טלה
21.3-20.4

זה שבוע בו הנכם צפויים לקצור יבול במישורי העסקים, העבודה והלימוד. זה הזמן להחליט לקחת את ענייני האהבה ברצינות. פנו למקורות אשר יוכלו למצוא לכם את הזיווג. אדם שהרשים אתכם מגלה סודות אישיים שלכם וגורם לכם להתרחק. הנשואים שבכם יקדמו את הדו שיח ביניהם. התקועים במקום חייבים לחפש את הסיבה. החמדנות שמסביבכם מוציאה אתכם מדעתכם. אתם הולכים בדרך הנתינה והיושר ובגלל האש והגופרית הבונה אתכם, אתם מתרגזים יותר מדי ואז כולם חושבים שאתם לא בסדר, אבל כאמור זה בכלל לא נכון. פנו באומץ לייעוץ אישי ותרוויחו רוגע.

שור
21.4-20.5

הכוכבים מחזירים אתכם לשגרה עם כוחות מחודשים. חלק מהחששות נעלמים בנוגע לעבודה, קידום עסקים ולימודים. קצת בלבול בשטח הרגשי בנוגע לפרידה או לריחוק מבן/ת הזוג שהשארתם עם רגשות מעורבים. חברים יעזרו לכם להתמודד עם בעיה רגשית ישנה. איש/ה מסוימ/ת מחבל/ת וחוסמ/ת לכם את הדרך מלחשוף ומלומר את האמת. אתם מחכים לתשובה חשובה הנוגעת לקידומכם. חפשו פרצה על מנת להוציא רעיונות אל האור. הלימודים או ההכשרה מעסיקים אתכם או הקידום הערכי בסולם הקריירה. תכונה מרגשת סביב אירוע חשוב סוחפת אתכם אליה.

תאומים
21.5-21.6

לפנויים רגשית: החוויה הרומנטית מלאת המסתורין וההנאה עדיין לא נשכחה מליבכם אך היא לא מספיק בהירה ומובנת. היזהרו משיקול דעת מוטעה המבוסס על דחפים רגעיים בלבד. הודעה בדבר אירוע חשוב עומדת להגיע אליכם בצורה זו או אחרת. הנשואים שבכם מתקשים לנצל את הפתיחות ההדדית לטובתם. בשורה משמחת מכיוון הילדים או המשפחה תפצה על מצוקות נסתרות וכואבות. הגבירו את המודעות לתקיעות הרגשית שעצרה אתכם במשך שנים. חפשו אינטראקציה על ידי למידת עולם התוכן הפנימי של בן/ת הזוג לעומת שלכם ובאם מגיע לתת יחס. אל תהססו.

סרטן
22.6-22.7

השבוע בתחום התעסוקה: פנו ישירות לממונים עליכם והסבירו את הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים. לבעלי האינטואיציה והיכולות הנסתרות: הכיוון הרוחני נפתח בפניכם מחדש. ענייני כספים מטרידים אתכם בנוגע למגורים ולחובות ישנים, אבל אתם מסתדרים בעזרת האמונה הפנימית החזקה בגורל. הזדמנויות למצוא כיווני עיסוק והכשרה חדשים, לאלה שיחפשו ויפעלו בעקשנות תוך חיפושים בעיתונים ובאינטרנט. אתם מחכים לתשובה חשובה הנוגעת לקידומכם וזה מרגיש לכם כגורלי ביותר לעתידכם ושהכול כמו תלוי בכך. תקועים? זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי בכל השטחים הכלכליים או הכואבים.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם עדיין מבולבלים בהקשרי תעסוקה, אבל תזכו להפתעה. הרגישו חופשיים להתלוצץ ולדבר הרבה מערב לרגיל, ובכך תהפכו למרכז העניינים בכל מקום ובכל סיטואציה. אל תחששו להתבלט. העזו וזה יפעל לטובתכם, מצד שני היזהרו מפליטות פה סתמיות. המרגישים כתקועים במקום צריכים לבדוק ולפשפש בתוכם ולגלות את הסיבות לכך. מומלצת כאן פשרנות וכאמור, בהתאמה לשונה מכם. מישהו ינסה לנסות אתכם בנוגע לאהבתכם למרות שדחיתם אותו מעל פניכם. זה הזמן לחפש את עצמכם על ידי עיסוק באמנות ובהתחברות אל הטבע הקרוב אל ביתכם. פנו באומץ לייעוץ אישי.

בתולה
23.8-22.9

שבוע די מוצלח מחכה לכם. מרבית הזמן יוקדש לטיפוח יחסי רעות ואהבה דרך האינטרנט או דרך טלפונים. הזדמנות פז למצוא זיווג לרווקים. הנשואים יחפשו את הדרך ליצור ביניהם קירבה מחודשת. טיפ קטן: לימדו היטב את צרכי בן/ת הזוג לעומת שלכם. הקידום המקצועי מתעכב. חבר/ה לעבודה מה שנקרא שמ/ה עין על המשרה שלך, חותר/ת מאחורי גבכם כדי להקטין אתכם ומכשיל/ה אתכם בדרך למעלה. כספים המגיעים לכם ממקורות אנוש משפחתיים מצד זה או אחר של קירבה, מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע והיום.

מאזניים
23.9-23.10

החוויות שצברתם לאחרונה מחזירות לכם את הצבע ללחיים. מישהו שהתרחק מכם ינסה לתקן את הרושם ולהתקרב. חפשו באינטרנט אחר אהבה, כיווני הכשרה ותעסוקה. חפשו פרצה בתחום הקריירה וההכשרה. אתם צפויים למצוא דרכים לחזור אל האהבה הישנה, לקבל הכול כמו שהוא, להסיר את הציפיות לשינוי מהאחר, לקבל שהדשא הירוק שאצל השכן לא יותר ירוק מהדשא שלכם. מעגל הידידים והחברים יתרחב. הגדירו גבולות בפני אלה שמנסים כל הזמן לעקוף אתכם בסיבוב ההצלחה. אל דאגה, כספים יגיעו בזמן. זה הזמן לחפש את הייעוץ שיעזור לכם להיחלץ מתקיעות.

עקרב
24.10-21.11

לאחרונה היו לכם כל מיני עכבות במזל אבל השבוע אתם חוזרים להשפעה כוכבית יחסית טובה. בעקבות זאת דברים יסתדרו לכם במישורים שונים ומגוונים. צאו מההסתגרות שאפיינה אתכם בחודש שעבר. חפשו עזרה מחברים אמינים ודלגו על חטא הגאווה. גם הפעם אתם נדרשים ליוזמה ולחשיבה אופטימית. קחו את החיים בקלות והם יחייכו אליכם. זכרו: נוסחת הטעות שלכם היא כשאתם טובים מדי ואמתיים מידי. שמרו על הזוגיות שלכם מפני זרים. המפגש עם האחר והשונה גורם לבעיות בזוגיות. צלצלו לייעוץ מקצועי בנושאים הלוחצים והכואבים.

קשת
22.11-21.12

שבוע של יוזמה. האנרגיות חוזרות לשכון בכם. הרגעים היפים קשורים לחברים ותיקים ולחיפושים אחר הקידום הבא. הקפידו לתרום מעצמכם לאחרים. גם השבוע לא תיפטרו מהכעסים הישנים כנגד בן/ת הזוג. זה הזמן לברר עם עצמכם מדוע זה קורה לכם. טיפ השבוע: הרגישו חופשיים להתלוצץ ולדבר הרבה מעבר לרגיל ובכך תהפכו למרכז העניינים בכל מקום ובכל סיטואציה. אל תנדבו מידע שעלול בהמשך הדרך לחשוף את נקודות החולשה שלכם. זה הזמן היותר נכון לצלצל לחברים ולבני משפחה קרובים או רחוקים. אתם מחכים לתשובה חשובה שתגיע ביום שני הקרוב.

גדי
22.12-20.1

שבוע פעילות מוצלח יותר. כעקרון אתם משתחררים מחלק גדול של המועקות. המועסקים יתוגמלו מעמל כפם ומחוסרי העבודה ימצאו את מבוקשם. עבודה: קוצר רוח וחוסר שקט מלווים אתכם החל מיום שני והם כתגובה טבעית לקפיצה ברמת הפעילות החיובית. סוף השבוע בסימן של כוונות רוחניות ובעזרה לאחרים. תיווך של אנשים טובים יביא לקיצה של תקופת רוגז ומלחמה. אזהרה: שמרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים ואוהבים כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים.  למרגישים כתקועים: זה הזמן לפנות לאנשים היכולים לחלץ אותם מהבעיות הרגשיות והכלכליות.

דלי
21.1-18.2

שבוע מוצלח נפרש בפניכם לקראת יום ההולדת שלכם. הכספים החסרים בדרך אליכם. השמיים נראים פתוחים ורחבים כהשתקפות נשמתכם המייחלת לשינוי. אתם רציניים ביחס לכוונתכם לעבוד ולהתקדם בחיים. הרגעים היפים חוזרים למעונכם וזה מלווה בהומור, יוזמה, ביצירת קשרים רומנטיים חדשים. זה הזמן לגלות קלילות והרפתקנות ולגלות שאפשרי להשיג דרך כך מטרות חשובות. צאו אל הטבע. צמצמו את זמן הצפייה בטלוויזיה וזה גם יוריד לכם במשקל וגם יגרום למוח לנווט בצלילות מתוך רגיעה שכלית ניכרת. התרכזו במשפחה ובאלה שאוהבים אתכם באמת ובתמים. צלצלו באומץ לייעוץ אישי.

דגים
19.2-20.3

שבוע של שדרוג היחסים הבין אישיים וזה כולל זוגות נשואים או כאלה שנפרדו בנסיבות עצובות וקשות. הבילוי האחרון והאירוח המוצלח, יוצרים בכם את הדחף לחיות ולהכיר את החיים מהצד השונה והפתוח. זה הזמן לחפש את האהבה שמעבר לפינה. שחקו אותה בנימוס ובקלילות ומהר תגלו שזוהי הדרך הנכונה להיות מקובלים ורצויים. הובילו את כושר ההבחנה המעולה שלכם לכיוונים רומנטיים וחברתיים. הנשואים ירגישו כתקועים וכבעלי רצון להיות מחוזרים וכיותר נאהבים. ויכוחים על עוולות העבר פורצים מעת לעת. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי מקיף. התקשרו באומץ מבלי להתבייש.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay