובם מחדש. רובכם מסובכים ברגשות כלפי נושא הקשור לירושות ולמשפט ממון לאחר מסכת שקרים ושל פרשה כאובה.

קשת
22.11-21.12

רגעים מרגשים השבוע בחברת בן/ת הזוג במידה ותפתחו את הלב ולא תהיו לחוצים ועצבנים מדי. עלייה הדרגתית בהכנסה תחל בקרוב וממקורות מיטיבים ומפתיעים. תכניות מגירה הקשורות להסבה או לשינוי בעבודה יוצאות אל הפועל. כולם מחמיאים לכם, אתם פעילים חברתית, אבל האינטימי חשוב יותר. אווררו את הבית, הוציאו דברים מיותרים שישמשו נזקקים ונצרכים. לאחר משבר והיסוסים רבים, אתם מוצאים את הדרך לקדם את העסק זאת ולאחר שלא ליקקתם דבש בחודשים האחרונים. חלק גדול מבני המזל: בזוגיות אתם ממשיכים לתת הרבה יותר מאשר אתם מקבלים.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם מתרכזים במשפחה, בילדים, בחבר, בבעל או ביחסים - בעבודה. זה הזמן לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית, בנוגע לבעיות המטרידות אתכם. בעבודה יחמיאו לחכמת החיים שלכם, ובנוגע לכך שאתם מתרחקים מרכילות זולה. אתם מרגישים משהו כלפי מישהו, אבל קשה לכם להתבטא כראוי. אתם צריכים לצאת פשוט וליהנות ואז יתר המועקות יצטמצמו לגודל גרגר חול שעף ברוח. לנשואים: חפשו ייעוץ אישי על מנת שיעזור לכם לפתור בעיות. צלצלו להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי שבעתיד לא תתחרטו.

דלי
21.1-18.2

השבוע מהלך מצד המעסיקים יהיה קשור לעתידכם. הזעזועים האחרונים בעבודה ייעלמו כלא היו, ויתברר לכם שחששתם לשווא. הממונים עליכם יעריכו את מוצא פיכם וייתכן כי בקרוב יקדמו אתכם. הכוכבים ישפרו את מיקומכם בתחומי תעסוקה חשובים. לימודים הקשורים למינהל ולתקשורת יעלו יפה. טיפ: עצרו תכניות למציאת מקום עבודה חדש. ניסיון נוסף להגדיל את המשפחה יוכתר בהצלחה. יש לכם אלף ואחת סיבות וכישרונות שעליכם להוציא החוצה ושבגללם מגיע לכם שיעריכו אתכם. אתם נמשכים לתחום הרוחני. צלצלו לייעוץ בנוגע לצד הרומנטי, ההסבה, הבריאותי והכלכלי.

דגים
19.2-20.3

אתם מתרגשים מהתקווה בתחום הקריירה. לא להיסחף לאשליות ביחס לקידום בתחום התעסוקה, היא אמנם תגיע, אך במועד יותר מאוחר. מי שמחפש עבודה צריך להתעקש על לצאת ולחפש אותה השבוע. המשפחה מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם ולגודל כעסכם והתנגדותכם היא מנסה להכתיב לכם את העתיד. בזוגיות ובעבודה אתם צריכים להעז ולומר את כל מה שיושב לכם על הלב ועל הנשמה. לרווקים שביניכם: סימנים למשהו חיובי מבחינתכם. למועסקים: הממונים עליכם בעבודה יזכו אתכם ביחס ליבראלי ופשרני. אתם צריכים להביט בדברים הטובים הקיימים בדברים הרעים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay